Smith & Wesson Bodyguard 380

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


@madeus
Příspěvky: 23

Příspěvek#31 » ned 2. úno 2020, 11:52

Jeden zánovní kousek s laserem jsem právě hodil na hunting bazar, pokud bude zájem ;)



skvorfi
Příspěvky: 37

Příspěvek#32 » pon 25. kvě 2020, 17:05

Tak přidávám negativní zkušenost. Bodyguarda mám cca 2 roky a kousek. Střílel jsem z něj 2x, asi 14 dní jsem ho nosil v kydexu. Zbytek času odpočívá v trezoru. Po každém střílení pečlivě vyčištěno a nakonzervovano, stejně jako ostatní zbraně. Buď používám CZ for Gun, nebo nějaký dráhy olej s nanotechnologii, nikdy žádné WD40.
Teď k věci - má to naprosto otřesně zpracovanou povrchovou úpravu. Vedle mušky to začalo reznout. Ano, reznout a to dost a není to jen povrch.
Dneska jsem to odvezl, protože s tím nejde žít, na cerakote. Borec, co to dělá, ji má taky. Cerakote na to dával už před 2 lety, protože mu to začalo prý dost reznout. Mám 3 měsíce po záruce, jinak bych jim to hodil na hlavu. Podotýkám, že zbraň nikdy nebyla mokrá, vlhká, ani se nepotkala s potem.
Vůbec nevím, jak by vypadal Bodyguard 380, kdybych ho denně nosil jako CZ RAMI. Kolikrát tu jsem propotil, vždy otrel suchým hadrem a pak nanesl CZ for GUN a po korozi ani památky a nosím ji denně...
To jen pro info, třeba to někomu pomůže v rozhodování.



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#33 » úte 27. črc 2021, 18:46

zdravím, nějaké dlouhodobější zkušenosti s SW Bodyguard ? četl jsem spoustu clanku o spatnem odpalovani některých naboju...Hledam nového, nevíte někdo o nejakem v ČR ?



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#34 » úte 27. črc 2021, 20:04

2,5 roku ho nosím denně, vystříleno asi 200 nábojů (je to zbraň na nošení, střílet se s tím fakt moc pohodlně nedá :-) ), od jara do podzimu od potu a bez náznaku opotřebení, rzi. Odpálil vše (SB náboje), takže asi tak ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů