Heckler & Koch VP9 Striker Fired Perfection

Glock a spol.


Sborez
Příspěvky: 44

Příspěvek#781 » sob 16. úno 2019, 08:30

marCZous33: Super, tak pak napiš, jak jsi nastřílel :-)
Surehand: Páčka je skvělá. Zvykl jsem si neskutečně rychle a teď už si nedokážu představit nic jiného. Už koukám po větší zbrani než SK a kvůli pádlu koukám hlavně po HK. Nechtěl bych doma dvě zbraně s různým vypouštěním :-)



Flack
Příspěvky: 4

Příspěvek#782 » sob 23. úno 2019, 20:14

HawkCZ píše:Pánové a dámy. Po třech letech, budou tady! SFP9 L jsou na cestě do ČR!!! Od pondělka bychom je měli mít na showroomu, kdo se chce pomazlit! Měli by přijít ve verzi s pádlem, nakonec i s profrézováním závěru vpředu.

Obrázek


Ahoj,
je možné se zastavit a pomazlit se, popř. koupit? Jaká je konečná cena?
A už jsi ji zkoušel? Pokud ano, máš postřehy?



koudak
Příspěvky: 328

Příspěvek#783 » ned 24. úno 2019, 12:08

Old_Surehand píše:Bude tady dostupná i verze HK VP9-B? Mě se pistole HK moc líbí, ale neuvěřitelně mě irituje páčka na vypouštění zásobníku. Při střelbě o ní zavadím a je mě to nepříjemný. Možná můj blbý úchop
https://www.youtube.com/watch?v=cD312AgS-XY&t=687s
Padlo na vypousteni zasobniku je podle me vyhoda. Spis zavadis o tlacitko nez o packu. Aspon ja vidim tlacitko jako handicap kdyz vim jak skvely je padlo na HK pistolich.



maxx77
Příspěvky: 73

Příspěvek#784 » čtv 14. bře 2019, 13:01

Ahoj. Mám u SFP problém se záchytem závěru. Při vystřelení posledního náboje se závěr vrátí do přední polohy. Měl někdo z vás podobný problém? A jak to řešil?

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#785 » čtv 14. bře 2019, 13:56

maxx77: Kolik máš se zbraní nastříleno?

Jsou tu dvě možnosti:
  • Pouze si úchopem přidržuješ záchytu závěru (nejběžnější příčina)
  • Jedna konkrétní série s tím měla trochu problém v kombinaci špatného tvaru záchytu závěru a hrany na závěru - ale týkalo se to dohromady asi 3 kusů ze všech prodaných v ČR



maxx77
Příspěvky: 73

Příspěvek#786 » čtv 14. bře 2019, 14:11

Nastříleno má něco přes 700. S tím úchopem je to možné protože mám ruce jak lopaty. Na dalším střílení si pohlídám ruce a kdyby to bylo stejný tak asi reklamace. Děkuji za radu.



romv
Příspěvky: 29

Příspěvek#787 » čtv 14. bře 2019, 17:57

maxx77 píše:Nastříleno má něco přes 700. S tím úchopem je to možné protože mám ruce jak lopaty. Na dalším střílení si pohlídám ruce a kdyby to bylo stejný tak asi reklamace. Děkuji za radu.

Taky bych to viděl tak, jak popisuje Hawk. Je to jedna z nejčastějších příčin. Špatný úchop zbraně. Častěji při rychlé střelbě a manipulaci se zbraní než při střelbě v klidu, kdy je čas zkontrolovat správný úchop. Určitě by stálo za to, vyzkoušení jiným střelcem. Pokud to jemu dělat nebude a tobě ano, zaměřil bych se na správný úchop. Tím samozřejmě nechci tvrdit, že se nemůže jednat o závadu na zbrani.



maxx77
Příspěvky: 73

Příspěvek#788 » čtv 14. bře 2019, 18:10

Vyzkoušíme a uvidíme, zatím díky :)



Elado
Příspěvky: 101

Příspěvek#789 » pon 18. bře 2019, 20:35

netreba to dávať inej osobe, stačí to vyskúšať jednoruč. ak bude záver stále padať, tak je problém pištole, ak nie, tak je to jasné;-)

Uživatelský avatar
vosicz
Příspěvky: 132

Příspěvek#790 » úte 19. bře 2019, 00:33

Elado: Z části by se s tím dalo souhlasit, ale pokud mu i tak nezůstane závěr vystavený v zadní poloze, může to být pro změnu slabým úchopem (limp wristing) - stejný problém, jiná příčina.

Když si s někým prohodí kvér, tak si třeba vystřelí z něčeho nového, zjistí, jestli se mu do děje i u jiné pistole, někomu jinému s jeho pistolí a nic ho to nebude stát 8-)

Sám jsem si tím prošel, obviňoval kvér, ale ne až tak překvapivě byl problém jinde. Spolehlivě usvědčí horní strana záchytu přejetá fixou ;) Pak stačí trochu posušit a kouknout se, jestli je barva na dlani levé ruky nebo na palci pravačky přesně v tom místě, kde je furt od něčeho odrbaný :lol:



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#791 » úte 19. bře 2019, 08:15

HawkCZ píše:Pánové a dámy. Po třech letech, budou tady! SFP9 L jsou na cestě do ČR!!! Od pondělka bychom je měli mít na showroomu, kdo se chce pomazlit! Měli by přijít ve verzi s pádlem, nakonec i s profrézováním závěru vpředu.

Bude i verze se závitem? A hlavně budete mít na showroomu verzi bez děr v závěru? Díky.



Shinnare
Příspěvky: 52

Příspěvek#792 » stř 20. bře 2019, 11:38

Cest. Nevite nekdo o prodejci, od ktereho je mozno objednat SFP9 SK podle mejch specifikaci?

Chtel bych, aby to melo manual pojistku + SF trigger + paddle magazine release

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#793 » stř 20. bře 2019, 13:24

2 Shinnare: Ahoj, objednat ti ji můžeme, ale nikdo ti nezaručí zda a kdy ti to dodáme. Na rovinu - rok bude minimální doba a pokud ti někdo slíbí něco dřívějšího, tak nemá páru, jak to celé bude probíhat :-). A na rovinu, ta mechanická pojistka na striker je opravdu "superblbost". Odkážu asi na debatu u P30, kde se pojistka/nepojistka řeší snad obstránku fóra, ať to tu nemusíme rozjíždět znovu :-). Ta pojistka je jediné, co tvůj setup odlišuje od standardní verze.

DJ Die: Ahoj, závitovka Lko ani verze bez děrování na závěru se zatím neplánuje a myslím, že ani v následujících letech nebude.



Shinnare
Příspěvky: 52

Příspěvek#794 » stř 20. bře 2019, 13:56

Tak vona ta pojistka je hlavne kuli my lamovosti a urcitejm nazorum ... :) (neboli chci nosit naboj v komore a bejt dodatecne pojistenej manualni pojistkou) Takze pro me ta pojistka blbost neni. Je pro me v krizovy situaci rychlejsi odjistit nez natahnout... Samo za nejidealnejsi povazuju decocker (P99 AS), ale chtel bych zaroven neco s co nejkratsi a konstantni spousti. Sem holt narocnej :)
Ale dik za info

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#795 » stř 20. bře 2019, 14:02

Chápu, respektuji, ale na rovinu říkám, nevidím reálně, že by to H&K vůbec dodalo, protože půjde o jeden kus. Na trhu je ještě nikam nedodali a ani na IWA je letos neukázali (pojistkové). A pokud, tak rok je minimum.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů