Sig Sauer P238/ P938/ P232

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


KarelSmid
Příspěvky: 91

Příspěvek#16 » pát 12. čer 2020, 21:42

Zdravím. Nemohl by mi prosím někdo změřit cca rozměry pružiny u záchytu
závěru na p232. Koupil jsem zbraň a nebyla tam.diky



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#17 » sob 13. čer 2020, 11:57

Asi jsi už zjistil, že originál u nás těžko seženeš (sám jsem už kdysi sháněl)... Nemám to čím pořádně změřit v domácích podmínkách, takže aspoň základní rozměry a hodně přibližně. Průměr pružiny je 0,8.
Pokud by se realizovala novovýroba, tak bych jednu bral. Líp to naměřit leda tak na profilprojektoru, třeba mi to kvalitář v práci za čokoládu změří, kdyžtak se zeptám. Akorát moje pružina už není v tak pěkném rovném stavu, jako ta na fotce, kterou jsem stáhl z netu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



KarelSmid
Příspěvky: 91

Příspěvek#18 » sob 13. čer 2020, 12:35

Supr. Díky moc! No dostat ji do ČR je asi problém. Zbraň funguje i než ní. Ale občas prostě při střelbě závěr zůstane vzadu jelikož záchyt nic netlačí dolů. No pružinový drát stojí pár korun a úplně nemehlo nejsem. Zkusím vyrobit novou a pokud bude fungovat jak má tak to hodím tady na fórum a kdo bude chtít mužů jich vyrobit více. Potřeboval jsem přibližné rozměry. Zbytek doladím podle zbraně. V pondělí jedu pro pružinový drát tak dám vědět jak to dopadlo :)



KarelSmid
Příspěvky: 91

Příspěvek#19 » stř 17. čer 2020, 21:38

tak pružina vyrobena, funguje jak má, ještě mám asi 90cm drátu :) Díky za rozměry
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#20 » pon 18. led 2021, 20:26

Zdravim panove, tak se ke mne taky dostal Sig 232 bez pruziny zachytu zaveru, kdyz pistoli otocim vzhuru nohama a natahnu bez zasobniku, tak se zachyti vzadu sam zaver... takze ta pruzina se tam urcite hodi,

byl by zde na foru nekdo ochotny udelat i dalsi pruziny?, vzal bych klidne 2

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů