Walther PDP

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2529

Příspěvek#991 » čtv 28. pro 2023, 20:45

Kdo máte na PDP ten holosun green. Máte nějaké dlouhodobější poznatky? Červenej asik nebude, tak mi nezbude si ten zelenej pořídit .)



Šaky
Příspěvky: 52

Příspěvek#992 » stř 3. led 2024, 10:53

Ahoj, taky bych poprosil o zkušenosti s kolimátorem a případně radu, jaký na kompaktní PDPéčko vybrat....



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#993 » stř 3. led 2024, 11:32

Ahoj. Asi jsem byl jeden z prvních, kdo ho koupil, bylo to někdy v červnu. Dosavadní zkušenosti jsou super, drží nástřel, regulace jasu funguje skvěle, nemám si z funkčního hlediska nač stěžovat.
Teď řeším nějaký problém a reklamaci (kupoval jsem přímo u Holosun), tak posléze napíšu i zkušenost, jak se staví k reklamaci.



Šaky
Příspěvky: 52

Příspěvek#994 » pát 12. led 2024, 11:44

Ahoj všem, rád bych se zetpal na radu, jaký kolimátor na PDPéčko vybrat. Možností je nepřeberně a potřeboval bych to zredukovat na pár horkých kandidátů.

Chtěl bych kousek, o který bych se nemusel bát. Zbraň nosím z 90% při práci v lese s motorovkou, při sázení stromků, prořezávání lesů a pouhých 10% je město. Takže se nechci bát, že se rozsekám na blátě a s ním rozsekám i kolim. Bordelu z práce z lesa sbírám dost. Ale pod košilí to nění tak strašný. A na druhou stranu asi úplně nepotřebuju - vzhledem k ceně - Acro aimpoint P2. Přemýšlel jsem třeba o C2, ale nevím z praxe, jestli by mi ta menší obrazovka (15x15mm) sedla.

Druhým kandidátem je Trijicon RMR, ale upřímně bych za tu cenu chtěl něco, co nebudu muset odmontovávat na výměnu baterky. A úplně se mi nechce dát dvacku za otevřený kolim.

Koukal jsem i po mikro kolimátoru Holosun SCS PDP. Líbí se mi kompaktnost. Že bych o něm skoro nevěděl. I to že bych tam mohl nechat mířidla z výroby pro strejdu příhodu. Mám ale obavy z toho, že si tam není možné nastavit svit manuálně. V lese je to samý kontrast stín/slunce.... To by mě štvalo. A výhledově bych si tipl, že ta baterka, co se sama dobijí, jednou prostě odejde. A vlastně bych ocenil něco, co se samo zapne při pohybu.

Kamarád mi radí Holosun HS507C X2. Nebo uvážit třeba EOTech EFLX Mini.

Tak jsem poměrně ztracenej a helfla by mi vaše rada, že bych to celkově trochu proselektoval, kterým směrem se ubírat....

Kdybyste měli chvilku, budu moc rád!



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#995 » pát 12. led 2024, 12:09

Já mám to SCS PDP. Hele jas celkem není problém, nesetkal jsem se se situací, že by mi nevyhovoval. Ono ostatně, kdyby ses dostal do nějaké prekérní situace, asi si stejně nebudeš hrát s jasem, i kdyby byl manuální.
Co se týče baterky, podle dovozce je výměnná. Takže když odejde, lze to řešit.
Jinou zkušenost nemám, uvidíš, co Ti napíší ostatní.



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#996 » pát 12. led 2024, 12:10

Já mám to SCS PDP. Hele jas celkem není problém, nesetkal jsem se se situací, že by mi nevyhovoval. Ono ostatně, kdyby ses dostal do nějaké prekérní situace, asi si stejně nebudeš hrát s jasem, i kdyby byl manuální.
Co se týče baterky, podle dovozce je výměnná. Takže když odejde, lze to řešit.
Jinou zkušenost nemám, uvidíš, co Ti napíší ostatní.



Šaky
Příspěvky: 52

Příspěvek#997 » pát 12. led 2024, 13:38

Dík! A jestli se můžu zeptat, jak ti vyhovuje velikost "obrazovky", jsi s tím v poho? A psal jsi, že řešíš nějakou reklamaci?



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#998 » pát 12. led 2024, 13:59

Velikost úplně v pohodě. S tou reklamaci ještě tak dva dny vydrž, zrovna přišel mail od GLS, balíček je na cestě. Ale Holosun nevolal, nepsal, tak počkám až to dorazí a pak budu buď chválit nebo hanět...

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#999 » pát 12. led 2024, 18:35

Ještě bych se zeptal : Kdože vlastně naučil Trijicon dělat kolimátory na pistole, prvních pár desítek tisíc jim vyrobil, nestojí dvacku na pultě a má výrazně lepší obrazovku než Holosun, zvláště ve verzi glass ? Odpověď je Shield.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#1000 » pát 12. led 2024, 18:40

Myšleno průhled obrazovkou, samozřejmě



Alesh31
Příspěvky: 113

Příspěvek#1001 » pát 12. led 2024, 22:01

Vzal bych Acro. Cokoliv otevřenýho na nošení je na prd. Miska na bordel.



Šaky
Příspěvky: 52

Příspěvek#1002 » pon 15. led 2024, 11:27

No o Acru vážně přemýšlím! Ale momentálně je na prodejnách hlavně C2. P2 nějak nevidím dostupnou.
Zajímala by mě zkušnost, jestli ho někdo na nošení má.... Holosun taky dělá uzavřený kolim, ale za podobnou cenu jako Acro C2, tak nějak nevim, jestli vzít C2 nebo sušít a čekat na P2? :-).
Samozřejmě Holosun SCS za vskoro půlku je taky varianta....



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#1003 » pon 15. led 2024, 12:58

Tak téma reklamace po návratu kolimce je v příslušném vlákně.
viewtopic.php?f=47&t=16303&p=302200#p302200



Alesh31
Příspěvky: 113

Příspěvek#1004 » úte 16. led 2024, 11:35

Acro P2 mají v Opletalce v Praze.



Šaky
Příspěvky: 52

Příspěvek#1005 » úte 16. led 2024, 11:48

Aleshi a kdybys měl poradit mezi P2 a C2, tak jednoznačně P2?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host