Update fóra

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)


Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#16 » úte 22. říj 2013, 11:31

Kdy se tedy dá očekávat plně funkční web?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » ned 28. pro 2014, 20:26

Proběhla aktualizace fóra na novou "major" verzi, která s sebou přináší mnoho změn. Mimo jiné bylo třeba i změnit vzhled našeho fóra, ale doufám, že se vám i nyní bude líbit! Změna je život ;) A zatím se mi mnohé novinky se celkem zamlouvají.

Samozřejmě taková změna s sebou může vždy přinést různé chyby a nepřesnosti, takže když objevíte nějaký problém, neváhejte mi poslat SZ.



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#18 » ned 28. pro 2014, 20:31

Odkaz na nové příspěvky by nemusel být zašitý někde v menu, ale by dobré ho "plácnout" někam navrch. A nějak nemohu najít "označit vše jako přečtené. Moc mi vyhovovalo, když to bylo všude.



Sly
Příspěvky: 109

Příspěvek#19 » ned 28. pro 2014, 20:45

Tak tedy nevím, jsem typ člověka co má rád změny a s radostí zkouším nové věci včetně preview/buildu atd., ale toto tady je nějaké nedotažené.. :-(

- nahoře menu odkazuje na local
- pokud přijdu na forum a chci zobrazit pouze nové nebo nepřečtené, tak jdu kam? Zamatlané nahoře ok fajn zvyknu si, potom si přečtu 1. a 7. post a zbytek chci označit jako přečtené a to udělám jak? Hmm nelze
- odkaz na označit vše jako přečtené je pouze pod tím co manuálně rozkliknu
- když vyvolám nabídku pouze těch nepřečtených, tak nemám možnost označit jako vše přečtené

Snad se to poladí, protože na rychlé zkouknutí co je nového toto rozhodně není.
Díky



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#20 » ned 28. pro 2014, 20:48

Na hlavní stránce fora vpravo nahoře je zaskrtávací políčko. To označí vše jako přečtené. Ale i tak bych to přivítal všude, nebo aspoň na stránce s nečtenými příspěvky.



Sly
Příspěvky: 109

Příspěvek#21 » ned 28. pro 2014, 20:56

O tomto tlačítku(hyperlinku) vím, ale jak jsem psal je to tam pouze pokud jdu do nějaké konkrétní sekce. Já nechci každý den proklikávat 30 sekcí a dívat se, jestli je tam něco nového.. použiji vlevo Rychlé odkazy "Nepřečtené příspěvky".. zobrazí se mi 1-2 stránky témat.. přečtu si 3-5 témat co mě zajímá a zbytek dávám Jako přečtené. S tímto nouvým podvozkem tato základní funkčnost momentálně chybí nebo jsem na to zatím nepřišel jak to udělat.



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#22 » ned 28. pro 2014, 20:59

Prokliknout na hlavní stránku... Ale předchozí systém se mi taky líbil víc. Ale zase mohu říct, že jak jsem zjistil, nebyl zcela obvyklý na forech.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » ned 28. pro 2014, 21:02

Každý člověk používá fórum jinak (jinak by stačil jeden template pro všechny) a já tudíž proto nemohu na první pokus obsáhnout všechny typy používání (já očividně brouzdám jinak ;) ). Proto je tu ta diskuse, abychom to přizpůsobili co nejvíce lidem.

Mně se tenhle vzhled poměrně zamlouvá tím, jak je jednoduchý a necpe nikam zbytečnosti. Funkce, které uživatelům chybí, budeme samozřejmě doplňovak jak a kam bude potřeba.
Můžete se podívat na standardní vzhled phpbb prosilver, ten mi přijde dost ošklivý.

Jinak to, o čem mluvil Carloss je tlačítko přímo na hlavní stránce vpravo nahoře přímo pod vaším uživatelským jménem.



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#24 » ned 28. pro 2014, 21:05

Marku v pohodě.. Je jasné, že na první pokus na široké veřejnosti to asi nebude každému zcela pochuti... Zažil jsem to mnohokrát dokonce i s tím, že se po jednom dni vracelo na předešlý systém... Takže klid.. sbírat a pak se uvidí, co udělat půjde a co ne... Jinak jsem to psal, že vpravo nahoře na hlavní stránce to najde.

Jo... a stále nevidím podpisy... Kontroloval jsem nastavení a povolený to tam mám...

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#25 » ned 28. pro 2014, 21:19

Ten checkbox tam je, ale nejde poznat, k čemu slouží. Navíc je opravdu jen na hlavní straně.
Místo Rychlých odkazů by bylo lepší horizontální menu... nu což, jen nezvyk.
Na 8" tabletu je ovšem tahle šablona utrpení a na mobilu nepoužitelná.



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#26 » ned 28. pro 2014, 21:21

Starýho psa novejm kouskům nenaučíš.
Mě se to nový vůbec nelíbí, chybí mi tam když to otevřu označení nepřečtených příspěvků, nikdy jsem úplně vše nečetl, a takhle mi určitě pro mne zajímavé příspěvky utečou.
No, buď si zvyknu ( půjde to těžko ) nebo mi plno přispěvků uteče a to mě to pak asi přestane bavit chodit na fórum a být na.raný že mi toho zase plno uteklo.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » ned 28. pro 2014, 21:30

Podpisy tu byly přece vypnuté odjakživa, protože jen přidávají zbytečný balast při čtení vlákna. V profilu uživatele je ale vidět.

Na tabletu jsem netestoval, pro mobilní přístup je vhodnější tapatalk.

fíša: Bohužel mi z tvého popisu není úplně jasné, na co si stěžuješ. Můžeš to, prosím, upřesnit?


Zkuste, prosím, všichni zklidnit emoce nad změnou a konstruktivně informovat o tom, co vám schází a dáme to dohromady.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#28 » ned 28. pro 2014, 21:33

youtube tag :D
ale asi bez nej dokazu zit...

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#29 » ned 28. pro 2014, 21:34

Serz: Díky, ten se určitě vrátí ;)

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#30 » ned 28. pro 2014, 21:35

Na tabletu jede v pohodě, tedy alespoň u mě. Je to hlavně o zvyku na nový design.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů