Glock Performance SA spoust

Glock a spol.


JYbour
Příspěvky: 230

Příspěvek#46 » pon 8. led 2024, 09:17


Uživatelský avatar
tom
Příspěvky: 245

Příspěvek#47 » pon 8. led 2024, 09:32

tom píše:
buqi píše:
tom píše:Jo díky, už jsem to nainstaloval. Ale musím říct, že jsem od toho čekal mnohem víc, když to má bejt SA spoušť.
Úpně nerozumím jak to myslíš s tím kroužkem.

Spoust je oproti gen3/4 zuzena i v prave casti, kde je v gen 5 zachyt zaveru. K vymezeni tohoto prostoru jsem pouzil krouzek zmineny, ktery je navleceny na spoustovem cepu a brani spousti posouvat se vic doprava (ale je to skoro zbytecne).

Koukal jsem na to a ta spoušť se nikam nevaklá a sedí na čepu pevně, takže to asi nebudu řešit. Ale díkes za radu. :thumbup:

Tak oprava, spoušť sice nevaklá, ale vaklá záchyt závěru. :|



BananaJoe
Příspěvky: 41

Příspěvek#48 » pon 8. led 2024, 09:58

JYbour píše:Tak už se dělá i pro gen 4.
https://glockshop.cz/dily-spouste/1241- ... -gen4.html


Nějaké info, jestli bude výhledově dostupná i na "slim" modely?



hunter240
Příspěvky: 233

Příspěvek#49 » pon 8. led 2024, 14:28

Já vlastním i trvale nosím slim model a nevím jestli bych měl vůbec zájem o SA spoušť, kde mám stále v komoře



BananaJoe
Příspěvky: 41

Příspěvek#50 » pon 8. led 2024, 14:41

hunter240 píše:Já vlastním i trvale nosím slim model a nevím jestli bych měl vůbec zájem o SA spoušť, kde mám stále v komoře


Já nadrcnutou nenosím, ale i tak je to otázka do diskuse. Co tedy ostatní uživatelé? Shledáváte GPT jako nevhodnou/nebezpečnou na EDC zbrani?

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#51 » pon 8. led 2024, 19:04

Samozřejmě že ne. GPT je sice "lepší" než standardní spoušť, ale fakt to není nalízaná 1911. Jsou i lehčí spouště na pistolích EDC než GPT, třeba Canik.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 614

Příspěvek#52 » úte 9. led 2024, 13:06

Já nevím, co všichni mají s tou "lehkostí". GPT vážně není Timney Alpha Competition.

Na EDC je GPT úplně v pohodě, se standardní dodávanou stojinou cca 1,7 - 1,8 Kg. Navíc dostatečně (až zbytečně) dlouhý pretravel.

Já osobně jsem si GPT poladil - vyleštil, vyměnil jazýček za TangoDown VICKERS TACTICAL CARRY TRIGGER (to také, mimo jiné, trochu sníží ten otravný pretravel) a mám tyhle spouště na všech EDC Glockách (nosím v komoře). Odpor mám cca 1,5 - 1,6 Kg se standardní stojinou dodávanou přímo k GPT.



Poval
Příspěvky: 42

Příspěvek#53 » sob 17. úno 2024, 16:52

Na zaklade doporuceni vyssie som si nechal vyskladat kombinaciu GPT a TangoDown VICKERS TACTICAL CARRY TRIGGER na svojej G45. Fakt parada, mozem len doporucit. Moc dik za info Hefaistos.

Uživatelský avatar
tom
Příspěvky: 245

Příspěvek#54 » sob 17. úno 2024, 18:39

Mohu se zeptat jaká je výhoda vyměnit jednu plastovou spoušť za jinou plastovou spoušť? Co udělá lépe než jen že sníží pretravel?

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 614

Příspěvek#55 » sob 17. úno 2024, 23:57

Nejlépe je si to vyzkoušet. To pak asi pochopí člověk nejlépe. Ta TangoDown je prostě ergonomicky daleko přívětivější než to defaultní GPT kopyto (i když i to je lepší než úplně standardní spoušť). Na střelnici jsem to dával ochmatat a ostřílet spoustě kolegů a všichni uznali, že oproti standardní spoušti GPT to je prostě opět posun v ergonomii. (Měl jsem standardní GPT na 19X a GPT s jazýčkem TangoDown na 45, takže prakticky stejné pistole. Nakonec TangoDown přišel i na tu 19X a na ostatní glocky, kde mám GPT, jak už píši výše.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1012

Příspěvek#56 » ned 18. úno 2024, 11:27

Dotaz na Glock Performance SA spoust... Na Glock 43X se to asi nedělá co ?



hunter240
Příspěvky: 233

Příspěvek#57 » ned 18. úno 2024, 12:11

Na 43X zatím ne



Pari777
Příspěvky: 35

Příspěvek#58 » pát 23. úno 2024, 19:22

Zdravím pánové, nechal jsem se též zlákat a objednal GPT.
Teď ale samozřejmě uvažuji i o TangoDown jazýčku viz. výše a našel jsem

https://www.brownells.cz/VICKERS-TACTIC ... -100032513

nebo

https://www.ebay.com/itm/302884589171

Otázka zní,jestli jsou to totožné výrobky, nebo ten z ebay je ňákej fejk.
Případně ještě nějaký jiný osvědčený jazýček za rozumnou cenu..
Díky za rady

Uživatelský avatar
Desertfox83
Příspěvky: 53

Příspěvek#59 » pát 23. úno 2024, 19:56

Já jsme ji měl z Brownells a vrátil, je lisovaná ze dvou částí a byl tam prostě schodek, asi špatný kus. Ale to místo slisu uprostřed je vidět i na fotkách. Dá se asi zabrousit. Nicméne stejně mě hodně vadilo to ostré zakončeni jak spoustě tak pojistky. Taky jsem chtěl ušetřit ale nakonec jsem koupil jazýček Apex a za mě v kombinaci s GPT naprosto super. Trošku zkrátí pretravel a je širsi což mě vyhovuje.



Pari777
Příspěvky: 35

Příspěvek#60 » pát 23. úno 2024, 20:20

No právě tomu,abych za kousíček něčeho vysolil bůra,jsem se chtěl zdaleka vyhnout.
Uvidím, bouchnu tam GPT tak jak přijde, vyzkouším a pak asi budu laborovat dál.. Nebo vezmu TangoDown z ebay a když nebude k tomu,tak halt litr není zas tak moc..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: faajn a 2 hosti