Požadavky a návrhy - diskuse

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#181 » stř 20. kvě 2009, 14:07

A jsou tady vůbec westernoví střelci, kteří by to využili?

Uživatelský avatar
boris_
Příspěvky: 46

Příspěvek#182 » stř 20. kvě 2009, 14:17

mozno to nie je dobre polozena otazka, ved co nie je moze byt :) nadsenci cierneho prachu su tiez mensina. rozhodnutie je samozrejme na tebe, ale viem si predstavit ze taka sekcia by sa casom naplnila temami, hoci by asi neslo o taziskovu cast fora.

zatial sme tu o westerne debatovali ja, mirek a hungry...

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#183 » stř 20. kvě 2009, 14:55

No tak prosím, chovejte se tam slušně ;)

Uživatelský avatar
boris_
Příspěvky: 46

Příspěvek#184 » stř 20. kvě 2009, 15:13

dakujem velmi pekne za vyslysanie prosby. snad tam bude slusne zivo :)

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#185 » stř 20. kvě 2009, 22:03

Vážené dámy střelkyně a páni střelci

to že je Mark šikula a dělá pro forum hodně a nezištně je ptavda, ale pokud tady všichni napíšeme díky atd 333x po sobě tak to forum bude nebude o zbraních ale o čemsi jiném. Pokud chcete našemu ADMINOVI projevit díky jako asi 333 příspěvek v řadě použijte prosím PM/SZ . Děkuji Bobr



pavelkrab
Příspěvky: 258

Příspěvek#186 » čtv 21. kvě 2009, 20:08

:shock: Zdravím všechny ze střelectví jsem odešel ,neb jak jistě někteří z vás vědí a vědí také proč doufám-že mě nezatracují aspon někteří z vás. Nejsem až takový satan. Jsem vždy ochotný pomoct komukoliv a s čímkoliv - pokud na to stačím .To ,že dělám ty derringery neznamená, že si dělám reklamu to opravdu nemám zapotřebí.Mám jen radost z toho když se něco podaří a nebudu kecat rád se pochlubím- jako malíř dobrým obrazem.Jsem takový buldok nesnáším slova ,nejde to a nespím dokud problém nevyřeším.Mrzí mě že se gunmanovi nedaří ,kdyby nebyl problém s fotkama mohli jsme si navzájem pomáhat,každý má občas dobrý nápad.Ale extra posílat každému nápady a ukázky je -obzvlášt pro mě-počítačovýho negramota vysilující.Kdo má zájem ukážu systém poskytnu nákresy, prostě nedělám tajnosti.Tu sklopku mám před dokončením-prototyp.A funguje.Kdo chce vidět z čeho vychází, tak je ve střelectví těsně pod gunmanovou ukázkou toho svého ve srovnání s mobilem vím jen že je to strana 8 je to taková 4fotka na zeleným podkladě.Je to krasavec který mě úplně dostal.Můj není až takový ale myslím ,že se líbit bude nebudu už kecat zatím zdravím- a tebe Patriku- ty zvíře tajnůstkářský dvakrát čus P

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#187 » čtv 21. kvě 2009, 20:43

Nenech se odradit ;)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#188 » čtv 21. kvě 2009, 20:43

Tak tě tady vítám a doufám, že se Ti tady bude líbit a můžeš se hned pustit do psaní příspěvků v kategorii Black Powder.

Uživatelský avatar
Jimi
Příspěvky: 10

Příspěvek#189 » čtv 18. čer 2009, 18:19

Heh, koukám, že mi tento oběv trval zbytečně dlouho :D Skoro si připadám, že jsem odešel z hospody a vešel do jiné o dva bloky dále a ejhle stejné osazenstvo. :lol:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#190 » čtv 18. čer 2009, 21:23

Ovšem tohle je ta nejlepší hospoda v širokém dalekém okolí ;)

Uživatelský avatar
Kurt
Příspěvky: 222

Příspěvek#191 » čtv 18. čer 2009, 22:16

Hlavně, aby nám to vydrželo.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#192 » pát 19. čer 2009, 00:33

Ale jo, vydrzi, vzdyt se teprv rozjizdime.
Planuji pridat neco do minirecenzi, ale furt se k tomu nemuzu dostat. Doufam, ze ne vsichni zde budou tak pomali, jako ja. ;)

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#193 » sob 20. čer 2009, 10:26

Jimi: Tož vitaj, ogare :-) Putika bude taková jací budou hosté. Hospodskej je tu dobrej ;)



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#194 » pon 1. bře 2010, 13:40

Také bych přidal jeden námět na vylepšení. Není to přímo chyba, jen "zlepšovák".
Šlo by trojici odkazů: Zobrazit nové příspěvky | Zobrazit nepřečtené příspěvky | Zobrazit vaše příspěvky mít všude v záhlaví? Myšleno aby je bylo možné použít kdykoliv, ne jen na homepage. Podobně jako je to na strelectvi.cz.
Dík.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#195 » pon 1. bře 2010, 13:56

Šlo, původně to tak bylo a záměrně jsem to upravil na současnou podobu, protože mi přišlo, že to není potřeba a v dnešní době záložek v prohlížečích to nikdo nepotřebuje. Ale to vycházelo z mé zkušenosti, pokud to ostatní potřebují, mohu to zase vrátit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů