GP Q100

Glock a spol.


mir-e-czech
Příspěvky: 45

Příspěvek#46 » pon 9. led 2017, 09:56

Nenašel by se někdo, kdo by věčné dotazy ohledně mazání vyřešil fotkou a vyznačil červeně, kde mazat? Samotnému by se mi to hodilo, coby čerstvému majiteli K100.



chrobák
Příspěvky: 171

Příspěvek#47 » pon 9. led 2017, 13:40

Dal jsem to do vlákna ke K100
viewtopic.php?f=18&t=387&p=124178#p124178



Kobl
Příspěvky: 13

Příspěvek#48 » stř 11. led 2017, 23:03

https://youtu.be/Q9OaXy5u3g0

Něco pro majitele K100/Q100 :-)

Uživatelský avatar
marCZous33
Příspěvky: 15

Příspěvek#49 » sob 21. led 2017, 10:22

Má někdo dlouhodobější zkušenosti s Q100? Uvažuji o její koupi a hledám co nejvíce informací.

Dík za odpověď.



Kobl
Příspěvky: 13

Příspěvek#50 » sob 21. led 2017, 14:49

Mám nastříleno cca 600 S&B, vše naprosto bez problémů. Jsem s ní naprosto spokojen. Je důležité mazat, to je vše. Jediné co bych vytknul jsou mířidla, ty mě až tak nesedí, ale když jsem zjistil cenu například světlovodné mušky, už jsem s nimi zase velmi spokojen :-D

Když si projdeš celé vlákno K100, zjistíš podrobnější informace.

Na YouTube je spousta videí, např. nějaký americký střelec má nastříleno s K100 30 tis. a jediné co vytknoul, ze oproti fungl nové má o něco horší spoušť..

Myslím že za tu cenu za novou pistol není co řešit.

Uživatelský avatar
marCZous33
Příspěvky: 15

Příspěvek#51 » sob 21. led 2017, 18:02

Kobl píše:Mám nastříleno cca 600 S&B, vše naprosto bez problémů. Jsem s ní naprosto spokojen. Je důležité mazat, to je vše. Jediné co bych vytknul jsou mířidla, ty mě až tak nesedí, ale když jsem zjistil cenu například světlovodné mušky, už jsem s nimi zase velmi spokojen :-D

Když si projdeš celé vlákno K100, zjistíš podrobnější informace.

Na YouTube je spousta videí, např. nějaký americký střelec má nastříleno s K100 30 tis. a jediné co vytknoul, ze oproti fungl nové má o něco horší spoušť..

Myslím že za tu cenu za novou pistol není co řešit.

Díky za reakci. Samozřejmě mám K100 načtený a o mazání vím, což mi až tak nevadí. Nějaká videa jsem taky viděl. Na qins mají LE verzi se světlovodkou a hledím Dynamic, to je muj vysněnej kousek. Je o něco dražší, ale pořád za dobrou cenu.

Jaký máš pouzdro? Teda jestli nosíš.



Kobl
Příspěvky: 13

Příspěvek#52 » sob 21. led 2017, 18:18

Pouzdro mám zatím pouze univerzál za pár korun, ale uvažuji o tomto:
http://eshop.qins.cz/qins-cz/eshop/15-1 ... I-Civilian

Uživatelský avatar
marCZous33
Příspěvky: 15

Příspěvek#53 » ned 22. led 2017, 15:01

Kobl píše:Pouzdro mám zatím pouze univerzál za pár korun, ale uvažuji o tomto:
http://eshop.qins.cz/qins-cz/eshop/15-1 ... I-Civilian

To vypadá dobře.

Dnes jsem byl s kamisem si vyzkoušet nějaké zbraně. A nejlíp mi sedla do ruky K100, nejhůř Glock 17. Dobrá byla i CZ SP-01. S tou jsem mel asi nej nástřel. Nejhůř s Walther P22.

Takže jsem rozhodnutej na 95% pro Q100

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#54 » úte 7. úno 2017, 23:42

Když jsem si před časem Q100 prohlížel v Otrokovicích, zaujalo mě, že se přistknutí spouště mírně pohybuje i záslepka v rámu pod vodícími kolejnicemi. Chová se to u vašich exemplářů stejně?
Obrázek



horazl
Příspěvky: 42

Příspěvek#55 » stř 8. úno 2017, 08:45

Ano se záslepkou to mám podobně, ale na fci to podle mne nemá žádný vliv.

Zatím jsem s GP Q100 velice spokojený, je pravda, že mám vystříleno jen 250 včeliček. Co mne však zaráží, jak vypadá i po těch pár střelách hlaveň na čele komory a trochu obvodový prstýnek. Na čele komory v místě styku s rámem je viditelný otlak a v jednom místě dolíček přibližně na 6 hodinách, který vznikl uvolněním nějaké kovové častice ze zbraně (asi otřep po obrábění). Je vidět, že hlaveň je určitě měkčí, jak doraz v rámu. Více viz fotky nevalné kvality, při čištění po různých střelbách, pokud bude zájem zkusím lépe nafotit.
Zbraň čistím a mažu po každé návštěvě střelnice (po cca 50 ranách), nenosím.

Můžete sem přiložit fotky vašich hlavní, jak vypadají a kolik toho mají za sebou. Děkuji
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#56 » čtv 9. úno 2017, 00:06

Díky za odpověď. Takže volně se pohybující záslepka je prostě daná konstrukcí. Stačí tedy ignorovat 8-) .

Abych na oplátku odpověděl já: na různých plochách hlavně se u všech GPček v záběhu začnou objevovat stopy po kontaktu se závěrem. Například se obtisknou uzamykací ozuby jako na následující fotce. Nejpozději do vystřílení 1000 ran už si ale vše sedne a pak vnitřek pistole vypadá prakticky stejně ať má za sebou 1 500 nebo 15 000 ran.
Obrázek

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#57 » ned 5. bře 2017, 18:18

Co byste řekli Q100L?

Trochu jsem si hrál ve photoshopu a tady je výsledek. Jen je škoda, že si ji nemůžu koupit :cry:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



beda
Příspěvky: 236

Příspěvek#58 » ned 5. bře 2017, 20:00

závěr by byl vepředu kolmo
L vetrze se dělají v ráži 40, 45 a dokonce snad i v makarovu, ale ne jako q ale jako K



Kobl
Příspěvky: 13

Příspěvek#59 » sob 11. bře 2017, 10:11

Pěkné :-)



Jamik
Příspěvky: 42

Příspěvek#60 » pon 13. bře 2017, 13:09

[quote="horazl"]Ano se záslepkou to mám podobně, ale na fci to podle mne nemá žádný vliv.

Zatím jsem s GP Q100 velice spokojený, je pravda, že mám vystříleno jen 250 včeliček. Co mne však zaráží, jak vypadá i po těch pár střelách hlaveň na čele komory a trochu obvodový prstýnek. Na čele komory v místě styku s rámem je viditelný otlak........


S tím otiskem na hlavni mám stejnou zkušenost už po 110 ranách.
Víc mě ale štve, že když je závěr ve střelecké pohotovosti, tak se děsně veglá hlaveň. Vzhledem k tomu, že jsem si zbraň objednával na jedné nejmenované prodejně, tak nebylo z čeho vybírat, ani s čím srovnávat. Q100-ku jsem chtěl, takže jsem to (s těžkým srdcem) zkousnul, ale radost z toho nemám. Napište, prosím, Vy majitelé Q100-vek jestli se vám hlavně, když je závěr natažený taky tak strašně veglají.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bartab a 16 hostů