Springfield Hellcat

Glock a spol.


MartinV76
Příspěvky: 18

Příspěvek#121 » pon 24. srp 2020, 20:25

Thomas cz : Můžu ještě poprosit o fotku shora?
Jinak já mám ten Holosun 507K doma. Myslel jsem, že mi bude sedět na CZ P-10, ale musel bych taky upilovat ty čudlíky a nevím jestli by seděly díry na šrouby. Asi si ho taky osadím na H11. Tenhle týden by mi měl konečně taky dorazit.



Thomas_cz
Příspěvky: 16

Příspěvek#122 » pon 24. srp 2020, 21:11

v priloze
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



MartinV76
Příspěvky: 18

Příspěvek#123 » úte 25. srp 2020, 10:49

Thomas: Díky. Vypadá to super. Taky to tak asi udělám.



MartinV76
Příspěvky: 18

Příspěvek#124 » sob 29. srp 2020, 20:01

Tak už je holka taky doma. V úterý vyzvednutí u Zbraně Jirkovský, ve středu přihlášeno a ve čtvrtek střelnice. Cca 100 nábojů na zkoušku. Zkoušel jsem tři pistole najednou, tak nebylo víc času.
Dojem super. Spoušť můžu porovnat jen s CZ p10, Canik combat Elite a ZVS P20. H11 asi "nejtvrdší". Přesto mi to nepřijde na závadu a není to ani nijak zvlášť nepříjemné. Je to zbraň na osobní ochranu a tam asi není zapotřebí nějaká citlivá spoušť. Reset krátký. Opravdu jsem spokojen. Hodně příjemná do ruky. Sice menší, ale s prodloužením se dají použít všechny tři prsty na úchop. Rozměry naprosto super. Velmi dobře drží. Kope trochu víc než výše jmenované, ale žádná tragédie.
Za mě velká spokojenost.

Jinak jsem objednal v Kozapu a dodávka trvala cca tři týdny i s převozem na prodejnu. Takže ok.
Proti americké verzi nemá tritium, ale ta světlovodná muška je taky hodně povedená.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#125 » pon 31. srp 2020, 23:34

Tak taky vyzkoušeno v Kozapu, zatím bez střílení, jenom do tlapy a vypadá to, že pokud bude střelba ok, tak ji vezmu. Je fakt super.
Říkali, že v Rakousku a Německu se s prodejem roztrhl pytel, tak čekají jaký bude zájem tady.
Dodávky dováží co 14 dní. Malé reklamace si udělají sami, pokud by bylo něco složitějšího, musí to do Rakouska a tím se to trochu protáhne.
Zatím prodávali po pár kusech jednotlivcům, ale budou teď zavážet obchodníky podle objednávek po celé ČR. Bánov je sice trochu z ruky, ale pokud si pro ni dojedete k nim, tak vás "odmění" slevou za cestu = velkoobchodní cena.
Měl jsem štěstí, že jsem jel v pátek kolem a v 9 ráno tam volám, jestli mají nějaký kousek na kukačku. Že ano, ale v pondělí prý to expedují, tak si musím pospíšit. Byl jsem tam za 2 hodiny a už to měli nachystaný k expedici v poledne, tak mi ji ještě ukazoval z krabice ... paráda.
Takže dotaz, je tu nějaký šťastný majitel, který by nechal vystřelit někde v Praze? Díky



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#126 » úte 1. zář 2020, 06:53

Pred par dnami som ju mal v rukach. Par ran na skusku. Musim povedat, ze mat 13 + 1 ran v tak malej pistoli je zazrak. Skusil som ju aj v kydexe na opasku. Clovek o tom ani nevie. Spust na urovni Glocka, ale bez drhnutia. Mieridla aj so svetlovodom super, vynikajuce zdrsnenie rukovate.

Jedine co by som vytkol ze testovany kus strielal hodne vlavo a nadol. A nebolo to mnou, skusali sme to viaceri dobri strelci (IPSC) a lietalo to tak kazdemu. Cielnik sa da sklepnut ale s vyskou sa toho moc urobit asi neda, mucha je uz beztak nizko.

Kazdopadne, Myslim, ze voci Glock 43 ci nebodaj Cz P-10M (mam Ccko) je toto bezkonkurencne.
Uvidime ako si povedie so spolahlivostou.



Spirpin
Příspěvky: 120

Příspěvek#127 » úte 15. zář 2020, 17:46

genu píše:Takže dotaz, je tu nějaký šťastný majitel, který by nechal vystřelit někde v Praze? Díky
Mohl bych se k této prosbě drze přidat?



Blam
Příspěvky: 9

Příspěvek#128 » stř 14. říj 2020, 09:35

Mohu poprosit o nějaké uživatelské zkušenosti s Hellcatem? Připadne jake ma podle Vas nedostatky apod. Jak jste celkově spokojeni. Premyslim, ze ho poridim místo G43. Dekuji



Gwin
Příspěvky: 35

Příspěvek#129 » stř 14. říj 2020, 11:00

Mám nastříleno pouze cca 200, ale jsem spokojen. Žádné závady, pistole působí docela bytelně, drží se velmi dobře, neklouže, přitom nemá hrubou texturu. Muška i hledí jsou dobře čitelné. Jak už tady někdo zmiňoval, také mám dojem, že to lítá mírně na 7., 8. hodinu.



Blam
Příspěvky: 9

Příspěvek#130 » stř 14. říj 2020, 11:25

Gwin píše:Mám nastříleno pouze cca 200, ale jsem spokojen. Žádné závady, pistole působí docela bytelně, drží se velmi dobře, neklouže, přitom nemá hrubou texturu. Muška i hledí jsou dobře čitelné. Jak už tady někdo zmiňoval, také mám dojem, že to lítá mírně na 7., 8. hodinu.


Diky moc za postrehy.



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#131 » čtv 15. říj 2020, 13:42

Ahoj a jsou miřidla seřiditelná?



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#132 » čtv 15. říj 2020, 14:05

No prave ze jedine cielnik sa da posunut stranovo, vyskovo jedine nahradou muchy za nizsiu (ak tam nejaka ide) ale uz ta co tam je je osadena dost nizko. Nizsiu si neviem moc predstavit.

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#133 » pon 19. říj 2020, 22:34

Mam Hellcata cca 8 týdnů a má za sebou cca 400 ran . Střelba je příjemnější z G43 , úchop lepší u G43, možnost kolimátoru je ovšem k nezaplacení pro někoho kdo špatně vidí do blízka a tak G43 šel z domu a na jeho místě je Hellcat . Problém mám se svítilnou...počkám až bude TLR-6. Pouzdro už se vyrábí u Falco holster od 25.8.2020 ! ( a že prý 4-6 tydnů) Spoušť je hodně zvláštní.... možná jen u mě... musíš ji mačkat úplně dole jinak jeji pojistka nezajede do spoustě..



Screenshot_20201019-233035_Gallery.jpg


kolimátor je malinký Holosun
Screenshot_20201019-233735_Chrome.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#134 » úte 20. říj 2020, 08:11

Pouzdro mi vyrobil i ON gear několik týdnů zpět, je to zde i doporučeno. Dodání bylo týden - neměl kopyto, ale za několik dní se ozval, že je možnost. Doma jsem to měl do týdne, nevím už přesně kolik dní.



Henry
Příspěvky: 357

Příspěvek#135 » čtv 22. říj 2020, 15:49

Jak je to s přesností téhle pistole?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: TomasL a 11 hostů