CZ P07 40SW - je vhodná na nošení?

Glock a spol.


Radomir
Příspěvky: 53

Příspěvek#1 » ned 4. kvě 2014, 10:53

CZ P07 v ráži 40SW - je vhodná na nošení mám CZ 97 a tu zatím nenosím často?



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#2 » ned 4. kvě 2014, 12:19

Normálně psaný text chápu, ale v tomhle případě vůbec netuším, co je otázka. :mrgreen:
Jde o zbraň jako takovou, nebo o zmíněnou ráži?



Radomir
Příspěvky: 53

Příspěvek#3 » ned 4. kvě 2014, 13:16

:mrgreen: Jde o zbraň ne o ráži



Vaclaf
Příspěvky: 102

Příspěvek#4 » pon 15. zář 2014, 07:17

Nosím P-07 ve vnitřním pouzdru a je to bez problému. Předtím jsem měl ČZ 85 a ta byla trochu větší i těžší.



Matt_CZE
Příspěvky: 101

Příspěvek#5 » pon 15. zář 2014, 08:46

Tak samo ji nosím kažodenně ve vnitřím pouzdře od Dasty a bez problémů. :)



JoeBiden
Příspěvky: 82

Příspěvek#6 » pon 15. zář 2014, 09:02

Pokud chceš zbytečný dvouřadý zásobník a zbytečnou předraženou ráži, která si odnese 2/3 energie z těla útočníka, tak jo.

Nevím, jak jsi velký, ale na nošení se objektivně hodí jen Glock 36, 42 a s výhradami PPK v .380/Makarov, popř. PPS (pokud už jde o levné střílení). Vše ostatní jsou zbytečné kompromisy.



natter
Příspěvky: 22

Příspěvek#7 » pon 15. zář 2014, 16:31

S názorem o zbytečně silné ráži 40 SW souhlasím. Dvouřadý zásobník není zbytečný. Ty snad víš, kde se pohybuje a k čemu chce nosit?

Nošení je vždy kompromis. Někdo se oblíká, tak že ukryje Hk USP v 45. a někdo není schopnej schovat ani PPS. Je to vždy o stylu oblíkaní a velikosti zbraně a pouzdu. V dnešní modě uplých svršků prostě dvouřadou zbraň neschováš a to ani pod oblek. Ale pokud máš volnější hadry jde schovat i ta P-07.

A teď k tématu.

P-07 je slušná zbraň. Vhodná k nošení jako cokoliv jinýho se spouští DA/SA. Jestli se ti dobře drží, dobře se ti s ní střílí a seš si jistej úchopem a ovládáním pojistky, tak OK, ber ji! Já osobně bych si jí nevybral kvůli spoušti, preferuju už jen striker-fired na nošení.



TURPIA
Příspěvky: 7

Příspěvek#8 » pon 17. říj 2022, 12:26

Buďte zdrávi. Já denně nosím P-09 ve vnitřním pouzdře (původně venkovní předělání na vnitřní, tělo tohoto pouzdra nikde netlačí) a po krátkém zvyknuti už ji ani nevnímám. Tak věřím, že s P-07 nebude problém, když se přizpůsobí styl oblékání a zvolí vhodné pouzdro.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů