Požadavky a návrhy - diskuse

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#211 » ned 2. led 2011, 23:39

O ničem takovém nevím... A rozhodně nemáme v plánu rozjet zde přebujelý (ovšem ani naopak přehnaně sterilní) offtopic.
Budu na to myslet, jestli na něco podobného natrefím.

Možná by se dalo ale udělat výpis nepřečtených příspěvků jen z vybraných subfór.

Uživatelský avatar
Spock lone wolf
Příspěvky: 83
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#212 » pon 7. úno 2011, 11:20

Bylo by prosím možné přesunou datum vložení příspěvku spíše někam nahoru a udělat ho výraznější? Podle datumu se vždy orientuji v rozsáhlejších vláknech - co jsem už četl a co ne a kvůli tomu jak je schované pro mě nepřirozeně dole v rohu mi trvá poměrně dlouho než ho najdu. První si vždycky všímám datumu "registrován", což mi jako tak důležitá informace nepřijde.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#213 » pon 7. úno 2011, 12:58

Výraznější se to udělat dá, přesouvat nahoru nevím kam.

Pro orientaci co už jsi četl a co ne slouží docela dobře zabarvení té ikonky hned nad textem:
Obrázek přečteno,
Obrázek nepřečteno.

Jinak při kliknutí na tuto ikonku v seznamu témat vedle názvu témata (tedy ne tu vpravo ve sloupci "poslední příspěvek") to přenese na první nepřečtěný příspěvek.

Uživatelský avatar
Spock lone wolf
Příspěvky: 83
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#214 » pon 7. úno 2011, 14:42

Děkuji, toho jsem si nevšiml. Tak teď se holt budu snažit trefit na tu miniikonku :)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#215 » pon 7. úno 2011, 16:29

Nic si z toho nedelej, ja jsem "starej mazak" a tehle ikonek (precteno/neprecteno) jsem si zatim taky nevsim. :oops:

Za zvyrazneni data prispevku bych se take primlouval.

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#216 » pon 7. úno 2011, 17:08

žádný zvýrazňování nebude - koukněte co všici chtěli, když se forum dělalo - aby výrazný byl text příspěvku a to ostatní nerušilo a netahalo za oči ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#217 » pon 7. úno 2011, 17:26

Ale tak mohl bych udělat datum/čas příspěvku tmavší a naopak profilové informace (registrován, příspěvky, bydliště) světlejší.

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#218 » pon 7. úno 2011, 17:29

no dobrá tohle můžeš a umíš jen ty takže to nakonec stejně bude na tobě ;)

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#219 » sob 16. dub 2011, 22:14

Mám takový nápad, nemohl by v horním menu (články, forum, ZP, legislativa...) přibýt i "kalendář LOS" ? Odkaz by měl vést nejspíš sem http://los.zbranekvalitne.cz/ ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#220 » sob 16. dub 2011, 22:27

Přibýt by mohl - a je to v plánu - ovšem s aktuálním designem se to tam nevejde. Nějaké změny jsou rozpracované (už to tu pomalu potřebuje generálku po více než pěti letech provozu (a hlavně soustavného vývoje).

Ale pokud si to situace žádá, pokusím se to tam vmáčknout dřív.

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#221 » ned 17. lis 2013, 17:07

Bylo by prosím vás možné zvýšit limit pro velikost vkládaných fotek aspoň o 500 kB? 1 MB mi přijde málo. Díky za zvážení!



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#222 » ned 17. lis 2013, 17:11

Ježiš... proč? HD fotky patří na jiné, obrázkové servery a sem pak linky... Myslím, že střeleckému foru by jistá komprimace měla stačit. Spíše, ale nevím jestli tu existuje, limit na rozměr.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#223 » pon 18. lis 2013, 17:39

Osobně taky nevidím důvod pro tak velké obrázky, ale navýšil jsem to na 1,5 MiB.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#224 » čtv 8. kvě 2014, 01:02

bylo by mozne nejak oznacit nezajimava vlakna typu "koupim botku na houfnici D-30" jako prectena aby se nezobrazovala v novych prispevcich?
a druha vec, u prispevku se zobrazuje zimni cas, tj u tohoto bude 1:02 i kdyz jsou uz 2 hodiny rano

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#225 » čtv 8. kvě 2014, 01:18

Mobster: vyuzij nakych upload serveru pro fotky ci kdekoliv jinde a hod sem odkaz do IMG a mas to ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů