Glock19

Glock a spol.


camabeh
Příspěvky: 11

Příspěvek#316 » pát 17. led 2020, 16:19

No nevim, cistim to po kazdej navsteve strelnice s CLP a boresnakem. Mam ju mesiac a ma zatial nastrielane cca 1300. Takze neda sa povedat, ze by som ju nejak zanedbaval.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#317 » pát 17. led 2020, 16:42

Mozna je to jenom fotakem/displayem...



RomanDiamond
Příspěvky: 9

Příspěvek#318 » pát 17. led 2020, 16:51

Liska to neni podla mna. Ak mozem doporucit, aby sa to dalo dole velmi jednoducho, chemia bez smradu, tak znacku Bore Tech. Maju odkarbonovac a tak isto aj odmedovac. Takto na pistol odporucam Bore Tech Eliminator. Odstrani mosadz a aj karbon a hlaven bude cistucka, moze sa pouzit jak slamka do napoja popripade :D

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#319 » pát 17. led 2020, 22:54

Nektere strely zbarvuji vice, jine mene. Na zavadu to urcite neni :-D Ono taky staci, kdyz by se to jinak vyfotilo, jine svetlo atp. a bude to vypadat skoro nenapadne. Nehlede na to, ze "G" ma preci tenifer ve vyvrtu, takze tam rezavet urcite nic nebude, i kdyby se to cistilo jen obcas.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#320 » sob 18. led 2020, 12:52

i tenifer rezaví, jen to trvá násobně déle.

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 797

Příspěvek#321 » stř 5. úno 2020, 09:21

camabeh: Po takovém nástřelu by si to možná zasloužilo důkladnější čistění kartáčkem a protahovacím trnem. Boresnake ti toho moc nevyčistí. Já mám na svém G19 gen. 5 nastříleno víc než ty a tohle v hlavni nemám. Boresnake nepoužívám a střílím jenom FMJ.



Střelec
Příspěvky: 1672

Příspěvek#322 » čtv 13. úno 2020, 08:02

Zdravím, mám trošku problém s G19 generace 3 (před koupí u dovozce menena mířidla na kovová). Koupeno jako nové před 4 lety jako záložní, vyzkoušena krabička nábojů a odloženo do trezoru. Předtím jsem měl komisí G17 generace 4, ale ten jsem prodal, protože jsem se asi unáhlil a zároveň jsem měl CZ, kterou už taky nemám, když jsem propadl 1911. Takže tu 19 jsem potom koupil z důvodu chybějící zbraně v této ráži. Před asi půl rokem jsem pistoli začal střílet víc. Ovšem nejsem schopný dostat se na střed. Pořád vše vlevo i s podpěrou, hledí jsem posunul až do kraje a soustřel se sice posunul ke středu, ale pořád mimo černé (i když v ose). S G17 jsem měl dřív problém se z černé na 25m dostat, tady to mám mimo černé i na 15. Zkusil jsem to dát kamarádovi, schopný mířenkář a taky vlevo... Trochu, vlastně dost, mě to štve. Vizuálně zbraň v pořádku. Nastříleno mám dost, s 1911 při mířence na 25m při dobrém dni nevylezu pomalu z 10ky na mezinárodním pistoláku. Na laborování se soustřelem padlo odhadem 1000 nábojů a zlepšení žádné. Po každé cestě ze střelnice mám chuť ten krám hodit po psovi... Glock je z 2015 dle údajů na rámu smontovan na Slovensku. Je možné, aby to byl zmetek? Popř. máte nějaké doporučení co zkontrolovat nebo co jiného s tím dělat? Prodat a koupit jiný samozřejmě jde, ale nechci prodat někomu zmetek...

Uživatelský avatar
S0far
Příspěvky: 115

Příspěvek#323 » pát 14. úno 2020, 02:54

Nejeví konec hlavně známky nějakýho omlácení? Tohle prej může dělat poškození konce laufu například po pádu, když to chytne vývrt. Proto se na Gen5 udělala ta zapuštěná korunka. Nemám to ověřený, ale nic jinýho než problém s hlavní mě nenapadá.



Střelec
Příspěvky: 1672

Příspěvek#324 » pát 14. úno 2020, 11:48

Ústí hlavně zdá se vizuálně právě naprosto v pořádku, byla to první věc, na co jsem koukal. Ale pro jistotu se domluví v práci a nechám přeměnit souosost ústí, pokud to tedy zvládnou, ale snad ano. Opravdu už nevím, co s tim. Přijde mi to jako výrobní zmetek. Kdyby to aspoň lítalo všude po terci, tak si řeknu, že je oto náboji, ale ono je to s různým střelivem v podobném místě. Přebíjenky jsem z toho ani nestřílel, jen tovární.

Uživatelský avatar
Quirinus
Příspěvky: 346

Příspěvek#325 » pát 14. úno 2020, 17:15

A nemůže být vadný jen hledí?



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#326 » pát 14. úno 2020, 17:41

No a co chces delat, az nameris nesouosost? Proste hledi vysoupni ze zbrane, obrus kraj, aby netrcelo a nastrel zbran. Netusim totiz, jestli mas prodloiuzenou zaruku a na co vse se vztahuje.

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 797

Příspěvek#327 » pát 14. úno 2020, 17:45

Se zkus domluvit s někým z okolí, jestli ti půjčí závěr nebo hlaveň. Závěr a hlaveň by měla být mezi generacemi zaměnitelné, takže klidně i někoho s gen 4 nebo 5. Když ti to s jiným závěrem bude lítat v pohodě, tak aspoň víš, kde je problém.



Střelec
Příspěvky: 1672

Příspěvek#328 » pát 14. úno 2020, 18:10

Záruku jsem prodlužoval po koupi na 5 let, takže by ještě platit měla, ale musím dohledat, na co se vztahuje. Problém je, že to roky leželo jako záložní v trezoru a nepoužívalo se to. Zkusím jiný závěr a uvidím. Hledí je originál Glock montované v MPI (jen kovové), původní plast k tomu dali, tak to jeste eventuálně zkusím prohodit. Hlavně, že jsem si to tehdy koupil jako záložku, která bude z výroby fungovat a nebudu muset řešit problémy. :)

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#329 » pát 14. úno 2020, 18:11

Střelec píše:Zdravím, mám trošku problém s G19 generace 3 (před koupí u dovozce menena mířidla na kovová). ...

Otázka môže znieť, aký majster to menil?



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#330 » pát 14. úno 2020, 18:27

Spis nerozumim romanticke predstave, ze si neco poridim jako zalozni vec a ani si nevyzkousim, jestli se na to muzu spolehnout.
Vymena miridel na Glocku za jine originalni neni raketova veda,tam bych problem nehledal.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Rejsek a 26 hostů