Update fóra

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#76 » stř 31. pro 2014, 09:42

Ještě dotaz k funkci "nové příspěvky": měl by se zobrazit seznam témat, ke kterým byly přidány komentáře v nějakém časovém intervalu (ne pouze od poslední návštěvy). V minulé verzi byla možnost i tyto "nové" příspěvky označit jako přečtené (link byl pod seznamem), takže se při další návštěvě tato témata už nezobrazila. To by šlo nějak vrátit?

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#77 » stř 31. pro 2014, 09:58

Tak jsem si nainstaloval mozillu a jakš takš to šlape. Přes IE ani přes chromýho googla to nešlo skoro vůbec. Ale stejně i přes mozillu se mi titulní stránka fora zobrazuje takto(viz příloha) Stále používám XPečka a tak bych se chtěl zeptat zda to nemůže být tím.
forum 1.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
smety
Příspěvky: 155
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#78 » stř 31. pro 2014, 10:11

Chtěl bych pochválit práci na změně fora. Ze začátku jsem byl trochu v rozpacích ale začínám si na nový vzhled zvykat. Možná odlišnost od střelectví.cz napomůže tomu, že když si přečtu příspěvek, tak nebudu bádat, na jakém foru to bylo.
Měl bych dotaz ohledně hlavního menu: Je možné nějak ihned poznat, jestli v sekci přibyl nový příspěvek?
jako to bylo dřív, nebo na jmenovaném střelectví - kde téma "zežloutlo"

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#79 » stř 31. pro 2014, 11:03

Nový vzhled je nový vzhled. Snad každý uzná, že je to jen o zvyku. Chvíli to potrvá, ale půjde to. Věřte mi. Já nejsem žádný IT odborník, mám přeinstalovaný PC s Linuxama, se kterýma jsem do teď nikdy nedělal. Reportáž (obrázky) o prostřílených hrncích jsem dělal pomocí GIMPu a protože jsem neměl ani páru o ovladačích a nebyl nikdo, kdo by mi poradil, trvalo to tak dlouho a stejně se vše zdařilo.
Jinak zde chválím "vynesení tlačítek" Rychlé odkazy , Nové příspěvky , Nepřečtené příspěvky , Vaše příspěvky , Aktivní témata , protože v mobilní verzi mi to působilo jisté problémy vzhledem k dotykovému displeji. Možná i to odhlašovací tlačítko by nebylo špatné vynést na plochu, ale jinak s novým vzhledem nemám většího problému :D

P.S.: pro scorpions.cz :
Jak jsem psal, XPéčka nemám, mám LINUXy a "jedu" přes Mozilu a zobrazuje se mi to úplně stejně jako tobě. A bez problémů.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#80 » stř 31. pro 2014, 11:40

Mám stará XPéčka a jde mně to OK.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#81 » stř 31. pro 2014, 12:46

Ty odkazy na označení jsem opravil. Zbytek se podívám, ale budu taky pátrat po nějakém dalším možném vzhledu, který by byl více friendly k mobilním zařízením. Nějaké tipy mám, ale jak jsem psal, výběr je zatím omezený.



mocima
Příspěvky: 227

Příspěvek#82 » stř 31. pro 2014, 12:50

Mam Win 8.1, svítí mi tu 4 Upozornění a nejsem schopen je rozkliknout.
Má někdo stejný problém?



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#83 » stř 31. pro 2014, 12:57

MarK píše:Ty odkazy na označení jsem opravil. Zbytek se podívám, ale budu taky pátrat po nějakém dalším možném vzhledu, který by byl více friendly k mobilním zařízením. Nějaké tipy mám, ale jak jsem psal, výběr je zatím omezený.

Už to funguje, děkuji... Ještě by bylo dobré, kdyby to po označení provedlo reload. Takhle to sic napíše hlášku o tom, že to bylo označeno, ale stránka pod tím se nezmění a zůstává náhled na to, co bylo před tím nalezeno. Trochu to mate.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#84 » stř 31. pro 2014, 13:40

juchuuu, ovladaci prvky co mi chybely jsou na miste. diky, MarKu ;-)

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#85 » stř 31. pro 2014, 13:42

Take se pripojim s diky. Takto uz to je lepsi ;-) snad neco udelaji i s tim Tapatalkem.

Odesláno z mého HTC Desire X pomocí Tapatalk



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#86 » stř 31. pro 2014, 15:02

díky, vytažení rychlých odkazů je fajn :)



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#87 » stř 31. pro 2014, 15:30

Ha... další vylepšení... Po označení témat jako přečtených se provede reload... Super!! :-)



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#88 » stř 31. pro 2014, 16:58

Tak ne.. se to teď neobnovilo...

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#89 » pát 2. led 2015, 19:56

No mě ty čtverce příjdou trochu chaotické až matoucí.Nebylo by dobré je třeba nějak barevně podbarvit a tím je odlišit?A nevím proč se mi při procházení fóra po dvou třech stránkách stane že jsem najednou dohlášen?Prohlížím třeba foto a najednou fotky nejsou jen nápis nemáte oprávnění a koukám jsem odhlášen.Přihlásím se a za chvíli to samé.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#90 » pát 2. led 2015, 20:00

Možné je všechno, ale spíše pátrám po nějakém vzhledu, který by byl nejen lépe přijatý osazenstvem, ale také lépe fungující na mobilních zařízeních.

Co se odhlašování týče - doporučil bych:
Odhlásit se přímo kliknutím na dané tlačítko/odkaz a znovu přihlásit.
Pokud to nepomůže, pak zkusit promazat Cookies (případně jen pro tuto doménu). Smázne to ale i např. případný postup v trénování testových otázek.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů