Požadavky a návrhy - diskuse

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)


bitkar
Příspěvky: 302

Příspěvek#301 » čtv 12. bře 2020, 13:12

Zas kdyz ale 50 lidi z druhyho tabora da minus a 50 lidi to podpori, tak bude nula s nulou.
Nebo davat vote jen pozitivni, to taky byva. Davat bod za hodnotny prispevek.



milonk
Příspěvky: 102

Příspěvek#302 » čtv 12. bře 2020, 13:17

Ano v puvodnim prispevku jsem myslel pouze plusy. Minusovani na nasem foru dava smysl pouze v hospode :-D (a ze by se v tom lidi urcite vyzili :-D ).

Uživatelský avatar
Arc
Příspěvky: 543

Příspěvek#303 » čtv 12. bře 2020, 13:45

Problém je, že ľudia nevedia úplne dobre hodnotiť. Respektíve čo hodnotia?
Súhlasia s príspevkom = +1 bod?
alebo
Považujú príspevok za hodnotný = +1 bod?
a čo ak považujú príspevok za hodnotný, aj keď nesúhlasia? Alebo ak súhlasia ale nemajú radi autora, alebo naopak... Alebo je príspevok fakt humorný a dobrý, ale nie je až tak hodnotný pre riešenie problému?...

Dobrý systém by to nejako oddelil, ale to by sme mali malú anketu pri každom príspevku... Ja by som to nechal na "majiteľovi vlákna", nech si to čiastočne moderuje ak chce...

Alebo mi príde ako dobré riešnenie niečo takéto -> možnosť príspevok "označiť ako odpoveď" + označiť príspevok "Súhlasím" / "Nesúhlasím". A umožniť filtrovať príspevky, respektíve ich zoradiť podľa počtu označení ako odpoveď, alebo len príspevky s aspoň nie-veľmi-negatívnym skóre súhlasu. Pričom každý môže ako odpoveď označiť ľubovoľný počet príspevkov, kolektívne sa vytvorí vo vlákne krásna hierarchia odpovedí. Súhlasím / nesúhlasím je skôr dummy aby ľudia neoznačovali ako odpoveď dobré a humorné príspevky, ktoré síce nie sú tak úplne odpovede na dotaz vláka, ale stoja za prečítanie. Alebo aby zbytočne nedávali odpovede bez informačnej hodnoty len aby niekomu povedali že súhlasia alebo nesúhlasia s jeho názorom. Je to tiež lepšie ako "like" a "dislike", pretože tu máme príspevky typu "ten pes zomrel" alebo "tá žena vystrelila prvá" a reagovať na to "páči sa mi to" je trošku divné, dostať na informačne prínosný príspevok veľa "nepáči sa mi to" lebo je smutný je zase proti zámeru.

Čo sa týka dvoch táborov, čo by bojovali a označovali si nejako divne príspevky... neviem, možno som naivný, ale myslím si že na tomto fóre, s tými ľuďmi čo tu sú a s tou problematikou, čo tu riešime, by sa to naozaj nedialo. Alebo aspoň nie v takom merítku, že by to v tomto modeli ovplyvnilo hierarchiu výsledkov odpovedí. Imho tu máme asi najlepšiu komunitu čo som videl.

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#304 » sob 24. říj 2020, 15:24

Ahoj, není zde funkcionalita pro skrytí témat, která mě nezajímají? Případně šlo by ji zapnout? Trochu jsem hledal, ale nic takového nevidím...



milonk
Příspěvky: 102

Příspěvek#305 » sob 24. říj 2020, 20:54

Kdyz najedu na spodni 'klic' buttonek, tak v moznostech vidim zaskrtavatko 'Sledovat toto tema'. Neni to ono ? (Nezkousel jsem.)

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#306 » sob 24. říj 2020, 21:00

Ne, to způsobí, že ho budu sledovat (ať už to znamená cokoli). Já bych chtěl, aby se mi konkrétní témata nezobrazovala v Nepřečtených nebo Nových příspěvcích a Aktivních tématech v záhlaví fóra.



DOLLYm
Příspěvky: 28

Příspěvek#307 » ned 25. říj 2020, 15:13

Za tuhle funkci bych se taky přimlouval..



krtek2k
Příspěvky: 125

Příspěvek#308 » pát 1. led 2021, 18:45

Ahoj.
Co kdyby se pod ZBRANĚ v sekci příslušenství objevila větev TLUMIČE ?
Díky :)

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 230

Příspěvek#309 » pon 4. led 2021, 11:45

Přidávám se ke krtek2k. Samozřejmě až po nabytí účinnosti novely :-D



Sody
Příspěvky: 316

Příspěvek#310 » ned 7. úno 2021, 09:21

Mohl by, prosím, nějaký moderátor opravit název tématu "9x19 na noseni"? Trpím pokaždé, když to vidím. :)
Děkuji.

https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=Nosit

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#311 » ned 7. úno 2021, 10:53

Noseni není nosení. První příspěvek je celý bez diakritiky.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#312 » ned 7. úno 2021, 11:24

Noseni, nosení, nošeni, nošení. Tak jak to chtěl autor napsat?

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 856

Příspěvek#313 » ned 7. úno 2021, 11:30

Přimlouvám se za možnost skrývat vlákna a hlasuji pro rozšíření o rubriku tlumiče.

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#314 » ned 7. úno 2021, 11:33

Bohužel, zdá se, že na údržbu a rozvoj fóra se už rezignovalo. No nic, všechno jednou končí.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#315 » ned 7. úno 2021, 12:02

Mnoo admin se zrovna stěhuje, tak má asik hromadu jiných starostí. Buďme tolerantní a trpělivý.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů