Požadavky a návrhy - diskuse

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 27. dub 2009, 14:23


Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » pon 27. dub 2009, 14:25

Tak se tady vitam :twisted:
Za sebe:
- ocenil bych skin ve stylu puvodniho fora, tj. neco do hneda, cerne pismo, svetle bezove pozadi
- stare smailiky, tyhle novy jsou hruza! :shock:
- proklik obrazku v hlavicce na hlavni stranu fora

Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 49

Příspěvek#3 » pon 27. dub 2009, 14:48

Já se zde vítám též :ugeek: a akceptuji vše, co se bude trochu podobat starému fóru, včetně dobře vedené diktatury admina a modů.....neboli Jeho Magnificence, Spectabiles, Honorabiles......a už mi s toho hrabe....hlavně, kluci dík za fórum....

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pon 27. dub 2009, 14:54

Tak ja furt doufam, ze se stare forum zmatori, protoze jestli ne, tak to tady bude tezky zacatek, hlavne ziskat znovu tu odbornou uroven ...

EDIT: rozumeno tak, ze by nam tu mohli chybet konkretni jedinci s obrovskymi zkusenostmi, kterym nesaham ani po kotniky ;)

Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 49

Příspěvek#5 » pon 27. dub 2009, 15:05

Začátky jsou těžké v každém případě, nicméně odborná úroveň záleží na lidech, kteří píší na fórum (a v tom bych problém neviděl) a dále na vedení a moderování fóra. A v tom bych problém neviděl také. Kostra je.....tzn. samotné fórum :o ....v těchto vědách jsem trochu mimo, holt to bude ev. stát trochu rachoty.....


EDIT:rozumím...zkušené jedince odchytit..... :D

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#6 » pon 27. dub 2009, 16:01

Ahoj vsichni!
Osobne si myslim, ze stare forum pujde pomalu, ale jiste, do kyticek. Mitoni veskerym svym pristupem, od sameho zacatku sve vlady, me o tom presvedcili. Tot vse o mitonech, o tech tu samozrejme diskutovat nebudeme.

K tomuto foru: Povazuji ho za vynikajici napad. Stranky Zbranekvalitne jsou mezi strelci pomerne dobre zname. Napr. u nas (v Tabore) je zna mnoho lidi, kteri o foru Strelectvi nemaj ani paru. Cili mit forum na znamych strankach bude prospesne pro obe strany, tj. pro stranky i pro forum.

Jiz na prvni pohled je jasne, ze forum je usporadano prehledneji, nez nove Strelectvi.
Barva pozadi celkem vzato mi je fuk, jestli to bude stara barva (jak se primlouva admix), nebo tato. Na starou barvu jsem zvykly, ale sam mam modrou rad.

Jedine, za co bych se silne primlouval, je omezeni nekterych nametu k diskuzim. Klidne bych byl pro zakaz politickych debat, debat o cikanech, atd. atd. Ono kdyz tam nekdo zacne silne vykrikovat neco, s cim nesouhlasim, musim mu oponovat, ale v zasade to povazuju za ztratu casu. V internetovych diskuzich politickeho razu jeste nikdy nikdo nikoho nepresvedcil, lide si jenom honi vlastni triko. Proto take jiz mnoho let na zadne takove forum, ci chat, nelezu.

Tot do zacatku asi vse.

Jinak, samozrejme, budou-li tvurci tohoto fora potrebovat nejakou pomoc, at jiz praktickou, ci sponzorskou, jsem k dispozici. Samozrejme za predpokladu, ze se vse nebude za dva roky znovu opakovat. :)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#7 » pon 27. dub 2009, 16:40

Tak prvni prakticke postrehy:

1. V profilu neni moznost zobrazeni meho emailu. Nejde to tam nejak pridat?
2. Tlacitka Profil, PM, atd. jsou temer necitelna. Nesla by o trochu zvetsit, ci nejak zvyraznit?



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#8 » pon 27. dub 2009, 17:06

Zdravím všechny zde zaregistrované, díky Bobrovi jsem se mohl přihlásit i já. Ještě jednou mu tímto děkuji (i MarKovi). Pokud jde o mně rád pomůžu s čím budu moct (dřevo /kov). Až se tady rozkoukám tak možná taky připíšu pár poznámek, vedle jsem to vzdal, když se tam 100× napíše, že by bylo dobré změnit barvu písma a stejně se nic neděje, tak je asi fakt něco špatně.

Uživatelský avatar
Kurt
Příspěvky: 222

Příspěvek#9 » pon 27. dub 2009, 17:15

Hoj vši! Tak jsem tu vaši diverzní akci odhalil taky. :D
Se dřevem ani kovem narozdíl od kolegy Patrika neumím, nicméně s forem či podobnou záležitostí rád pomohu (IT positive).

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » pon 27. dub 2009, 18:01

Mě se tedy stávající úprava líbí. Jak písmo, barvy, smajlci, vše bych klidně nechal. Barevné sladění celku je velmi dobré a nemám výhrad. Proč kopírovat staré fórum Strelectvi.cz když tohle vypadá dobře a přehledně. Mimochodem během dneška je zde vidět kus odvedené práce.

Pokud jde o některá "témata" ve stylu OffTopic, Nestřelecké údálosti a další kecy o všem mimo zbraní, tak ty bych rozhodně zakázal. Střelecké fórum má být střelecké a ne diskuse na úrovni bulváru.

Jelikož by to zde neměla být těžce komerční záležitost jako onde, tak není potřeba mít statisícovou členskou základnu debatující o všem možném, aby se pak mohlo chlubit statistikama kvůli ceně reklamy.

Raději méně ale kvalitně ;)

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » pon 27. dub 2009, 18:04

Tak nakonec přidám také jeden námět na změnu.

Tlačítka "QUOTE" , "EDIT" , "PM" , "PROFILE" atd. by měla být výraznější, takto se hodně ztrácejí v pozadí ve stejné barvě a musí se trochu hledat. Stačilo by jim možná zvýraznit konturu.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » pon 27. dub 2009, 18:09

Tlačítka hlavně musí projít překladem... Taky v plánu.

Jinak ten link z loga jsem nasměroval na úvod fóra, tak aspoň něco splněno :D

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » pon 27. dub 2009, 18:16

Pokud by jsi potřeboval pomoct s nějakejma jednoduchejma grafickejma úpravama, tak stačí říct, Photoshop mám celkem zmáknutej ;)

Jinak když už sme u těch tlačítek, tak mi tu chybí QuickReply a přebejvá NewTopic v otevřeném vlákně.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » pon 27. dub 2009, 18:27

Klidně bych vypustil celé kategorie Události - nestřelecké a možná i OffTopic diskuse

Určitě ale zazní i názor v duchu "chceme si povídat nejenom o zbraních" takže :roll:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » pon 27. dub 2009, 18:33

On ten offtopic zaprvé pomáhá tvořit komunitu a za druhý se snáze brání offtopicu v odborných tématech, když je kam ty lidi poslat :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host