Glock 44 cal22

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 807

Příspěvek#31 » pát 23. úno 2024, 10:24

Trochu bych oživil vlákno, chtěl bych se zeptat na zkušenosti právě s G44. Chtěl bych to hlavně kvůli dceři, a to s ohledem na manipulaci se skutečnou zbraní a také na občasné zablbnutí za pár kaček. Prosím tedy o zkušenosti s touto zbraní.



LordSalix
Příspěvky: 579

Příspěvek#32 » pát 23. úno 2024, 11:53

Já jsem si ji jenom půjčoval na střelnici, protože nosím G19 a byl jsem nadšený. Vypadá to úplně stejně, ovládá se to stejně, má to stejná pouzdra .. jenom je lehoučká, ale díky tomu zase i trochu kope. Na podobné blbnutí mám Berettu 71, ale uvažuju časem o výměně za G44. Žena by se učila s G44 a přechod na G19 už by nebyl tak velký. Dlouhodobé zkušenosti o spolehlivosti a životnosti si taky rád přečtu.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 540

Příspěvek#33 » pát 23. úno 2024, 21:26

To Sobiho: Ano, pro Gééčkaře což je samostatná uzavřená skupina nadšenců to snad může být "zážitkem s nadšením". Pro výcvik pacošek jsem ho byl nuceny zakoupit a při výběru čím odstřílet zkoušku na ZP raději sáhnou po ingotu S2 než tohle peklo. Slovo nadšení u strílení .22 použiju u KMR, SW model 17 nebo u Korthu, který velmi doufám brzy připluje do sbírky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Brigadier, Lonestar a 2 hosti