Walther PPQ

Glock a spol.
Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#841 » úte 20. čer 2017, 09:41

RomanB74 píše:Zdravím pánové (a dámy).
Potřeboval bych pořídit vnější pouzdro, ale mám trochu specifický požadavek: mělo by být použitelné jak pro PPQ M2 tak pro G19.
Nebude to na nijak časté nošení (asi...), ale potřebuji určitou míru univerzálnosti. Pokukoval jsem po tvarované Dastě 631-2...

Ilustrativně, aby bylo jasnější o kterých pouzdrech jsem uvažoval-
dasta_pro_ppq_g19.jpg



Takže nakonec pořízena Dasta 631-2. G19 se do pouzdra vejde normálně, zajišťovací pásek přes zadní čelo závěru. PPQ rovněž bez problému, zajišťovací pásek (tak jak je pro G19) vychází do vybrání pod závěrem. Takže za 345,- Kč vyřešena potřeba existence univerzálnějšího pouzdra pro dvě zbraně. Komfort pochopitelně odpovídá ceně, nicméně žádná tragédie, to určitě ne. Jako pouzdro na občasné účelové nošení PPQ LR (na střelnici) s možností použití pro G19 je to dostačující řešení.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Pitras70
Příspěvky: 35

Příspěvek#842 » úte 20. čer 2017, 12:21

Vzhledem k tomu vybrání se tam zřejmě vejde do verze 631-2 u PPQ M2 Navy, že jo?

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#843 » úte 20. čer 2017, 12:41

>Pitras70: Pouzdro 631-2 není zespoda uzavřené, takže verze "Navy" se závitem se tam vejde zcela určitě.



slaveko
Příspěvky: 1

Příspěvek#844 » stř 9. srp 2017, 15:40

Zdarec, rozhohuju se mezi Walther PPQ Classic a Glock 19 a rád bych věděl, jak dobře ti drží to pouzdro na opasku? Myslím s tím ocelovým klipem... mně totiž takováhle pouzdra vždycky plandají, odstávají a mají snahu se otáčet vzhůru nohama (zvlášť u revolverů). Jediné, které fungovalo bylo zatím od Theis Holsters v Arkansasu (ale ta pálka za poštovné a clo!), protože se chytalo za opasek na obou stranách (nejen v jednom bodě uprostřed). Tak si říkám, jestli dělám něco špatně já, nebo je chyba jinde... Dík.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#845 » stř 9. srp 2017, 15:49

Ja mam klip plastovy ale na obou stranach zahly zalezi i na tvrdosti a tloustce pasku.daji se sehnat klipy kovovy zahly po cele delce staci to jen prehodit.
Nosim PPQ Navy a cestovalo mi jen kdyz sem zkusil vyjit jen bez pasku jinak pohoda.



dudul12
Příspěvky: 20

Příspěvek#846 » úte 22. srp 2017, 16:35

Tak já musím se postěžovat na Walthera ppq , kterého jsem musel reklamovat. Zlomil se mi zápalník takže klasika reklamace. Vše proběhlo v pohodě, vyměnily nový zápalník přijdu si pro něho na prodejnu že je vše ok. Najednou zkouška rány jistoty a zase zápalník zlomenej. Takže sem tam waldu nechal a za týden mi volaly, že se s něčím podobným ještě nesetkali, že to prohlídnul zbrojíř a ani ten není schopen říct kde je chyba. Prý zlomily další 2 zápalníky. Takže věc se má tak že se pistole bude posílat do Německa a nejspíš mi vyfrézujou nový závěr se stejným číslem. Takže se to nestihne v zákonný lhůtě ta reklamace . Jsem s toho dost překvapen, že se nedokáže diagnostikovat kde je chyba. Nejspíš to vypadá že se něco dostalo do šachty uderníku ,nějakej zbytek nábojnice nebo já nevím. Ale že by se měl měnit celej závěr je nějaký divný. Stalo se tady někomu něco podobného? Walther je pistole ,která se mi velmi líbí a perfektně mi sedí , ale tohle bych od takové značky nečekal.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#847 » úte 22. srp 2017, 17:43

mam odsříleno zatim jen něco kolem 2000 ran a zatim ani jedna jediná závada



dudul12
Příspěvky: 20

Příspěvek#848 » úte 22. srp 2017, 18:16

Jako ta spolehlivost je výborná o tom žádná dal jsem zhruba cca 1000 ran bez jediné závady , ale najednou jak jsem uvedl z ničeho nic mi prasknul zápalník. Doufám , že jsem měl jenom smůlu na špatný kus.



