Sig Sauer P365

Glock a spol.


@madeus
Příspěvky: 23

Příspěvek#256 » ned 2. úno 2020, 11:58

Na youtube dal review borec, který na 20m musel mířit o šířku dospělýho chlapa vedle, aby trefil gong. Ale jasný, na mířenku to není, nicméně by mě štval fakt, že mám za opaskem s příslušenstvím 30 tis. a vše nad 5m už jde mimo...



MHawk
Příspěvky: 12

Příspěvek#257 » pon 3. úno 2020, 12:57

No já zase viděl na YouTube borce co střílel na 50 m a neměl problém trefit. Takže asi tak.

Mám zbraň doma a jsem s ní převelice spokojen. Nic z toho co píšeš se nekoná.

Uživatelský avatar
Sufa
Příspěvky: 126

Příspěvek#258 » pon 3. úno 2020, 14:23

On myslel asi SAS mířidla. Standardní verze má naopak fantastická,umožňující skvělé míření.



MHawk
Příspěvky: 12

Příspěvek#259 » úte 4. úno 2020, 17:14

Jo s tím bych asi souhlasil



buqi
Příspěvky: 28

Příspěvek#260 » sob 8. úno 2020, 16:20

Už máte někdo zkušenost s Truglo TFX na tohohle prcka?



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#261 » ned 9. úno 2020, 16:36

Zdravim panove, nenasel by se prosim nekdo v Praze kdo by me nechal vystrelit ze sveho Sig 365? Mohu nabidnout na oplatku HK SFP9 a HK P30L



buqi
Příspěvky: 28

Příspěvek#262 » pon 17. úno 2020, 22:41

Dakota píše:Ahoj. A spoušť už tu někdo objednával a měnil? Např. za tuto: https://www.armorycraft.com/product-pag ... -trigger-1


Mac.42 píše:zrovna tahle mi přijde nesmyslně hranatá - úplně mne bolí prst, jenom na to koukám :shock: ta "tovární" rovná mi na pohled dávala větší smysl


Mám ji a je skvělá! Mám menší ruku, ale přesto prst tlačí jen na přední plochu, která je široká. Nejde přes hranu, jak by se mohlo zdát, ale přímo zepředu. Takže za sebe doporučuji. Jen je kapánek dražší...jako všechno na SIGa :-( Ale AC ji poslali do CZ úplně bez problémů.

Edit:
sig.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 640

Příspěvek#263 » pon 17. úno 2020, 23:20

pěkné ...a to máš MS s odstraněnou pojistkou?



Dakota
Příspěvky: 22

Příspěvek#264 » úte 18. úno 2020, 10:37

buqi píše:[quote="Dakota"]Ahoj. A spoušť už tu někdo objednával a měnil? Např. za tuto: https://www.armorycraft.com/product-pag ... -trigger-1


[quote="Mac.42"]zrovna tahle mi přijde nesmyslně hranatá - úplně mne bolí prst, jenom na to koukám :shock: ta "tovární" rovná mi na pohled dávala větší smysl[/quote]

Mám ji a je skvělá! Mám menší ruku, ale přesto prst tlačí jen na přední plochu, která je široká. Nejde přes hranu, jak by se mohlo zdát, ale přímo zepředu. Takže za sebe doporučuji. Jen je kapánek dražší...jako všechno na SIGa :-( Ale AC ji poslali do CZ úplně bez problémů.

Edit:
sig.jpg
[/quote]Vypadá super [THUMBS UP SIGN] jak těžké ji bylo nainstalovat, případně kdo ti to dělal? Díky

Odesláno z mého BLA-L29 pomocí Tapatalk



buqi
Příspěvky: 28

Příspěvek#265 » úte 18. úno 2020, 11:02

Mac: ano, bohuzel... V okamzik, kdy jsem p365 strasne musel mit, tak verze a pojistkou byla jedina dostupna v okoli. Je to ale jen o tom zarezu v ramu. Koukal jsem na netu a kontejner se spousti je uplne stejny vsude - s kulatou dirou na pojistku v zadni casti.

Dakota: trvalo to tak 5 minut a zvladl jsem to v praci s propiskou, kancelarskou sponkou a lamacim nozem ;-) Ale predtim uz jsem mel spoustak komplet rozhozeny kvuli prelesteni... Takze jsem ted vedel co a jak.



sterbic
Příspěvky: 12

Příspěvek#266 » pát 13. bře 2020, 19:25

Nabízím Meprolight FT Bullseye pro pistole Sig Sauer Mepro FT Bullseye ML-63115. Určeno pro modely pistolí Sig Sauer: P220, P225, P226, P227, P228, P229, P239, P320
Jen vyzkoušeno. Funguje celkem dobře. Já však střílím mířenku a na tu to není. Určeno spíše na rychlou defenzivní střelbu nebo pro taktickou střelbu na gongy apod. Přesnost na 10 až 15m je dostačující dá se udržet v černém. Prodávám jak jsem koupil, samozřejmě doložím účtenkou. Koupeno v zemi původu tedy v Izraeli. T: 776 303356 Praha nebo email: martin.sterba@metro.cz. cena 3500 Kč



Dakota
Příspěvky: 22

Příspěvek#267 » pát 20. bře 2020, 12:38

Dnešní malá radost, po dvou měsících a čtyřech dnech od objednání (byl jsem dopředu upozorněn, že to asi bude dlouho trvat) mi dorazil návlek od Hogue. Díky gun.cz !!!ObrázekObrázek

Odesláno z mého BLA-L29 pomocí Tapatalk



Daleko
Příspěvky: 137

Příspěvek#268 » úte 28. dub 2020, 22:00

Trochu zkusím oživit toto téma - je někde v prodeji verze SAS ? .. tedy ona je k zabukování v Kentaurovi ale kdy bude i k prodeji je docela otázka...



Jeniq
Příspěvky: 3

Příspěvek#269 » stř 20. kvě 2020, 20:37

Tak minulý týden jsem po delší době profouknul SIGa, za odpoledne (asi 3 hod) vystříleno téměř 400 ran, SaB, bez jediné závady, celkem mám od prosince 2018 vystříleno asi 2100, bez jediné závady. Nabíjení zbraně jednoruč o mířidla, střídám 6 zásobníků, válel jsem to v blátě, teď posledně celou dobu pršelo, všechno fachčí, jak má. Já vím, že je to takové chválení vlastního ohonu :-), ale třeba to někomu pomůže se rozhodnout. Zásobníky jsem přikoupil 3 na 12 ran, nacpal jsem je až po vrch a nechal čtvrt roku v trezoru. Trochu povolily :-) Na trénink bezvadné, jinak nosím ten nejmenší bez botky.



boby06
Příspěvky: 86

Příspěvek#270 » pon 1. čer 2020, 12:42

jedné věci nerozumím. Na US forech čtu, že první verze měli Light night Sight miřidla. Nedělalo to dobrou tak nasadili X-Ray3 miřidla. Na sigsauer.com jsou 4 verze zbraně ke koupi. všechny standart X-RAY3 miřidla. Teď kouknu do ČR kde si ho můžu koupit a vidím ,že mi prodejny nabízí dvě verze. verzi tritiová miřidla za 25000 variantu za 22,000. To ty levnější je verze s jedním zásobníkem nebo verze s miřidlama co nefungovaly jak měli? jen se chci optat protože u nás je možný vše...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 20 hostů