Požadavky a návrhy - diskuse

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)


pesi
Příspěvky: 304

Příspěvek#196 » pon 1. bře 2010, 21:40

Založek mám tolik, že už přestávají mít téměř význam :). Ale jak říkám, není to nic tragického, prostě jeden klik navíc. Takže pokud jsem sám, komu to trochu chybí, tak to nech plavat.

Uživatelský avatar
GMatysek
Příspěvky: 48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#197 » úte 2. bře 2010, 08:26

Já bych požebral o jednu tedy de facto taky zbytečnost: tlačítko "Označit všechna fóra jako přečtená" v sekci "Zobrazit nepřečtené příspěvky" Je to taky jenom jeden klik, ale člověk je plemeno líný, že? :oops:

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#198 » úte 2. bře 2010, 08:55

přidávám se s žebrotou o totéž :)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#199 » stř 3. bře 2010, 13:15

Link pro "přečtení" přidán.

Nad tím předchozím se ještě zamyslím, jak to udělat efektivně.



memphisto
Příspěvky: 143
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#200 » ned 3. říj 2010, 12:37

Mám takový návrh:

1).
Jedná se mi konkrétně o možnost mít tu tlačítko "Nahlásit", který by v moderátorském panelu upozorňovalo na nesrovnalosti (spamy, špatnou sekci, OT, apod.).Tím nechci říct, že by moderátoři neplnili svou práci, ale je tím myšleno, že by mohli pomoct i samotní uživatelé fóra k udržení pořádku.

2).
Přidat funkci "Vyřešeno", která by po kliknutí provede zamčení a přesun tématu do dané sekce (či jen zamknutí). Hlavně by se to hodilo v sekci Burza, kde by mohl sám uživatel svůj inzerát uzavřít po prodeji.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#201 » ned 3. říj 2010, 13:05

1) To tlačítko tu už je, vpravo dole pod každým příspěvkem: Obrázek

2) Uživatel to vyřeší prostě napsáním "prodáno" a moderátor to může na dva kliky vyřídit. Nad burzou (bohužel) musí mít moderátoři dohled od začátku inzerátu až do konce, pro vymáhání jak pravidel, tak zákonů ČR.



memphisto
Příspěvky: 143
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#202 » ned 3. říj 2010, 13:44

Děkuji za odpověď.

Za 1) návrh se omlouvám. To jsem úplně přehlídl :shock: Byly to jen návrhy ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#203 » ned 3. říj 2010, 14:09

Konstruktivní návrhy jsou vždy vítány ;)

Uživatelský avatar
Proden
Příspěvky: 29

Příspěvek#204 » čtv 9. pro 2010, 09:16

Měl bych prosbičku ...
mohl by být zaktivován odkaz "Zobrazit nepřečtené příspěvky" ve všech úrovních fóra?
Přihlásím se, kliknu na nepřečtený, vyberu něco ke čtení a abych znovu prohlížel nepřečtené, musím do kořene fóra a zase dokola. To samý v obsahu sekce. Je to takový klik sem, klik tam.
Děkuji Ti ho tam velmi pěkně :mrgreen:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#205 » čtv 9. pro 2010, 12:56

Doporučuji používat prohlížeč, který podporuje taby a používat je ;)
Ale ok.

Uživatelský avatar
Proden
Příspěvky: 29

Příspěvek#206 » čtv 9. pro 2010, 13:20

Zřejmě si trochu nerozumíme ... mluvím o tomto menu:
Zobrazit nové příspěvky | Žádné nepřečtené příspěvky | Zobrazit vaše příspěvky
Používám ohnivou lišku i tagy ...
Všude jinde je to otázka "vzhledu fóra" v nastavení (tedy šablony nebo editace adminem).

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#207 » čtv 9. pro 2010, 13:31

Ale rozumíme ;)
Jen jsem navrhnul ten způsob prohlížení, který obvykle používám já, tj. otevřít "Nepřečtené příspěvky" a pak prostředním tlačítkem myši nebo Ctrl+klik otevírat jednotlivá vlákna a po přečtení zavřít (Ctrl+F4 nebo křížek na záložce), čímž se po přečtení všeho otevřeného opět vrátíš na seznam nepřečtených příspěvků.

A druhým řádkem myšleno "ano, udělá se" ;) Ale strpení, prosím.

Uživatelský avatar
Proden
Příspěvky: 29

Příspěvek#208 » čtv 9. pro 2010, 13:38

oki, oki ... trochu zmatek díky rozdílům v mluvě a postupech ... inu, dědek :mrgreen: (já samozřejmě)
je mi jasno, nikdo Tě nehoní ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#209 » pon 13. pro 2010, 02:45

Je to tam ;)

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#210 » ned 2. led 2011, 22:26

Protože se to tady hezky plní a rozšiřuje se okruh témat, přicházím s prosbou. Nemohlo by být u každého tématu tlačítko s názvem třeba "nelíbí" nebo tak podobně, po kterém by se tento topic choval jako permanentně přečtený a nezobrazoval se ve výpisu nepřečtených příspěvků? Zatím to není akutní ale pokud se OffTop rozjede jako u sousedů tak je otrava hledat ve dvoustránkovém výpisu pár zajímavých témat. Ovšem nevím jestli něco takového jde vůbec nastavit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron