Archon B, D

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#16 » stř 19. črc 2023, 17:53

Není to reklama na výrobek, ale odkaz na recenzi (článek). To už je jedno jestli je na webu, nebo na papíře. Takže asi OK



PETR 1
Příspěvky: 8

Příspěvek#17 » pát 18. srp 2023, 15:06

Tak to je moje sbírka.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



eerr
Příspěvky: 60

Příspěvek#18 » pát 8. zář 2023, 10:47

Dají se tyhle zbraně půjčit na nějaké střelnici ? Jaký je chod spouště ve srovnání s G / P10 ? Dík



Béďa
Příspěvky: 822

Příspěvek#19 » pon 25. zář 2023, 11:17

První recenze, alespoň pokud vím. Dle mě nejzajímavější, že gunkce zbraně s kompenzátorem je jen málo ovlivněna municí...

https://youtu.be/-9zA38nFzLk?si=HoNZ1MWCQ5OISArL

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#20 » pon 25. zář 2023, 18:59

eerr píše:Dají se tyhle zbraně půjčit na nějaké střelnici ? Jaký je chod spouště ve srovnání s G / P10 ? Dík

Dnes mi v mailu přistála pozvánka na vyzkoušení těchto zbraní, konkrétně modelu B s kolimátorem a model B i D s klasickými miřidly na plzeňské střelnici Leiko v termínu od 29. 9. až 22. 10. Takže pokud by měl někdo o tyto novinky zájem, má celkem dost času na vyzkoušení. Sám přemýšlím, že bych si z těchto zbraní zašel vystřelit.



jajacob
Příspěvky: 2

Příspěvek#21 » pon 15. dub 2024, 08:47

eerr píše:Dají se tyhle zbraně půjčit na nějaké střelnici ? Jaký je chod spouště ve srovnání s G / P10 ? Dík


Nasel jsem zatim jen v Hradci guncentrum.cz. Vypada zajimave, cena mi prijde trosku moc, ale rad bych ji taktez odzkousel.

Nicmene, co se problemu tyce, tak gen1 mel v USA spatny zastoupeni na reklamace (trvalo to mesice az roky), coz asi u nas by snad nebyl problem.
Pri delsi strelbe se hodne zahrivala spoust.
Nekoho tlacil ten "tvar" na pazbicce pod beaver tailem.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 901

Příspěvek#22 » pon 15. dub 2024, 15:47

Před asi měsícem jsem nasucho zkoušel v jedné pražské prodejně. Ergonomie úchopu mi přišla dobrá, ale délka resetu, odpor a charakter chodu spouště spolu se složitostí vnitřního mechanismu v kombinaci s cenou byly příčinou toho, že jsem o tuto zbraň ztratil zájem. Přičemž cena je okrajový faktor, i kdyby pistole stála půlku, názor bych nezměnil. Škoda, mohla to být fajn pistole.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů