Produkce CZUB vs GP (názor)

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#61 » pon 2. bře 2020, 08:38

No počítal jsem to a má něco přes 300, ohlodaný nic není jenom ošoupaný. Jediný co, tak je vidět stopa na čele komory.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#62 » stř 1. dub 2020, 21:35

Honzajan píše:Jenze na tyhle 2 soucastky doleha prave tahlo spouste.
Porad nechapu o co jde. Pred zasahem zbran fungovala(kostrbate,stav z fabriky), pak uz ne. Je to chyba fabriky nebo puskare, ktery ti znefunkcnil zbran, ze jsi skoncil s nefunkcni zbrani? Prijde mi to jako si stezovat, ze glock automati po prelesteni uderniku.

Kdyby to byla chyba puskare a souviselo s tim tahlo spouste, tak by ta pistole byla nefunkcni hned po smontovani. Coz se nestalo. Pistole prestala odpalovat az po nekolika mesicich a vystrileni XY naboju. Proste tahle pistole byla hned od zacatku zmetek. Puvodne jsem si ji koupil na osobni obranu, ale od toho jsem velice rychle upustil a na osobni obranu koupil 1911.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#63 » pát 3. dub 2020, 06:25

To uz se asi nikdy nedozvime. Spousta soucastek je povrchove osetrena pro odolnost vuci oteru atd. A pri ruznem tuneni se smirglem a podobnyma materialama se tahle slupka zlikviduje a pak jsou lidi prekvapeni.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#64 » pát 3. dub 2020, 07:05

Pochybuji, že by se vyleštěním povrchu odstranila vrchní cementovaná vrstva kovu, to by musela být mimořádně tenká.



Milan100
Příspěvky: 423

Příspěvek#65 » pát 3. dub 2020, 07:15

Možné to je, u drobných součástek se necementuje do hloubky protože by došlo k prokřehnutí dílu, problém bývají šroubky, třeba. Na plochách (ne šroubků) je možné šmirglem buď část nebo celou vrstvu odstranit. Na tyto povrchy je lepší lěštění pastou a hadrovým kotoučem, ale malý díl je zase problém udržet.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#66 » pon 6. dub 2020, 21:35

Lestil to pastou. Zadny smirek, nebo dremel. Navic ty plosky na tech dvou soucastkach, co se lestily jsou tak male, ze jiny zpusob, nez lestici pasta na planzetaku nehrozi. Ale jak jsem uz napsal. Ten muj kus byl totalni nepodarek a chtelo to hodne trpelivosti a jednu reklamaci hlavne, nez se z toho stala v jaks taks "spoleliva" pistole. Jenze ta duvera uz proste nesla navodit. Ta pachut ze vsech tech problemu proste zustala. Jo, nynejsi majitel si ji udajne pochvaluje a je s ni velmi spokojeny. Ale kdyby resil vsechny ty problemy, tak by na tom byl stejne jako ja. GPcka se mi libi, ale uz jim neverim.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů