Ruger LCP trhlina na závěru

Glock a spol.


rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#1 » ned 19. črc 2020, 17:49

Zdravím,chtěl bych se vás zeptat na názor ohledně menší vady,kterou jsem našel na závěru meho Rugeru...je to menší dirka zhruba 0.5mm hluboká a 1mm dlouhá a menší "zub" je vidět i u vyhazovace, vůbec si nevybavuju,jestli to nemohlo být už když jsem ji kupoval a prostě jsem si toho jen nevšiml, spíš si myslím,že se to stalo při střelbě...mám na ní odstrileno cca 300ran bez jakéhokoliv problému...teda až na tento :)
Myslíte si,že je to na reklamaci?
Zbraň mám 5 měsíců a kupoval jsem ji novou, funguje je bez problémů a ta dirka se zatím nezvetsuje.
Díky za odpovedi ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#2 » pon 20. črc 2020, 09:07

To bych určitě reklamoval, jestli má nastříleno takhle málo. Musí jít o výrobní vadu, kdoví, kolik materiálu tam chybí a jaký vliv to má na bezpečnost pro střelce.
Při střelbě se to nemělo jak udělat. Viděl jsem podobné vady na US forech, ale to bylo na hlavni, kde chyběl materiál a udělala se tam "dírka". Ale to byly první generace LCP...



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#3 » pon 20. črc 2020, 09:15

To je na houby, zkusil bych reklamovat, na svém LCP mám nastřílenou skoro tisícovku a nic podobného se neudělalo.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#4 » pon 20. črc 2020, 09:18

To už je tam od výroby, osobně tipuju, že to vůbec ničemu nevadí, ale pravda je, že by to tam být nemělo.
Připomnělo mi to mou míchačku, kde v jednom místě je litinový věnec asi 2/3 tloušťky protože zmršený odlitek. Tak doufám, že to praskne nejpozději do dvou let a vyčendžuju míchačku :)



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#5 » pon 20. črc 2020, 20:38

Díky za názory,šel jsem s tím k prodejci jak se k tomu vyjádří...taky je toho názoru,že to tam je nejspíš už od výroby a není to zpusobený střelbou ze zbraně,ale že by to ted neřešil,jestli to nemá žádný vliv na chod zbraně,ale že by se to mělo určitě kontrolovat,jestli se to nezvětšuje a pak případně reklamovat,že na to mám ještě 1/5roku.
Nějak ted nevím,jestli mám být s tímhle resumé spokojený nebo ne :)
S LCP jsem nadmíru spokojený,slape jak hodinky,bez jediného problemu a vlastně ani nevim,co bych si míto nej pořídil,kdyby reklamace byla uspěsná a vrátili mi penize.Zas kdyby se mi měl rozletět po záruce, tak bych byl asi hodně nasranej...
Jinak mi prodavač vlastně ani něřekl,jestli bych s tímhle stavem zbraně s tou reklamací uspěl.



xor
Příspěvky: 127

Příspěvek#6 » pon 20. črc 2020, 22:33

Kde jde v ČR koupit LCP?

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » úte 21. črc 2020, 05:48

Ten otvor má každé LCP co jsem viděl (moje, kamaráda a dvou kamarádek + netový fotky ). Předpokládám že jim to takto technologicky vyšlo.



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#8 » úte 21. črc 2020, 07:59

xor píše:Kde jde v ČR koupit LCP?


No ted už asi nikde,když jsem koupil snad poslední kus v ČR :D Uplnou náhodou jsem ho našel v Alfatactical,na Eshopu ho vubec neměli,ale na obchodě byl vystavenej,myslel jsem si,že jde o komisní prodej,ale byla to fuglovka...tak jsem byl štastnej,že si mi ho povedlo sehnat,volal jsem snad do všech obchodu se zbraněma v ČR a už se nikde opravdu nedá sehnat..



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#9 » úte 21. črc 2020, 08:05

McFly píše:Ten otvor má každé LCP co jsem viděl (moje, kamaráda a dvou kamarádek + netový fotky ). Předpokládám že jim to takto technologicky vyšlo.


To jako vážně? Pošli odkaz nebo foto,já to nikde nenašel...ale přijde mi to teda dost divný,ten "otvor" je asymetrický,takže to vypadá jako vada materiálu a přeci by tohle nepustili ven z továrny... :?
Tedy jestli se bavíme o tom samém (ta málá dirka na pravé straně asi 1cm od vyhazovače)

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » úte 21. črc 2020, 09:43

Toto vid :) imho je to věc prvni generace..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#11 » úte 21. črc 2020, 14:06

Tak to čumím :o



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#12 » úte 21. črc 2020, 14:08

Měl bych mít už to vylepšenou radu,výrobní číslo mi začíná 371xxxxx



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#13 » úte 21. črc 2020, 14:20

Takže předpokládám, že když je to takhle běžný a nemá to vliv na hod zbraně, že bych s tou reklamaci stejně neuspěl
:)



kolemjdoucí
Příspěvky: 812

Příspěvek#14 » úte 21. črc 2020, 14:54

rifleman79 píše:
xor píše:Kde jde v ČR koupit LCP?


No ted už asi nikde,když jsem koupil snad poslední kus v ČR :D Uplnou náhodou jsem ho našel v Alfatactical,na Eshopu ho vubec neměli,ale na obchodě byl vystavenej,myslel jsem si,že jde o komisní prodej,ale byla to fuglovka...tak jsem byl štastnej,že si mi ho povedlo sehnat,volal jsem snad do všech obchodu se zbraněma v ČR a už se nikde opravdu nedá sehnat..


LCP první generace? Že LCP II se dá.



xor
Příspěvky: 127

Příspěvek#15 » úte 21. črc 2020, 15:56

LCP II má příliš mnoho recenzí přiznávajících nespolehlivost. Pro mě je to u tohodle druhu zbraně stopka.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů