Springfield Armory Echelon

Glock a spol.


Střelec
Příspěvky: 1680

Příspěvek#61 » ned 31. bře 2024, 17:58

Při střelbě se to chová podobně jako Glock, závěr je cca podobně vysoko, spoušť je čitelnější, zkoušel jsem s kolimátorem, na 25m se dalo udržet na mezinárodním pistoláku v černém při první střelbě. Na mířenku to není, prostě služebák. Zkušenost se zbraní od kolegy ze střeleckého klubu,verze se závitem, kolimátor od Shieldu. Mě to sedí asi víc než glock, ale není to můj šálek kávy



Otik Platenik
Příspěvky: 87

Příspěvek#62 » pon 22. dub 2024, 19:13

Měl jsem dnes v ruce, vizuálně je hodně podobný glocku, řekl bych jako glock po faceliftu.

Uživatelský avatar
Roadrunner
Příspěvky: 36

Příspěvek#63 » stř 24. dub 2024, 09:34

A jaké jsou dojmy? Přiznám se, že o ní víc než vážně uvažuji a je v úzkém výběru mezi třemi kousky. V pátek si ji chci jet vyzkoušet



crow75
Příspěvky: 4

Příspěvek#64 » stř 24. dub 2024, 17:17

Vystříleno 200 ran a pro mě jako pro leváka optimální zbraň. Glock je tady v plasťácích etalon. Ale usnul a dost firem jej minimálně dohnalo. Echelon jej nechal daleko za sebou... Problém zatím jen se sehnáním pouzdra.

Uživatelský avatar
Roadrunner
Příspěvky: 36

Příspěvek#65 » stř 24. dub 2024, 20:15

Pouzdro není problém - na běžné nošení ani na závodění. Falco už umí vše, u RH jsem se nedíval. Ale Ghost už umí taky. Musím říci, že to asi risknu a pořídím. Plusy převyšují nad riziky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti