Heckler & Koch P30 / P30S / P30L / P30 LS

Glock a spol.
Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1351 » sob 15. srp 2020, 15:58

Kdyby mel nekdo zajem o hromadu dilu na tricinu ala spoustak, ci zavitovku a compik, nebo cele L/L SD, v libovolnem rozsahu uprav, tak mi pisnete SZ, poslu email a telefon.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1352 » sob 22. srp 2020, 00:25

Kdyby nekdo chtel superlevnou P30LS, tak na triggeru maji jednu ponekud nemocnou:

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/46 ... sy-hlavne/

Ale mam na prodej samostatnou zavitovku za ctyrku do Lka, kdyby nekdo chtel to snadno opravit ;-).
(Novy lauf stoji 7 a ne 5, jak tam pisou...)



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#1353 » sob 22. srp 2020, 09:30

Ten inzerat jsem pred chvilkou taky zahlidnul :-D
Nevim nevim, ale ta pistole musi mit nespocet tisic vystrelu za sebou. Klidne to muze byt i pres 100k. Takze naroubovat zanovni hlaven, na zbytek zbrane tesne pred smrti, asi vyzaduje nejakeho dobrodruha :-D

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#1354 » sob 22. srp 2020, 17:31

Moje P30 LS má nalítáno cca 6000 ran a hlaveň vypadá takto. Ta pojistka na levé straně je oleštěná až na kov od nošení už léta. Ta na pravé straně je pořád hezky černá.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1355 » sob 22. srp 2020, 21:09

Pochybuju ze by mela sto tisic, proste vada materialu, bublina v oceli nejspis. Realnejsi je treba 1000.
Ta pistole by vypadal po 100 tisici ranach mnohem mnohem hure, ale furt by fachcila, normalne pouzivana P30 musi prezit 200 tisic materialove jako ram a zaver a lauf taky i kdyz bude mene presny. Kdybych to videl nazivo asi bych odhadljestli to ma pod deset tisic nebo nad deset tisic ran. Ale neverim tomu, ze by mela sto tisic ran, to ani omylem.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1356 » sob 22. srp 2020, 21:12

No vzhledem k tomu, ze zaver vypada temer jak z nove pistole, tak to mozna nema ani ten tisic :-D.
A i kdyby to melo deset, tak je to nula nic. Kazdopadne je to prvni total KO P30 v CR o ktere vim.

Uživatelský avatar
DAveDOG
Příspěvky: 189

Příspěvek#1357 » ned 23. srp 2020, 07:53

I tak je to zbraň ze střelnice kde si ji mohl půjčit kdekdo a určitě ji vyzkoušeli minimálně místní. Sám jsem ji měl jednou půjčenou. Sto tisíc bych jí ale netipoval. Pistole je stará 4 roky (pokud je to ta stejná).

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1358 » ned 23. srp 2020, 08:40

Můj osobní tip je, že může mít i daleko přes 100 tisíc. Na těch předváděčkách se povrchovka moc neoleští, jak na závěru, tak třeba pojistkách, protože to všichni berou ze stolečku a zbraně se pravidelně čistí. Vidím to na našich předváděčkách.

Za mě s provozem triggru tipuju možná i daleko přes 100k. Kdyby to někoho lákalo, tak máme na showroomu novou hlaveň se závitem (dokonce dvě :D) za 6,5k.

Pak by to bylo takové jako na motoinzerátech "jako nová, padlá ze stojánku" :D

Kalič: Tu pojistku máš jak opískovanou :D. Asi agresivní pot nebo leštící kožené pouzdro s leštěnkou? :D



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#1359 » ned 23. srp 2020, 10:41

Tak ja to nastrelil od boku, slo pouze o upozorneni, ze ta pistole bude mit uz hodne za sebou ;) Podle fotky se to taky neda uplne poznat, staci fotit s filtrem, nebo hlaven natocit tak, aby nehazela tolik odlesku a fotku malinko ztmavit, a nepoznas toho moc. Proto tam asi neni vice fotek, konkretne i vnitrku zbrane a zaveru.

Taky bych se obaval toho, kdyz nekdo s tim strilel a prasklo to pri strelbce, co se zrovna v te zbrani odehravalo za extremni tlaky a sily :!: Neni vyloucene, ze dalsi vystrel sel vlastne bez uzamceni zbrane, takze to asi neni uplne v pohode.

Ej, jsi pobavil: "jako nová, padlá ze stojánku" :lol: :D

Ja treba pozoroval tehda na moji nove P30, jak ze zacatku slo cerneni v nekterych mistech viditelne dolu, ale po dalsich tisicich, se to zastavilo a uz bych rekl, ze se to meni uplne neznatelne.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#1360 » ned 23. srp 2020, 11:13

To sou zase jednou rozumy. Pritom staci vzit svoji p30 a podivat se, co ktery ozub/rampa dela. Kdyz se vylomil, tak naopak bylo uzamceno neustale.

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#1361 » ned 23. srp 2020, 16:32

HawkCZ píše:Kalič: Tu pojistku máš jak opískovanou :D. Asi agresivní pot nebo leštící kožené pouzdro s leštěnkou? :D

Kdepak od pouzdra, to je poctivě za léta vypulírované od pravého špeku :lol:

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#1362 » pon 24. srp 2020, 00:52

Ja mam tak nejak zazite, ze vsechny mistni predvadecky, co jsem kdysi vymetal, byly ty gvery dycky totalne otriskane, jak by zrovna prijeli z Iraku nebo Acka :-D.

No a druha otazka je, jestli v tom vubec nekdy vymenili vratnou pruzinu, jestli to ma nalitane vic jak 15 tisic ran a nevymenili vratnout, tak to dostavalo poradne pecky presne tam, kde to upadlo :-D.

Moje Lko je uz totalne unavene, menim vratnou zrovna, uz ani nechyta zachyt zaveru. Mam natom 15 tisic ran plus minus 1-2 tisice (spis minus) a nedavno jsem tu mel na drobny servis Lko, ktere podle majitele melo asi zhruba 5 tisic ran a ta moje je proti tomu uplne blato uz. Minimalne o ctvrtinu lehci pocitove pri natazeni (s dopredu napnutou bici v LEMu, abych zkousel jen odpor ciste te vratne).

Takze jestli to nalitalo vic nez 15-20 tisic s origo vratnou, tak to muselo dostavat pecky kvuli unavene vratne.

Uživatelský avatar
Ptak666
Příspěvky: 56

Příspěvek#1363 » sob 17. říj 2020, 10:23

Zdravím Vás, tak jsem se při čištění své P30ky rozhodl pustit do kompletní rozborky. No, jestli to byla výhra nebo prohra to se ještě uvidí, rozebrat jde vždy vše mnohem lépe než to složit. Otázka na Vás, je nutné namazat bicí ústrojí vazelinou nebo stačí jen pouze olej? Já jen, že při rozebírání bylo celé v takové černé pastě a nevím jestli je to olej se zbytky střelného prachu nebo nějaké jiné mazivo. Tak že budu rád za případné info. A kdyby měl někdo z Vás video, jak se dělá kompletní zborka, tak bych byl taky vděčný :D :D :D



rujceho
Příspěvky: 31

Příspěvek#1364 » sob 17. říj 2020, 10:45

A kdyby měl někdo z Vás video, jak se dělá kompletní zborka, tak bych byl taky vděčný :D :D :D[/quote]

Obráceně jako rozborka....
Hezký víkend.

Poslano z mojega POCOPHONE F1 z uporabo Tapatalk



Dernier
Příspěvky: 46

Příspěvek#1365 » sob 17. říj 2020, 14:42

Preci to nema tolik hejblatek, aby byl problem to opacne slozit. Abych ale nerypal, tady tohle snad pomuze : https://www.hkpro.com/threads/how-to-de ... ls.196694/
Co se tyka mazani, staci kvalitni olej. Ona ta vazelina by za chvilku byla plna spiny, a bylo by z toho spise brusne blato.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů