Taurus PT 24/7 g2

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 66

Příspěvek#1 » úte 14. čer 2016, 13:19

Zdravim. Nevim jestli to tu uz nahodou nebylo (pokud ano, tak se omlouvam a prosim o smazani), ale muze mi nekdo vysvetlit jak je tohle mozne? :-o

https://youtu.be/C9_YWNo1f-o

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 66

Příspěvek#2 » úte 14. čer 2016, 13:41

Obrázek

Zdravím!
Chci se zeptat jestli ji nekdo z vás vlastní a jaké s ní má zkušenosti. Je to podezřele levná pistole, ale líbí se mi. Mluvil jsem s prodejcem z obchodu zbranerudna a rikal mi že když jí měli na krámě, že o ni nebyl vůbec zájem. Celkem by mě zajímalo proč, nevím jestli jsem špatně hledal, ale žádné diskuse o ní jsem nanešel. Díky.

Uživatelský avatar
Censored
Příspěvky: 4

Příspěvek#3 » ned 26. čer 2016, 11:40

To jsme na tom podobně. Ten Taurus byl celkem chválen v posledním čísle tuším Zbraní a nábojů, tak mne to zaujalo. Protože si zítra půjdu pro ZP, tak se poohlížím po nějakém železe. A myslím, že pro začátek by to nemuselo být marné za tu cenu ho vyzkoušet. Teď jen ho někde sehnat za rozumnou cenu.

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 66

Příspěvek#4 » ned 26. čer 2016, 18:22

Za rozumnou cenu se da sehnat, ale obavam se te kvality, moc pozitivnich recenzi krom te v aktualnim cisle zbrani a naboju nenajdes. Zatim to vypada ze se vyplati prihodit 5000,- a poridit glock.

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Censored
Příspěvky: 4

Příspěvek#5 » ned 26. čer 2016, 19:47

Nevím, ale pokud je to fakt policejní zbraň, tak by měla být kvalitní. Hledám další informace.



peter ustinov
Příspěvky: 111

Příspěvek#6 » čtv 7. črc 2016, 02:40

Taky me to zajima, chtel jsem na osobku Taurusev .45



ToMa2
Příspěvky: 3

Příspěvek#7 » sob 16. črc 2016, 18:22

Zdravim :-)
To video v prvním příspěvku je sice děsivé, takhle by pistole určitě fungovat neměla. Je to první generace. Také není jasné/jisté, zda pistoli někdo neupravoval.
Já mám Tauruse PT 24/7 G2 9L a jsem s ní velmi spokojen.
Kdysi jsem s ní také zkoušel takto "třást" a nic!
Mám jí asi 3 roky, vystříleno několik tisíc nábojů a to jak továrních, tak přebíjených a žádná závada. Když jsem si vybíral zbraň, tak Glock mi nějak nepadl do ruky, ČZ taky ne, u GP jsem nedosáhl na záchyt závěru atd. Mým favoritem byl Springfield XDM, ale byly na něj velmi dlouhé čekačky. Tak jsem si o tohmle Taurusu něco přečetl - mám i původní recenzi ze Zbraně & Náboje (mohu zaslat) - zkouknul pár videí a vypravil se pro ní k Řehákům do Třebové. Od té doby na ní nedám dopustit! Vzhledem k tomu, že má systém DA/SA, tak bez obav nosím s nábojem v komoře a nemám strach (jako někteří glockaři). Teď jsem s pistolí ještě více "sžil" na K1 od Aegisu - všem doporučuju.
Jsem z Prahy a v případě zájmu vás nechám osahat i vystřelit. Je ale fakt, že na nošení je dost velká - uvažuju o variantě compact - stejná konstrukce a jen kratší hlaveň a nižší kapacita.
ToMa



ZetHa
Příspěvky: 2

Příspěvek#8 » pon 12. zář 2016, 16:48

Zdravím,
PT 24/7 G2 mám cca rok a spokojenost .. přesnost slušná, chybovost zatím nulová .. trochu jsem zvědavej co vydrží zásobníky .. ty jediný snad ve mě nevzbuzujou příliš důvěry .. viděl jsem hrůzstrašný videa o samovolných výstřelech, výstřelech při pádu nebo při otřesech zbraně - ale všechny se týkaly první generace PTček .. je to zajímavá a hlavně levná alternativa ke Glockovi .. u nás celkem exotika ale za velkou louží se toho na jihu i na severu válí hromady ..



Langi17
Příspěvky: 22

Příspěvek#9 » stř 12. říj 2016, 13:16

Kolik jste z toho tak prohnali ran? Jde mi životnost, protože se mi docela zalíbila, ale nevim nevim jak to u nás bude s případnejma opravama a náhradníma dílama...



ToMa2
Příspěvky: 3

Příspěvek#10 » stř 12. říj 2016, 20:05

Já to odhaduju tak na 3 až 4 tisíce ran, tovární i přebíjené střelivo a bez závad. Nikdy jsem nic neřešil, za mě bezproblémová zbraň. Po každém střílení ji ani nečistím, jen občas - tak po 400 ranách.

Uživatelský avatar
Michalll
Příspěvky: 81

Příspěvek#11 » úte 13. pro 2016, 17:09

Tak jsem si pořídil PT24/7 G2 COMPACT ... zítra ji jdu zaregistrovat, koupil jsem si ji proto, že jsem měl Walther PPS a za cca 2 roky jsem si na něj prostě nezvyknul, vůbec mi nesedla v ruce, Glocka jsem nechtěl, prože se mi prostě nelíbí a má ho každej, CZ na osobní nošení raději ne ... pak mi dal kolega zastřílet s tímhle Taurusem a bylo rozhodnuto. Relativně lehká, 626g bez zásobníku, menší než CZ75 Compact, za mně hlavně výborný úchop, ten je prostě úžasný, aspoň pro mne a překvapivě přesná, prostě mi sedla, pokud nebudou žádné závady, tak to bude paráda, navíc za cenu 12 900,- není co řešit. Co je fakt bomba na skryté nošení, že po prvním natažení závěru je v režimu DA ... takže pohoda nošení s nábojem v komoře. Uvidím co přinese čas, ale první dojmy víc než dobré ...

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#12 » stř 14. pro 2016, 01:12

Umis anglicky? Trosku si pocti a na tvojem miste bych to vazne v zajmu vlastniho zdravi nenosil s nabojem v komore...u tohodle vyrobce se fakt neda spolehat, ze to bude bezpecne...

viewtopic.php?f=18&t=7999#p121046

Uživatelský avatar
Michalll
Příspěvky: 81

Příspěvek#13 » ned 18. pro 2016, 11:46

tohle se ale netýká druhé generace zbraní, pokud jsem to dobře četl ... a navíc, jak jsem psal, tak v komoře je v režimu DA, to si fakt nedovedu představit, jak by to mohl náhodně vystřelit. ty náhodné výstřely byla v první generaci zbraní a samozřejmě s napnutým úderníkem v SA režimu.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2966

Příspěvek#14 » ned 19. úno 2017, 10:36

Má někdo přehled, které modely jsou fatalnimi vadami postizeny? Vyjmenovat?

Opakuje se to tu jako mantra odjakživa, věřím že problém netrvá 100 let.



WMartin
Příspěvky: 111

Příspěvek#15 » úte 21. úno 2017, 06:25

Ahoj. Teď jste mě trochu rozhodily. Taurus 24/7 G2 byl můj favorit na koupi nové zbraně. Ale na tom videu mi přišel, že už má dost zasebou.
To už snad v roce 2017 nemůže dělat žádná bouchačka. Nová teda.?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů