Stránka 1 z 21

Požadavky a návrhy - diskuse

Napsal: pon 27. dub 2009, 14:23
od MarK

Re: Požadavky a návrhy na fórum

Napsal: pon 27. dub 2009, 14:25
od admix
Tak se tady vitam :twisted:
Za sebe:
- ocenil bych skin ve stylu puvodniho fora, tj. neco do hneda, cerne pismo, svetle bezove pozadi
- stare smailiky, tyhle novy jsou hruza! :shock:
- proklik obrazku v hlavicce na hlavni stranu fora

Re: Požadavky a návrhy na fórum

Napsal: pon 27. dub 2009, 14:48
od Mirek
Já se zde vítám též :ugeek: a akceptuji vše, co se bude trochu podobat starému fóru, včetně dobře vedené diktatury admina a modů.....neboli Jeho Magnificence, Spectabiles, Honorabiles......a už mi s toho hrabe....hlavně, kluci dík za fórum....

Re: Požadavky a návrhy na fórum

Napsal: pon 27. dub 2009, 14:54
od admix
Tak ja furt doufam, ze se stare forum zmatori, protoze jestli ne, tak to tady bude tezky zacatek, hlavne ziskat znovu tu odbornou uroven ...

EDIT: rozumeno tak, ze by nam tu mohli chybet konkretni jedinci s obrovskymi zkusenostmi, kterym nesaham ani po kotniky ;)

Re: Požadavky a návrhy na fórum

Napsal: pon 27. dub 2009, 15:05
od Mirek
Začátky jsou těžké v každém případě, nicméně odborná úroveň záleží na lidech, kteří píší na fórum (a v tom bych problém neviděl) a dále na vedení a moderování fóra. A v tom bych problém neviděl také. Kostra je.....tzn. samotné fórum :o ....v těchto vědách jsem trochu mimo, holt to bude ev. stát trochu rachoty.....


EDIT:rozumím...zkušené jedince odchytit..... :D

Re: Požadavky a návrhy na fórum

Napsal: pon 27. dub 2009, 16:01
od jomekabi
Ahoj vsichni!
Osobne si myslim, ze stare forum pujde pomalu, ale jiste, do kyticek. Mitoni veskerym svym pristupem, od sameho zacatku sve vlady, me o tom presvedcili. Tot vse o mitonech, o tech tu samozrejme diskutovat nebudeme.

K tomuto foru: Povazuji ho za vynikajici napad. Stranky Zbranekvalitne jsou mezi strelci pomerne dobre zname. Napr. u nas (v Tabore) je zna mnoho lidi, kteri o foru Strelectvi nemaj ani paru. Cili mit forum na znamych strankach bude prospesne pro obe strany, tj. pro stranky i pro forum.

Jiz na prvni pohled je jasne, ze forum je usporadano prehledneji, nez nove Strelectvi.
Barva pozadi celkem vzato mi je fuk, jestli to bude stara barva (jak se primlouva admix), nebo tato. Na starou barvu jsem zvykly, ale sam mam modrou rad.

Jedine, za co bych se silne primlouval, je omezeni nekterych nametu k diskuzim. Klidne bych byl pro zakaz politickych debat, debat o cikanech, atd. atd. Ono kdyz tam nekdo zacne silne vykrikovat neco, s cim nesouhlasim, musim mu oponovat, ale v zasade to povazuju za ztratu casu. V internetovych diskuzich politickeho razu jeste nikdy nikdo nikoho nepresvedcil, lide si jenom honi vlastni triko. Proto take jiz mnoho let na zadne takove forum, ci chat, nelezu.

Tot do zacatku asi vse.

Jinak, samozrejme, budou-li tvurci tohoto fora potrebovat nejakou pomoc, at jiz praktickou, ci sponzorskou, jsem k dispozici. Samozrejme za predpokladu, ze se vse nebude za dva roky znovu opakovat. :)

Re: Požadavky a návrhy na fórum

Napsal: pon 27. dub 2009, 16:40
od jomekabi
Tak prvni prakticke postrehy:

1. V profilu neni moznost zobrazeni meho emailu. Nejde to tam nejak pridat?
2. Tlacitka Profil, PM, atd. jsou temer necitelna. Nesla by o trochu zvetsit, ci nejak zvyraznit?

Re: Požadavky a návrhy na fórum

Napsal: pon 27. dub 2009, 17:06
od Patrik
Zdravím všechny zde zaregistrované, díky Bobrovi jsem se mohl přihlásit i já. Ještě jednou mu tímto děkuji (i MarKovi). Pokud jde o mně rád pomůžu s čím budu moct (dřevo /kov). Až se tady rozkoukám tak možná taky připíšu pár poznámek, vedle jsem to vzdal, když se tam 100× napíše, že by bylo dobré změnit barvu písma a stejně se nic neděje, tak je asi fakt něco špatně.

Re: Požadavky a návrhy na fórum

Napsal: pon 27. dub 2009, 17:15
od Kurt
Hoj vši! Tak jsem tu vaši diverzní akci odhalil taky. :D
Se dřevem ani kovem narozdíl od kolegy Patrika neumím, nicméně s forem či podobnou záležitostí rád pomohu (IT positive).

Re: Požadavky a návrhy na fórum

Napsal: pon 27. dub 2009, 18:01
od MiRaS
Mě se tedy stávající úprava líbí. Jak písmo, barvy, smajlci, vše bych klidně nechal. Barevné sladění celku je velmi dobré a nemám výhrad. Proč kopírovat staré fórum Strelectvi.cz když tohle vypadá dobře a přehledně. Mimochodem během dneška je zde vidět kus odvedené práce.

Pokud jde o některá "témata" ve stylu OffTopic, Nestřelecké údálosti a další kecy o všem mimo zbraní, tak ty bych rozhodně zakázal. Střelecké fórum má být střelecké a ne diskuse na úrovni bulváru.

Jelikož by to zde neměla být těžce komerční záležitost jako onde, tak není potřeba mít statisícovou členskou základnu debatující o všem možném, aby se pak mohlo chlubit statistikama kvůli ceně reklamy.

Raději méně ale kvalitně ;)

Re: Požadavky a návrhy na fórum

Napsal: pon 27. dub 2009, 18:04
od MiRaS
Tak nakonec přidám také jeden námět na změnu.

Tlačítka "QUOTE" , "EDIT" , "PM" , "PROFILE" atd. by měla být výraznější, takto se hodně ztrácejí v pozadí ve stejné barvě a musí se trochu hledat. Stačilo by jim možná zvýraznit konturu.

Re: Požadavky a návrhy na fórum

Napsal: pon 27. dub 2009, 18:09
od MarK
Tlačítka hlavně musí projít překladem... Taky v plánu.

Jinak ten link z loga jsem nasměroval na úvod fóra, tak aspoň něco splněno :D

Re: Požadavky a návrhy na fórum

Napsal: pon 27. dub 2009, 18:16
od MiRaS
Pokud by jsi potřeboval pomoct s nějakejma jednoduchejma grafickejma úpravama, tak stačí říct, Photoshop mám celkem zmáknutej ;)

Jinak když už sme u těch tlačítek, tak mi tu chybí QuickReply a přebejvá NewTopic v otevřeném vlákně.

Re: Požadavky a návrhy na fórum

Napsal: pon 27. dub 2009, 18:27
od MiRaS
Klidně bych vypustil celé kategorie Události - nestřelecké a možná i OffTopic diskuse

Určitě ale zazní i názor v duchu "chceme si povídat nejenom o zbraních" takže :roll:

Re: Požadavky a návrhy na fórum

Napsal: pon 27. dub 2009, 18:33
od MarK
On ten offtopic zaprvé pomáhá tvořit komunitu a za druhý se snáze brání offtopicu v odborných tématech, když je kam ty lidi poslat :D