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#849 » stř 23. srp 2017, 09:51

Pokud se reklamace nestihne ve lhůtě máš nárok na okamžité vrácení peněz. Jak by se to řešilo v tomto případě?



dudul12
Příspěvky: 20

Příspěvek#850 » stř 23. srp 2017, 11:26

To je mi jasný. Právě proto mi volali abych jim dal souhlas že se to protáhne na delší dobu než je ze zákona lhůta těch 30 dní. Pistole se údajně poslala do Německa a nejspíš mi budou frézovat nový závěr i se stejným číslem, ale to už jsem psal. Naštěstí mám víc zbraní takže bez pistole úplně nezůstanu , ale už se nemůžu dočkat až se to vyřeší. Přijde mi že mám asi nějakou smůlu na špatné výrobky.



plavcik
Příspěvky: 9

Příspěvek#851 » stř 23. srp 2017, 12:43

Zkusil bych je rovnou požádat o výměnu za novou, pokud je jasné, že 30 dnů nestihnou a měl bys v tom případě nárok na vrácení peněz. Mohli by vyhovět, pro ně to bude lepší, než kdyby sis pak za ty peníze koupil něco od konkurence...

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#852 » stř 23. srp 2017, 19:55

>dudul12: Obrň se trochou trpělivosti. Výměna za novou je krok vedle neb bys potřeboval nové NP a to jsou jednak další výdaje a lítání na KŘP. Prostě to bude chvíli trvat, ale věřím že dostaneš zpátky perfektně opravenou zbraň s původními čísly. Je potřeba si uvědomit, že zbraně nejsou standardní zboží jako spotřební elektronika. Na vysavač zatím nepotřebujeme NP (zatím...).
Jinak ten praskající zápalník by mohlo mít na svědomí špatné vedení zápalníku v závěru (výrobní chyba v konstrukci), takže nový závěr není až tak nepochopitelná oprava - pokud by nešlo opravit samotné vedení.



dudul12
Příspěvky: 20

Příspěvek#853 » čtv 24. srp 2017, 23:19

Ale to určitě. Já jsem trpělivý člověk a věřím, že to byla prostě jen veliká smůla. Já chci dát ještě waltheru šanci a věřím , že to je jedna z nejlepších služebních bambitek na současném trhu jenom mi je divný aby bylo špatné vedení v zápalníku,protože pokud je to tak tak proč ten zápalník neprasknul hned , ale stalo se to, až když jsem vystřílel cca 1000 ran do té doby vše super to je mi divný. Potom jsem si taky říkal jestli to taky nemůže být tím že při stisknutí spouště se neodjistí blokace a zápalník po uvolnění narazí do blokátoru. Ovšem zase mi je divný že ty zápalníky takhle praskaj, protože to přeci nemůže být nějakej špatnej materiál. Kdyby se zlomil jeden tak si řeknu ok - chyba materiálu, ale 3 ? to mi přijde divný i kdyby ten zápalník opravdu narazil na něco tvrdého tak přeci ta bicí síla si řikám nemůže být taková aby se po jednom úderu zlomil, ale asi se pletu.

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#854 » pát 25. srp 2017, 17:47

Fotku toho prasklého zápalníku sis neudělal? Zajímalo by mne, v jakém místě to praskalo, mohlo by to mnohé napovědět.



dudul12
Příspěvky: 20

Příspěvek#855 » sob 26. srp 2017, 10:04

Bohužel nevyfotil, ale vždycky se ulomil jenom ten konec.Pouze ten trn (1-2mm úderník ). Jinak celí zápalník zůstal bez sebemenšího poškození.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů