Walther PPS M2

Glock a spol.


Hodo65
Příspěvky: 74

Příspěvek#406 » čtv 11. led 2024, 22:01

Jakože v Jablonci (zřejmě RH Holsters?) je možnost taky udělat pouzdro přímo na zakázku? To jsem nějak na jejich stránkách nenašel.
Zbraň bude zřejmě konstrukčně překonaná (jak píše Audis) malou kapacitou zásobníku, nic jinýho mě nenapadá. Všichni dnes šílej po Hellcatu a P365 a jinýho zásadního rozdílu kromě kapacity zásobníku, jsem si nějak nevšiml. Oboje jsem měl možnost vyzkoušet, ale s PPS M2 se mi střílelo prostě nejlíp a nejpříjemněji. Ale každýmu vyhovuje něco jinýho.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2239

Příspěvek#407 » čtv 11. led 2024, 22:12

Naposledy mi dělali na ČZ P-07 s baterkou, potřebuji ho na závody :-)
Doporučuji zavolat nebo napsat jim. Ale mají docela dost práce, na počkání prostě nedělají.

Jo, 8 nábojů v zásobníku není moc, ale u zbraně na skryté nošení bubnový zásobník nečekám. Ta zbraň je velmi klidná v ruce, střílí přesně a i s malým zásobníkem se dá udržet. Jedině si přicvakávám prsty při přebíjení, ta pistole je prostě malá. A pokud vím, tak výrobce má docela dobré jméno :-)



Hodo65
Příspěvky: 74

Příspěvek#408 » čtv 11. led 2024, 22:20

Díky za tip, zkusím zkontaktovat oba výrobce a uvidím. Jinak omezenou kapacitu PPS M2 taky nevidím jako zásadní problém, 7+1 nebo 8+1 mi přijde u zbraně na skrytý nošení jako slušná kapacita, určitě ještě vyšší, než bych chtěl případně obhajovat v případě nutnosti zbraň použít ;). Pro mě jinak ovšem nejkomfortnější subcompact, se kterým nastřílím skoro stejně jako s HK SFP9.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2239

Příspěvek#409 » čtv 11. led 2024, 23:15

No, problém je to při drilech a při závodech. Prostě furt přebíjíš. Já mám ten sedmičkovej zásobník 3x.



To-Těžko
Příspěvky: 35

Příspěvek#410 » ned 14. led 2024, 10:29

Waltříka mám něco přes 2 roky. Odhadem nosím tak v průměru 20dní v měsíci. Mám IWB RH Holster pro pistoli = nošení na 3. hodině, a OWB RH Holster na zásobník = nošení na 9. hodině. Tahle kombinace mi = úplně vyhovuje ;) O jiném pouzdru neuvažuju, protože jsem spokojený.

Co se týká zbraně, tak s přehledem válcuje konkurenční supcompakty :twisted:



zbynek.ruzicka
Příspěvky: 31

Příspěvek#411 » ned 14. led 2024, 19:29

TULSTER. Mám.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2239

Příspěvek#412 » úte 20. úno 2024, 10:29

Úplně minimalistické pouzdro:

walther_clip.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 994

Příspěvek#413 » úte 20. úno 2024, 10:47

Jéje, kde a za kolik se dá koupit??? (tedy ten trigger guard).

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2239

Příspěvek#414 » úte 20. úno 2024, 11:17

Já vím jen o jedné firmě na pouzdra :-D
RH Holsters.

https://www.rhholsters.cz/triggerguard-2/



Borda
Příspěvky: 19

Příspěvek#415 » úte 5. bře 2024, 14:19

Já si nakonec přivezl pouzdra z USA a mám jedno na pistoli s laserem Crimson Trace (který sehnat bylo naprosto šílené) a jedno na pistoli bez laseru (Alien gear holsters,IWB),tak kdyby někdo měl zájem a fakt pouzdro nemohl sehnat,tak to druhé možná pošlu dál. Jinak mě se s PPS M2 střílí lépe,než z jakékoli jiné pistole,co jsem kdy zkoušel. Nevím,čím to je,mám menší ruce,tak možná i tím,ale je to skvělá zbraň. Na nošení ideální.



Jambolero
Příspěvky: 15

Příspěvek#416 » ned 24. bře 2024, 11:08

Můžu se zeptat jak jsi ho sem z USA dostal?

Krámy totiž do zámoří nezasílají a ani to nelze přeposlat. Ptal jsem se u cz-balik a napsali mi, že nelze. Prý se to bere jako zbraň či její součást, takže nedovezou. Diky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti