Glock Performance SA spoust

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Desertfox83
Příspěvky: 53

Příspěvek#61 » pát 23. úno 2024, 21:55

To je jasné taky jsem tak uvažoval ale nakonec to dopadne většinou tak, že levnější varianta nefunguje a ještě koupím to dražší :-) ještě je varianta RR Arms jazýček, taky nestojí moc, ale nevím jestli to má někdo vyzkoušeno.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 606

Příspěvek#62 » pát 23. úno 2024, 22:13

Mám. RR Arms jazýček na GPT spoušti není špatný, zvláště pro menší ruce, protože je o cca 1-1,5 mm více vzadu než ostatní spouště. Mám ještě doma dvě GPT spouště osazené jazýčky RR Arms, kdyby měl někdo zájem to vyzkoušet. Co se týče funkcionality tak super, ale jako každá hliníková spoušť prostě při sypání hřeje. Při intenzívním tréningu (tj. cca 300 ran za 30 minut) už nepříjemně pálí do prstu.

Viz:
GPT+RRArms_01.jpg


GPT+RRArms_03.jpg



Já proto RR Arms jazýček nahradit tím Tango Down - resp. jsem kopil nové GPT spouště a osadil je, ty původní s RRA jsem si nechal - nicméně ten Tango Down má takřka shodnou geometrii jak RSA, jen je o cca 1 mm "tlustší" - tzn více vepředu. Šířku mají RRA i Tango Down stejnou a velmi příjemnou pro prst.

Pozn. - s nějakým špatným opracováním, příp.. otřepy z dělící formy jsem se u Tango Down nesetkal, a to už ji mám na pěti Glokách...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Pari777
Příspěvky: 35

Příspěvek#63 » sob 24. úno 2024, 15:25

Díky moc za tipy kolegové, vidím to na RRA,páč ten milimetřík v mém případě asi nebude hrát až tak podstatnou roli a TangoDown jsem skladem v EU nenašel,možná hledám blbě..
Ještě jedna otázka. Leštili jste GPT před instalací, nebo rovnou z krabice šup do zbraně??
Díkec

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 606

Příspěvek#64 » sob 24. úno 2024, 17:31

Zkoušel jsem rovnou šup do zbraně - chod dobrý, plynulý, odpor cca 1,8 kg. Pak jsem vše poleštil jako obvykle, tj stojinu a táhlo na všech místech kde se něco o něco tře a namazal kvalitním mazadlem. Chod plynulý, odpor cca 1,6 kg.

Takže poleštěním jsem na GPT ubral cca 0,2 kg.

Jinak jak píši výše, dvě GPT spouště s jazýčky RR Arms ještě mám. Cena GPT je 2500,- a jazýčku 1400,-, nechal bych celý komplet za trojku (tj. o 900,- méně, než když to někdo bude kupovat nové) . Čepy jazýčku jsou kvalitně roznýtované a zalakované černým lakem a spouště mají najeto každá cca 1000 ran.



Pari777
Příspěvky: 35

Příspěvek#65 » sob 24. úno 2024, 18:33

Vědět to dřív, tak určitě neváhám, ale spoušť jsem v pátek objednal a nechci být za šmejda, co si ji pak nevyzvedne..
Nicméně v pondělí zjistím, v jaké je to fázi a bude-li to možné, rád ji od Tebe odkoupím..
Díky za rady a nabídku, určitě se ozvu.

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 606

Příspěvek#66 » úte 27. úno 2024, 17:29

Héfaistos píše:...Mám ještě doma dvě GPT spouště osazené jazýčky RR Arms, kdyby měl někdo zájem to vyzkoušet...


Tak už nemám ani jeden, oba kousky prodané. Věřím, že novým majitelům budou fungovat k plné spokojenosti a poznají, že spoušť u Glocku prostě nemusí být jen "kopyto". ;)



mr.ricardo1
Příspěvky: 57

Příspěvek#67 » stř 28. úno 2024, 20:39

Dorazilo, namontováno a zatím na sucho vyzkoušeno. Měl jsem na G19 stojinu od Ghostu, ale tohle je absolutně něco jiného. Hladký a zkrácený chod, odpor tak akorát, jasný doraz na zeď, prostě žádná guma. Už se těším na střelnici. Díky Hefaistovi za rychlou akci :)



Pari777
Příspěvky: 35

Příspěvek#68 » stř 28. úno 2024, 21:13

Ahojahojahoj,naprostý souhlas s panem ricardem prvním,.Dnes jsem též nainstalova, na sucho vyzkoušel a ten rozdíl je fakt obrovskej..
Díkec Héfaiste :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 606

Příspěvek#69 » stř 28. úno 2024, 22:16

Není zač pánové, jsem rád, že jste spokojeni. :wave: Myslím si, že ta GPT spoušť se Glocku celkem povedla a když se lehounce přeleští a ještě doladí rovným jazýčkem (RR Arms nebo ten Tango Down) který zkrátí ten pretravel, tak to pak nemá chybu. Tak ať vám to střílí!

Uživatelský avatar
Héfaistos
Příspěvky: 606

Příspěvek#70 » čtv 29. úno 2024, 15:50

MRBLUE píše: Prehodil som spust od RR Arms ale ta bola zasa moc vzadu a pri resete nesla dopredu natolko aby vyliezol jazycek...

K tomuto bych chtěl ještě něco důležitého podotknout, hlavně pro ty, co chtějí vzít GPT a nahodit tam jazýček od RR Arms, aby se jim nestalo to samé co MRBLUE.

Není to úplně easy peasy bezproblémová věc a chce to trošku strojařko-puškařského fištrónu jej tam namontovat, neboť se vám může stát to, co MRBLUE - při nahození jazýčku RR Arms na spoušťové táhlo GPT se může stát, že jazýček nebude chodit úplně dopředu. Je to tím, že spoušťové táhlo GPT má vepředu mírně větší rozměr té části co je ve spoušti (o desetinku!) než klasický krucifix. Většině aftermarket jazýčkům to nevadí, ale RR Arms je udělaný vůlemi naknop a na GPT táhlu nemusí chodit správně. To zjistíte snadno ještě před roznýtováním čepu co jazýček drží na táhle. Pokud se nevrací až do kontaktu konce štěrbiny v jazýčku s "nosem" spoušťové páky (na obrázku červeně), je třeba páku líznout na místě vyznačeném na obrázku červěně (pro ukázku je tam táhlo krucifixu gen 4, ale to místo je stejné i na GPT):

9932__18293.jpg


Je třeba postupovat s citem a brát to fakt zjemna (lapovací deska a jemný šmirgl), zpravidla stačí to líznout o desetinku/patnáct stovek a pak už chodí jazýček OK.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Aritma a 2 hosti