Pistole firmy ISSC

Glock a spol.


peter ustinov
Příspěvky: 111

Příspěvek#1 » čtv 15. led 2015, 20:09

Dobry den, premyslim o koupi http://www.prodej-zbrani.cz/pistole/iss ... 1159p.html
a zajimalo by mne, zda ma nekdo zkusenosti alespon s touto firmou, idealne s danym modelem
dekuji



hrabě X
Příspěvky: 17

Příspěvek#2 » čtv 15. led 2015, 23:05

Se zbraní neporadím, ale firmu můžu jenom doporučit. Nakupoval jsem tam dvakrát a vždycky bez problému.



peter ustinov
Příspěvky: 111

Příspěvek#3 » pát 16. led 2015, 15:20

myslis firmu ISSC nebo portal?



hrabě X
Příspěvky: 17

Příspěvek#4 » pát 16. led 2015, 16:12

firmu prodejzbraní.cz



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pát 16. led 2015, 16:22

Přiznám se že osobní zkušenosti nemám, ale o tuhle pistoli jsem se taky zajímal a na různých zahraničních fórech jsem se dočetl, že je dost vybíravá co se střeliva týče. Na tom se shodovalo celkem dost lidí. Jinak pěkná recenze je zde (pokud vládneš angličtinou): https://www.gunandgame.com/threads/fina ... ew.110702/

Dávají ji do stejné kategorie jako sig sauer mosquito a nebo třeba walther p22. Terčovka to holt není.

Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#6 » pát 16. led 2015, 16:28

Držel jsem to v ruce v Otrokovicích (nevím, zda to tam ještě mají). Líbilo se mi to na hraní ke glocku v plnotučné ráži. Není to ani glock, ani sympatická malorážka. Má to SA spoušť s nic moc chodem, kohout.
No ale možná to někomu bude vyhovovat. Fakt si ji někde vyzkoušej, a porovnej s Berettou 70/71 nebo jinou malorážkou, ať nejsi zklamán.



peter ustinov
Příspěvky: 111

Příspěvek#7 » pát 16. led 2015, 17:28

Xerxes: dik, necham si to na vecer, to o te vybiravosti uz jsme taky slysel z vice stran :-(
Joe: Otrokovice mam kousek od nasich, Berettku 71 beru momentalne jako ethalon, P22 uz jsem strilel, musel jsem si akorat davat bacha abych si palcem leve ruky nepribrzdoval zaver, jinak kousala Lapua, SB i Winchestery
Ale bez vyzkouseni neberu nic!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host