Požadavky a návrhy - diskuse

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
sněhulák
Příspěvky: 6

Příspěvek#61 » úte 28. dub 2009, 20:22

To jsou mi novinky, tak jsem se sem taky upsal... ale jinak moc hezký MarKu ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#62 » úte 28. dub 2009, 20:37

Přidána možnost zobrazit všechny příspěvky vlákna najednou. Najdete pod stránkováním (případné chyby hlašte - mod jsem nenašel, tak jsem to musel dát dohromady sám).

Vítej sněhuláku :)
Snad ti to tu půjde stejně pěkně jako v guestbooku :D

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#63 » úte 28. dub 2009, 20:44

Vícestránkové je tady zatím pouze toto vlákno a tady to funguje.

Pokud dáš "Zobrazit všechny příspěvky" a máš vše na jedné stránce, tak by tam už nemusela být čísla stránek. To ale neřeš a věnuj se klidně důležitějším věcem ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#64 » úte 28. dub 2009, 20:46

No já právě bojoval s tím, aby tam ta čísla stránek zůstala :D
Aby se člověk mohl vrátit na nějakou stránku zpět z tohodle celkového zobrazení. Jen jsem vypnul - v tomto případě nesmyslné - odkazy "Předchozí" a "Další".

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#65 » úte 28. dub 2009, 20:50

paráda - tuhle možnost jsem využíval když jsem chtěl něco rychle najít nebo uložit audi - dáš si zobrazit celé téma a pak uložíš komplet a nemusíš se s tím jebat po jednotlivých stránkách ;-)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#66 » úte 28. dub 2009, 20:53

Tak jsem ještě přidal hlášku, která upozorňuje že jsou vypsány všechny příspěvky, aby bylo jasné kde se člověk nachází...

Bobr: Pro uložení vlákna bude lepší využít verzi pro tisk. Najdeš vlevo nahoře. Parametr "&allposts=1" funguje i tam. Pokusím se tam taky docpat odkaz.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#67 » úte 28. dub 2009, 21:00

MarK: Takto to myslím nemá chybu ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#68 » úte 28. dub 2009, 21:05

Tak odkaz z ViewAll verze na tiskovou verzi teď otevře i ViewAll tisk. Pro ukládání určitě menší a jednodušší ;)

Uživatelský avatar
sněhulák
Příspěvky: 6

Příspěvek#69 » úte 28. dub 2009, 21:07

Děkuji za uvítání :oops:

pravděpodobně jsem to někde přehlédl, ale chtěl jsme se zeptat co plánuješ dál se starými stránkami (ty s tečkou), potažmo s guestbookem vůbec? Všiml jsem si totiž že nové stránky (bez tečky) už mají místo guestbooku odkaz pouze na forum a guestbook jako takový z nich odkaz nemá(nebo jsem ho přehlédl) ikdyž jako takový funguje.

Je mi ho skoro až líto, protože byl ve své jednoduchosti naprosto geniální prostředek k zodpovídání jednoduchých dotazů přímo k ZP ačkoliv k tomu pravděpodobně nebyl vůbec určen. Možná právě nutnost registrovat se na forum některé tazatele odradí od podání dotazu, ale zas na druhou stranu některé stále opakující se dotazy a jejich následné vysvětlování v Guestbooku byly občas peklo... :mrgreen:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#70 » úte 28. dub 2009, 21:13

Na starých stránkách po nějaké době testování této verze asi nechám jen přesměrování na aktuální web.

Jo, guestbook mi taky bude chybět... :cry: Přemýšlel jsem, zda ho nenechat, ale bylo by to duplicitní a navíc takhle to přitáhne nějaké nové střelce do fóra :)
Vždyť ta registrace trvá jen minutu dvě.

Ale někde asi nechám pasivní výpis starého guestbooku :)

-----

Uploadované obrázky by se teď měly zmenšovat, aby se v pohodě vešly do šířky fóra.
Test:
Desert_the_Eagle_1_by_Czechnology.jpg

Uživatelský avatar
sněhulák
Příspěvky: 6

Příspěvek#71 » úte 28. dub 2009, 21:22

jasný, s tím co píšeš 100% souhlasím. Já jsem už holt asi stará struktura a tak mě ta nostalgie bere trochu víc, ale myslím že si i tak rychle zvyknu páč fórům je to parádní :)

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#72 » úte 28. dub 2009, 22:19

Ja to nechapu, jaktoze jeden clovek udelal za dva dny vic prace nez mitoni za ctyri mesice? :D

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#73 » úte 28. dub 2009, 22:30

Asi chyba v Matrixu.

Přidáno pár nových smajlíků ;)

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#74 » úte 28. dub 2009, 23:22

MarK píše:
Bobr: Pro uložení vlákna bude lepší využít verzi pro tisk. Najdeš vlevo nahoře. Parametr "&allposts=1" funguje i tam. Pokusím se tam taky docpat odkaz.


na střelectví možnost "verze pro tisk" nebyla a tak jsem si navykl používat zobrazit všechny příspěvky a ukládat s toho


jo to že MarK dokázal na příspěvky a rady a poptávku reagovat v podstatě on-line je super a o takovém přístupu se mittonům ani nezdá, natož aby ho zrealizovali v praxi

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#75 » úte 28. dub 2009, 23:41

Nojo, ale MarK je momentalne marod, tak na to ma cas. To prece od zdravych lidi nemuzeme ocekavat! :twisted:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů