Walther PPS

Glock a spol.


Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#151 » ned 22. lis 2015, 23:05

Jsem 3. majitel. Sám jsem nastřílel 2000, ten přede mnou mi řikal 1000 (ale tomu se nedá věřit, to je jak s najetými kilometry u auta) a bez závady.



Návštěvník

Příspěvek#152 » pon 23. lis 2015, 01:18

alfik: psáno kde? :roll:



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#153 » pon 23. lis 2015, 12:18

Rimmer132: O problému s úderníkem, resp. s touto částí vyznačenou červenou šipkou na obrázku jsem taky četl. Má prý tendenci praskat. Dá se to najít na youtube a na US fórech. Ale netroufám si odhadnout, jaký je výskyt této vady.
O rámu jsem nikdy nic neslyšel...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#154 » pon 23. lis 2015, 15:56

Když jsem PPS měl, praskla mi plastová objímka - vedení úderníku. Je to tady pár stran zpět.
viewtopic.php?p=55082#p55082

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#155 » stř 23. pro 2015, 22:59

Chtel bych se majitelu PPS zeptat jestli se jim nezacal loupat plast na tomto miste http://prntscr.com/9htmp0 . Dnes jsem si pri cisteni vsiml, ze cast byla lehce "upilovana" a byla v plastu mala ryha. Trosku jsem to prstem uhladil a nevenuji tomu vetsi pozornost, skrabancu bude pravdepodobne pribyvat.

Uživatelský avatar
Michalll
Příspěvky: 81

Příspěvek#156 » stř 23. pro 2015, 23:02

ahoj, ne, nemám tam rýhu.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#157 » čtv 24. pro 2015, 03:25

Ze skarede priserky je nova sikovna pistolka, aneb PPS M2 :-).

http://www.thefirearmblog.com/blog/2015 ... mpaign=rss

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#158 » čtv 24. pro 2015, 03:36

Vždyť vypadá pořad skoro stejně :). Spodní část se mi osobně více líbí na klasické PPS. Jinak oni asi vylepšili to na co lidi nadavali a aby se nereklo zmenili u toho trošku design.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#159 » čtv 24. pro 2015, 12:16

No, jsem rad ze mam starou verzi:-D Skoda toho railu a vyposteni zasobniku na luciku. To by mi tam chybelo nejvic.



laurel_31299
Příspěvky: 63

Příspěvek#160 » čtv 24. pro 2015, 12:54

Tak to abych poradne prisetril a nez se vyproda klasicka PPS, tak ji koupil. Mel jsem takhle spadeno na PPQ a taky uz neni k sehnani. Tak jsem sel do P99 AS a na noseni prave chci tuhle PPS, ale v puvodni podobe. Proste to vypouzteni na luciku mi sedi vic jak cudlik. ;)

Uživatelský avatar
Michalll
Příspěvky: 81

Příspěvek#161 » čtv 24. pro 2015, 15:01

Tak určitě, hlavně je to lepší z taktického hlediska, když už by došlo k tomu, že v sebeobraně vytáhneš zbraň a nestihneš vystřelit a budeš se prát s útočníkem s pistolí v ruce, tak je skoro nulová pravděpodobnost, že ti vyjede zásobák tím, že ti zatlačí na ruku ve které máš pistoli ... a tím tlakem zmáčkne záchyt zásobníku. Osobně si myslím, že tohle je geniálně vyřešeno, právě proti tomuhle náhodnému vytažení zásobníku.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#162 » čtv 24. pro 2015, 15:47

Amen, přesně proto si taky myslim že PPS nabízí ideálni řešení. Nekomu z manazeru Waltheru to ale evidentně leželo v žaludku, nebo udělali nějakou anketu. Navíc taky ten odpor spouště ve výchozím provedení je docela vysoký, ale stejně pořad nosim nenadrcnuto ;).

Jinak včera jsem vyprázdnit cca 200 nábojů a docela dost mne zbraň tlaci mezi palcem a ukazovackem, netunili jste si to někdo nějak? Vzhledem k účelu a tomu, že jde o subkompakt to moc neresim. Na terci totiž bylo vše ok ;).

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#163 » čtv 24. pro 2015, 17:02

MNoo tohle me jako důvod pro pojistku zasobniku na luciku nenapadlo. Mozna na tom neco bude. Ja jako levak, jsem rad ze tam je a je oboustrana. Pouzivam ji z obou stran, palec z jedne a prostrednik z druhe, podle toho jak rychle potrebuju prebit.

Pokud sem to pochopil spravne, tak na W P99 byla, pak u M2 zpet tlacitko a ted nejnoveji zase na luciku, jen trosku delsi?



Phil
Příspěvky: 90

Příspěvek#164 » čtv 24. pro 2015, 20:57

magic: u mě dobry. Nic nepozoruji.

Blacky: taky jsem levák. Jaká používáš pouzdra? Potřeboval bych poradit či si případně vyzkoušet, pokud by to šlo :)

jinak vypouštění zásobníku v lučíku je nejvíc nejlepší věc a strašně rychle se na to zvykne. Nechápu, proč se toho chtějí zbavit.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#165 » čtv 24. pro 2015, 22:24

Phil: Pouzdro (už sem tady někde psal) dasta pro leváky UNI. Zkus to najít.

A ted sem si koupil k ježíšku od Fobuse přímo na P99 samosvor dole otevřený nenatáčecí. :) www.police-shop.cz http://www.police-shop.cz/fobus-wp-99-bh-

Příležitostně se můžem někde potkat a zkusíš si to.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Jarair a 36 hostů