Výběr plynové pistole

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#31 » pát 20. zář 2019, 20:49

Přidám sem můj první dojem ohledně Zoraki M906. Dostala se mi do ruky v rámci pozůstalosti a když jsem si zjistil cenu 1700 Kč, musím říct, že se mi na tu cenu její provedení líbí. Plastový rám v této kvalitě bych si uměl představit i na ostré, ergonomie je moc dobrá a nebýt pevné hlavně z měkkokovu, tak bych věřil že držím v ruce ostrý subkompakt. SA spoušť, manuální pojistka (blokuje mechanicky pohyb spouště). Nevýhoda je vypouštění zásobníků vespod.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#32 » pát 20. zář 2019, 21:14

No a k cemu to je? Ja mam v supliku plynovku jako maketu CZ75, co jsem si poridil k treningu na zkousku a otviram s ni pivo kohoutkem :D



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#33 » pát 20. zář 2019, 21:51

Mě k ničemu, teď tím včera a dneska zkouším, jestli děcka hrabou na zbraň, když někde leží. Taky zvažuju jestli to nemít pod polštářem v paneláku na střelbu kasrem než se dostanu k ostré, nevím ...
Ale lidi ty věci pořád kupujou, tak třeba se někomu názor bude hodit.

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#34 » sob 21. zář 2019, 19:59

Čo: Walther P22 P.A.K. je úplne presná kópia ostrej malorážky, rovnakej kvality a z identických materiálov čo sa týka tela zbrane a záveru, s rovnakými ovládacími prvkami. Dobré spracovanie, bezproblémová funkčnosť.
Načo: Vystrelovanie malých svetlíc 15mm na Silvestra, inak s kombináciou červenej a žltej nábojky pri nočnom venčení malej pesiny pre prípad, že by si ju nejaký iný peso chcel použiť ako žuvačku. A prednedávnom brácha s manželkou - majú u syna (600km cesty) vzadu na záhrade chalúpku - vejminek - keď sú tam na návšteve potešiť sa s vnúčatami. Tak si vzali môjho Waltríka a hrsť nábojek 9mm P.A.K. - ak by bol nejaký problém, tak 8 signálov je dosť na to, aby zburcovali majiteľa aj susedov.

Uživatelský avatar
Rick Grimes
Příspěvky: 217

Příspěvek#35 » ned 22. zář 2019, 09:12

Igrlik píše:... rovnakej kvality a z identických materiálov čo sa týka tela zbrane a záveru, s rovnakými ovládacími prvkami. Dobré spracovanie, bezproblémová funkčnosť...
A to nikoho neudivuje, že jsou tak obrovský cenový rozdíly mezi ostrejma zbraněma a jejich plynovejma kopijema?



MatyasMarcus
Příspěvky: 2

Příspěvek#36 » čtv 25. úno 2021, 11:13

Čau chlapi. Z jiného soudku. Nevlastníte někdo ram zbraň? Když tak budu rád za info a zkušenosti. Dívám se, že na trhu asi nejsou až tak dlouho. Chápu ale z popisu, že jediný rozdíl je oproti plynovkám v tom, že jsou to ]zbraně gumové nebo pepřové projektily? Viz tady https://www.balistas.cz/zbrane-na-gumov ... ktily-ram/.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů