Caracal - arabská pistole ze Suhlu.

Glock a spol.


Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#1 » ned 14. črc 2013, 23:06

V prodejnách Arms.cz se začaly objevovat arabské pistole Caracal F. Jedná se o pistole vyrobené v Suhlu v SRN. Je to plně plastová zbraň a dle slov pana Snížka jich měli na pultě pár kusů a okamžitě se po nich zaprášilo. Osobně se mně zbraň velice líbí a projevil jsem o ní značný zájem. Dodávka se prý zpracovává a na pultech obchodů by se měly objevit cca v měsíci září. Měl jste někdo možnost se s touto novinkou na našem trhu seznamit ?
Osobně bych měl zájem o model S, bude ale prý i menší model SC, model F je služební zbraní.

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#2 » pon 15. črc 2013, 08:31

Navrhoval je stejnej člověk, kterej dělal pistole Steyr a podle zkušeností z USA (kde je samozřejmě počet prodaných kusů větší než kde jinde) jde o kvalitní pistole. V roce 2012 proběhla svolávačka některých výrobních sérií kvuli pojistkám, ale nemělo by se to vztahovat na kusy vyrobené v německém Suhlu...jinak jsou tam ohlasy povětšinou pozitivní...
Pokud ovládáš AJ, tak doporučuju kounknout na obsáhlý forum http://www.steyrclub.com/ kde je velká část věnovaná právě Caracalu.



Chovatel
Příspěvky: 2

Příspěvek#3 » pon 5. srp 2013, 10:50

Ahoj, jsem spokojeným majitelem, viz moje "recenze" zde: viewtopic.php?f=59&t=3029

Kdybys něco potřeboval vědět, napiš.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů

cron