Walther Q5 MATCH

Glock a spol.
Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#1 » stř 18. kvě 2016, 17:32

Dnes mi přišel info mail od Waltherů ohledně nového Walther Q5 MATCH. Vypadá zajímavě, osobně mi trochu vadí ta délka 5", ale jinak paráda :shock:

http://www.waltherarms.com/handguns/q5- ... -139899341



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#2 » stř 18. kvě 2016, 20:49

tady je 5" naprosto v pořádku je to na soutěže. To je jako to říct o Shadow 2

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#3 » stř 18. kvě 2016, 20:53

Jo to jo, já jsem to psal ze svého hlediska, kdy se mi velice líbí, ale na soutěže nechodím a na nošení je to docela dlouhé, takže to ve výsledku není pro mě. Jinak je fakt parádní.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#4 » stř 18. kvě 2016, 22:52

5" je uplne normalni standartni pistole, 4" je compact a ty male parodie na pistole (3") jsou pro decka :-P.
Akorat s tim petipalcovym PPQ to trochu nevychytali, jelikoz rukojet je furt ve velikosti opravdoveho compactu alias puvodniho PPQ, cili ne zrovna idealni na velke pracky. Velky hrbet ma bouli moc vysoko.
V Productionu byl jediny strelec s 5" PPQ, ale uz to tusim zabalil. To velke pry skace stejne jak normalni, ale jeste jsem nemel prilezitost si strelit z 5" PPQ.



xdman
Příspěvky: 65

Příspěvek#5 » čtv 8. čer 2017, 05:15

Má už někdo bližší zkušenost s touto pistolí? Docela rád bych si ji vyzoušel.



BORN_TO_GRILL
Příspěvky: 43

Příspěvek#6 » čtv 8. čer 2017, 11:02

Parkrat jsem ji drzel v ruce. Moc prijemna pistole s vybornou spousti-hladky chod, kratky reset, rozumny odpor. Taky jsem o ni premyslel. Jedine, z ceho mam strach je, abych za to nedal ranec a po par set ranach neresil supinkovateni hlavne....


Sent from my iPhone using Tapatalk



j.kuntos
Příspěvky: 68

Příspěvek#7 » čtv 8. čer 2017, 11:54

Vystřelil jsem si zní pár desítek ran, spoušť dobrá, reset docela krátký ale to má i ppq m2, úchop a zbraň působí malým dojmem, není to pro větší ruce dle mého, soustřely na 25m opravdu dobré, ale to je hodně individuální. Mají jí k vyzkoušení v pragarmory, kdyby to někoho zajímalo. Pro mě to není, vzhledově mi nesedl, v reálu to vypadá, jak kdyby tam někdo přidělal prodlouženou hlaveň podomácku :-D

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#8 » čtv 8. čer 2017, 22:47

Kamos ma asi prvni kus v CR, fakt to neni na velke ruce - je to compact PPQ natazene na 5" a na rukojet jaksik zapomeli. Spoust fajna, miridla pouzitelne LPA, montaz na kolimos, ale cena vysoka a rukojet nejenom ze na me je mala, ale jeste me to tlaci vzadu pod zaverem, bo je to hranate. A zachyty zaveru moc dlouhe. Ale strili se ztoho hodne dobre, diky te super spousti. Kazdopadne brzo bude na ceskem trhu nova hracka v 5" s montazi na kolimos, luxus spousti i miridly, vetsi lepsi rukojeti a min. o 30 % lepsi cenou ;-). Takovy maly spoilerek...



xdman
Příspěvky: 65

Příspěvek#9 » pát 9. čer 2017, 13:46

Můžeš tu novou hračku trochu upřesnit?



BORN_TO_GRILL
Příspěvky: 43

Příspěvek#10 » pát 9. čer 2017, 15:03

Asi mysli SFP9L. Tam si myslim, ze je ta spoust s Q5 neporovnatelna. Nebo do toho proti SFP9 nejak zasahli?


Sent from my iPhone using Tapatalk



Joab
Příspěvky: 65

Příspěvek#11 » pát 9. čer 2017, 18:45

To mas jedno jestli do toho zasahli, proste HK je nejlepsi a hotovo. Jen skoda, ze uz se mu musi delat reklama i ve vlakne Walthera, no.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#12 » pát 9. čer 2017, 22:44

Az na to, ze SFP9L to neni, bo ta nema montaz na optiku (i kdyz mozna v budoucnu mit bude, ale to bude stat skoro jak Q5). A neni to vubec ani Heckler. A jelikoz Vam reklama ocividne smrdi, tak uz nic nemuzu rict...



Viklan
Příspěvky: 137

Příspěvek#13 » sob 17. čer 2017, 13:32

Ani nemůžeš naznačit? Ta malá pažbička je teda smůla, HK SFP9L s destičkou na montáž kolimoše je v nedohlednu, takže co takhle SW, tam pistolka z Performance Center s destičkou vypadá hodně dobře. Ale to už budeme řešit asi v jiném vlákně.



Viklan
Příspěvky: 137

Příspěvek#14 » sob 17. čer 2017, 13:35

A nebo to bude Turek. Třeba CANIK ?



Necroman
Příspěvky: 10

Příspěvek#15 » úte 6. bře 2018, 07:55

Máte někdo Q5 MATCH na podělení se o zkušenosti, popř. tip kde ho sehnat?
Pár českých obchodů ho má na objednávku za cca 30 tisíc, ale jinde ho vidím i za 800$.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů