Požadavky a návrhy - diskuse

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » pon 27. dub 2009, 18:50

Pokud chces udelat striktni forum pouze o zbranich, tak ja se rovnou rozloucim a zaroven popreju hodne stesti s pravidelnymi peti prispevky tydne. Neznam forum, ktere by nemelo offtopic sekci - je to asi jako kdybyste se sesli na Jolce a kazdeho, kdo ve vete nerekne aspon jednou slovo "zbran" rovnou vyhodili ven

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » pon 27. dub 2009, 18:55

To je přesně ten druhý pohled na věc a uznávám, že oba máte pravdu. O užitečnosti se už mluvilo i na Strelectvi a ani modi nebyli v názoru jednotní :)

Sekce "Události - nestřelecké" mě nezajímá, tak ji neotvírám, je mi to tedy jedno. Naopak v OT sekci se mi líbí několik vláken (vtipy, videa, fotky a pár dalších) tak proč to tedy nezachovat :) Co mě nezajímá, tak nečtu a nereaguju.

Posunul bych to potom ale někam dolu do samostatné kategorie "OffTopic" a nenechával v kategorii "Střelba" když to se střelbou nemá nic společného :)

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » pon 27. dub 2009, 18:57

admix: S tím argumentem o jolce a "OT debatě" si mě přesvědčil :mrgreen:

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#19 » pon 27. dub 2009, 18:59

S tim docela souhlasim. Nekteri se uz docela zname, tak si obcas chceme jen tak poklabosit. A novym clenum to pomuze se zaclenit. Akorat o nejake omezeni politickych diskuzi, jak jsem jiz napsal vyse, bych se primlouval. Podivejte se, jak to nakonec dopadlo na Strelectvi, polovina lidi se tam zbytecne rozhadala temer do krve.

Uživatelský avatar
Kurt
Příspěvky: 222

Příspěvek#20 » pon 27. dub 2009, 19:05

Úplné vymýcení OT je asi utopie. On si přecejen člověk občas chce pokecat i o něčem jiném, a když už je tady.... Spíše jde o to, udržet poměr užitečných:zbytečných komentů co nejvyšší. To ale záleží zejména na komunitě a její úrovni. Myslím, že vzhledem k zaměření fora tady nějaké OT převažovat nebudou. Obvykle jsou střelci rozumní lidé s konstruktivním přístupem a realistickým pohledem na svět. :P
Jo, ale šoupnout OT někam do sklepa (tedy dolů) bych se nebál.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » pon 27. dub 2009, 19:09

Případně je možno vyčlenit samostatné moderátory pro OffTopic sekci, aby nebyli současní modi přetíženi a nezbláznili se z toho :lol: Fórum to umožňuje, tak proč toho nevyužít ;) Předem se hlásím, že já bych teda ty hory OT ale číst a moderovat nechtěl, tak by to měl být někdo OT hodně aktivní :)

Uživatelský avatar
Kurt
Příspěvky: 222

Příspěvek#22 » pon 27. dub 2009, 19:12

Máš namysli někoho konkrétního? :oops: :)

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » pon 27. dub 2009, 19:16

Nikoho konkrétní jsem nemyslel, ale možná se nám právě ozvala potrefená husa :D
Jsem rád že stíhám pročítat to co mě zajímá kolem zbraní a střílení obecně (a ne na všechno se dostává) natož abych četl ještě kilotuny dalšího textu. Nemám tedy přehled kdo ste tam jak moc aktivní.

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » pon 27. dub 2009, 19:25

Presne tak, nechte sekce udalosti a offtopicu nekde dole, at je samotne forum prehledne a bohate na informace, no a my spameri se vyblbnem s letlampama dole :twisted:

Uživatelský avatar
glock1719
Příspěvky: 118

Příspěvek#25 » pon 27. dub 2009, 19:52

Ahoj staří známí. :D

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#26 » pon 27. dub 2009, 20:17

glock1719: Ještě chvilku a budeme tu všichni :D

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » pon 27. dub 2009, 20:20

MarK: Nemohu nepochválit obrázky vedle jednotlivých sekcí. Vypadá to moc pěkně.

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#28 » pon 27. dub 2009, 20:41

To je tak, kdyz se o forum nekdo stara :(

Uživatelský avatar
glock1719
Příspěvky: 118

Příspěvek#29 » pon 27. dub 2009, 21:01

Nešlo by vlákno přečíst našup a ne po stránkách?

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#30 » pon 27. dub 2009, 21:18

Urcite na to bude nejaky udelatko. Ja bych se zas primluvil za schovani toho threadu Pravidla fora - je videt furt a vsude :(

Jo a soude podle rychlosti bych uz ted zacal uvazovat o nejakem dedik hostingu ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů