Jericho 941

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


tempest
Příspěvky: 167

Příspěvek#16 » úte 27. kvě 2014, 18:22

Jestli se objevíš na LOSu v Otrokovicích, tak bych ti ho s chutí trochu osahal ;-)

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#17 » úte 27. kvě 2014, 18:29

Není problém ;) . Měl bych se tam na 99% ukázat....

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#18 » úte 27. kvě 2014, 19:36

Tak to je moc pěkné :-) gratuluji, je to krasavice ;-)



m@rtinp
Příspěvky: 80

Příspěvek#19 » čtv 12. čer 2014, 08:11

Ahojte, nevíte někdo kde lze koupit novou Jericho ?
Nějak nemůžu dohledat nějaké zastoupení v ČR (nejspíš se dívám špatně ?)

Uživatelský avatar
Harmitsch
Příspěvky: 81

Příspěvek#20 » čtv 12. čer 2014, 10:17

Dovozce byl pred lety CB-servis (kupoval jsem tam svou "Bejbinu" (Baby Desert Eagle - jak se to nazyva dnes), ale kdyz jsem tam pred lety shanel full size, tak ze se pry dovazi jen micro eagle :( Nicmene alespon za pokus to stoji.



m@rtinp
Příspěvky: 80

Příspěvek#21 » čtv 12. čer 2014, 10:27

[quote="Harmitsch"]Dovozce byl pred lety CB-servis (kupoval jsem tam svou "Bejbinu" (Baby Desert Eagle - jak se to nazyva dnes), ale kdyz jsem tam pred lety shanel full size, tak ze se pry dovazi jen micro eagle :( Nicmene alespon za pokus to stoji.[/quot

na stránkách už potom není ani vidu ani slechu,,jinak s spokojenost s 941,,nějaké problémy ?

Uživatelský avatar
Harmitsch
Příspěvky: 81

Příspěvek#22 » čtv 12. čer 2014, 13:27

Co se tyka zavad, tak jsem spokojen. Pouze jedina ze sarze Alsa Pro prebijenek mi delala jednu zavadu za druhou (ale to vypada na vadu te serie). Asi ma vetsi toleranci komory - kamarad mi dava naboje, ktere se do jeho Glocka nevejdou :) a Jericho je prozene hlavni.

pozitiva
  • vyborna ergonomie (pekne sedne do ruky)
  • Pojistka/decocker na zaveru je pro akcnejsi strelbu trochu neprakticka (ale lze pohodlne odstranit bez vlivu na bezpecnost), http://www.strelectvi.cz/forum/post285729.html#p285729
  • poradny kus zeleza :)
  • esteticky dojem - proste nadherna zbran :)

negativa

Shrnuto za me: pokud chces Jericho protoze se Ti libi, neni to jedina zbran kterou mas a je jedno, ze si ji nevyladis jako treba Glocka, CZtu apod, pak do nej urcite jdi. Jestli ji beres jako lopatu, ktera musi makat a byt v pripade zavady okamzite opravena, chces si ji ovesit moznym i nemoznym vybavenim, pak se ji vyhni velkym obloukem a kup GLocka.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#23 » čtv 12. čer 2014, 15:04

m@rtinp: Podivej se na stranky Zbrane Rehak. Ma tam v nabidce Jericho, ale uz s railem. Takze pokud by ti to nevadilo, tak mas moznost tam koupit.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#24 » čtv 12. čer 2014, 16:44

http://vmcustom.cz/?pg=zbrane

Na těchto stránkách jsou taky v nabídce Jericha ale zkušenosti s tímto prodejcem nemám žádné.

Apropos... se svým ,, novým,, Jerichem 941 FB compact mám zatím vystřeleno 235 ran. Teď v sobotu taky něco proženu laufem a až bude mít řekněme tisíc až patnáct stovek, tak se podělím o nějaké ty zkušenosti formou nějaké minirecenze. V Praze na poště už na mě čeká pouzdro kidex z Izraele. Až dorazí, dám sem nějaké foto. Zatím mám pouzdro od České zbrojovky a taky není špatný. Hlavně bylo za pár stovek.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#25 » čtv 12. čer 2014, 16:54

Pouzdro CZUB.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#26 » čtv 12. čer 2014, 17:27

Mohu se zeptat, jake pouzdro jsi obednaval?

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#27 » čtv 12. čer 2014, 17:29


Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#28 » čtv 12. čer 2014, 17:43

Taky jsem na nej koukal pro muj semicompact. Na kolik vysel i s postovnym? Platil jsi clo nebo dph?

Odesláno z mého HTC Desire X pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#29 » čtv 12. čer 2014, 18:10

Platil jsem 1155Kč včetně poštovného, no a teď to visí v Praze a probíhá celní řízení :-( , takže počítám že ještě tak 4kila docvakám.

Uživatelský avatar
Harmitsch
Příspěvky: 81

Příspěvek#30 » čtv 12. čer 2014, 21:11

ja na semicomp kupoval pouzdro u TacticalShop.
Ze Zahalu jsem take uz neco nakoupil, ale clo a DPH mi nastesti nikdy nenauctovali

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů