Ruger LCP trhlina na závěru

Glock a spol.


rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#16 » úte 21. črc 2020, 19:03

kolemjdoucí píše:
rifleman79 píše:
xor píše:Kde jde v ČR koupit LCP?


No ted už asi nikde,když jsem koupil snad poslední kus v ČR :D Uplnou náhodou jsem ho našel v Alfatactical,na Eshopu ho vubec neměli,ale na obchodě byl vystavenej,myslel jsem si,že jde o komisní prodej,ale byla to fuglovka...tak jsem byl štastnej,že si mi ho povedlo sehnat,volal jsem snad do všech obchodu se zbraněma v ČR a už se nikde opravdu nedá sehnat..


LCP první generace? Že LCP II se dá.


Ano první generace.



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#17 » úte 21. črc 2020, 19:05

McFly píše:Ten otvor má každé LCP co jsem viděl (moje, kamaráda a dvou kamarádek + netový fotky ). Předpokládám že jim to takto technologicky vyšlo.


Ty fotky co jsi vložil,jsou přímo tvé zbraně?
Jestli můžeš pošli nějaký odkaz,kde se o tom něco píše, já nic nenašel. Díky ;)

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » stř 22. črc 2020, 05:30


Uživatelský avatar
electrickota
Příspěvky: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » stř 22. črc 2020, 09:07

Já tam teda ten otvor nemám, ale asi bych to neřešil, není to funkční část, je tam minimum materialu.



rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#20 » stř 22. črc 2020, 19:02




rifleman79
Příspěvky: 84

Příspěvek#21 » stř 22. črc 2020, 19:15

electrickota píše:Já tam teda ten otvor nemám, ale asi bych to neřešil, není to funkční část, je tam minimum materialu.

No,být to tam asi nemá, ale nejspíš to není ani na reklamaci,když to nemá vliv na chod zbraně. Kdybych počítal s tím,že bych to chtěl někdy prodat,tak bych se to pokusil nějak řešit,ale já jsme s lcp naprosto spokojený,takže prodávat ho rozhodně nebudu :) Je pravda,že uchop je nic moc,ale když si na to člověk zvykne a naucise to držet,tak treba s Kevinem,ktery jsem měl,se to nedá srovnat... presnost a hlavně váha zbraně.
.

Uživatelský avatar
electrickota
Příspěvky: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#22 » čtv 23. črc 2020, 07:00

rifleman79 píše:No,být to tam asi nemá, ale nejspíš to není ani na reklamaci,když to nemá vliv na chod zbraně. Kdybych počítal s tím,že bych to chtěl někdy prodat,tak bych se to pokusil nějak řešit,ale já jsme s lcp naprosto spokojený,takže prodávat ho rozhodně nebudu :) Je pravda,že uchop je nic moc,ale když si na to člověk zvykne a naucise to držet,tak treba s Kevinem,ktery jsem měl,se to nedá srovnat... presnost a hlavně váha zbraně.
.

LCP je proste skvely ze diky jeho velikosti ho muzu nostit prakticky nonstop, a v tomhle nema konkurenci. Ale strilet z nej je spis za trest, takze par kondicnich zasobniku do roka a tim koncim ;)



xor
Příspěvky: 127

Příspěvek#23 » úte 4. srp 2020, 22:29

Jak vypadá na vašich LCP skluzavka? Dostal se mi do rukou model 2019 a překvapilo mě, že začátek rampy má negativní sklon (ne nahoru do komory, ale naopak dolů) a je to víc vybrané než na fotkách na internetu (ale rozlišení je často mizerné).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#24 » čtv 6. srp 2020, 14:04

Kupoval jsem LCP2 na podzim 2018 a má to podle mne stejně, na funkci to nemá vliv.

Uživatelský avatar
electrickota
Příspěvky: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#25 » pát 7. srp 2020, 14:19

LCP1 2015 má skluzavku normální



xor
Příspěvky: 127

Příspěvek#26 » pát 7. srp 2020, 15:41

Pro zajímavost ta 2015 je ještě Prescott nebo už Mayodan?



xor
Příspěvky: 127

Příspěvek#27 » úte 11. srp 2020, 18:18

Tak podle dealera je stejný tvar i na ostatních. Jestli dostává východní evropa horší kvalitu nebo se jim to Mayodanu nedaří těžko říct. K úpravám rampy zřejmě došlo, protože si lidi stěžovali na obtiskávání spodní hrany rampy na střely ve tvaru smajlíku (je to vidět u identické P3AT http://www.1bad69.com/keltec/smiley.htm). Nicméně to žere S&B, Magtech, Fiocchi, klasiky i s dutinama, takže spokojenost.

Jinak jsem asi divný, ale mně se s LCP střílí dobře. To neznamená, že trefuju, ale že rukojeť je pro moji ruku ok. Spoušť taky ok a to jsem byl rozmazlený ze skvělé spouště na GP K100. Jediná výtka jsou mířidla, ty budu muset zvýraznit, jinak nepoužitelné.

Uživatelský avatar
electrickota
Příspěvky: 99
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#28 » stř 12. srp 2020, 09:38

Nevím jak to poznat. Mám gen1, ta gen2 se obecne líp drží, ale i tak bych s tím na soutěž nešel ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů