Update fóra

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
sagitarius
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#91 » pát 2. led 2015, 20:19

Farock:
Souhlas, ty čtverce jsou chaotické, nepřehledné. Přžedchozí řádkový systéím byl daleko lepší.

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#92 » pát 2. led 2015, 22:00

-čtverce: ono to totiž vůbec nepřipomíná fórum (jakékoli), tak aby to nemátlo příležitostné a nové uživatele. Ti pravidelní si zvyknou a stejně využívají "nové", "aktivní" nebo nějakou službu.
- čtení: obvykle čtu přes RSS v maileru, ZK jako jedno z mála fór stahuje všechny příspěvky (střelectví jen poslední od předchozího stažení, gunshop jen nová témata, MG nic). Semtam čtu přes tapatalk nebo doma přes prohlížeč a "aktivní témata". Firefox v mobilu mi současný vzhled zobrazuje bez problémů včetně úvodu.
- z "rychlé odkazy" by se mohly vynechat volby, které jsou samostatně vytažené v liště ("nové příspěvky" atd.)

Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#93 » ned 4. led 2015, 09:16

Jen dotaz, jestli to dělá ještě někomu. Při přístupu přes mobilní Chrome, mě to důsledně odhlašuje i když zaškrtnu, že chci být přihlášen a to přihlášení se objevuje pořád, když napíšu příspěvek, tak přihlášení, kliknu na fórum atd. Promazal jsem cookie, staré fórum tohle nedělalo a jiná fóra mi to taky nedělají. Kde je problém? Díky.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#94 » ned 4. led 2015, 13:19

Dělá to jen ten mobilní chrome?

Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#95 » ned 4. led 2015, 13:23

Jo jen mobilní Chrome, na počítači je to ok.

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#96 » ned 4. led 2015, 14:38

U mě na mobilním chrome to nedělá. Vše běží jak má.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#97 » ned 4. led 2015, 17:03

Nejsem si jistý, jestli správně chápu problém, ale pokud jde o to, že jste při každém přístupu na fórum nepřihlášení i přesto, že jste při předchozím přístupu přihlášení byli a máte zaškrtnuté trvalé přihlášení, tak tento problém nemám (Chrome mobile na 2 zařízeních s Androidem a na 1 s WP8).

Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#98 » ned 4. led 2015, 19:18

Díky, to mi pomohlo, že je to jen můj problém. Tak jsem to testnul a problém byl v zapnuté komprimaci stránek, kterou jsem asi kdysi aktivoval... Ani nevím proč :-)



ravo001
Příspěvky: 162

Příspěvek#99 » ned 4. led 2015, 20:50

ještě se vrátím k hodnocení updatu, podle mě je to k horšímu z hlediska přehlednosti. Je možné že něco dělám špatně, ale mám nějaký zvyk používání a v tom novém designu mi to nejde. Možná někdo poradí jak to nastavit, abych byl zpět kde jsem byl.

Předtím mi vyhovoval řádkový výpis témat, měl jsem zobrazený všechny příspěvky, ne jen nepřečtené a kde bylo něco nového byl řádek zvýrazněný. Takže jsem hned přehledně viděl, kde se co děje a podle zájmu jsem si na to kliknul - některé témata jsem četl neustále, některé které mě moc nezajímaly jsem projel jen podle chuti cca 1x týdně atd. Navíc šlo kliknout rovnou na téma, nemusel jsem se "nořit" do podskupin.
Teď mi chybí to zvýraznění a když si to zkusím zobrazit přes nepřečtené příspěvky, tak je tam mám všechny na hromadě a docela se mi to zapleveluje příspěvky z témat, které sleduji okrajově nebo vůbec.

Díky za rady, jak si to nastavit tak, aby to buď vypadalo jako předtím nebo si to nějak "nafiltrovat". Asi by mi jen stačilo, kdyby jednotlivé skupiny témat byly v základním náhledu (čtverce) nějak zvýrazněné, pokud je v té skupině nějaký nový příspěvek (super by bylo, kdyby tam bylo i číslo kolik ;-)



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#100 » ned 4. led 2015, 22:27

Jj, jsem na tom stejně, chodím sem občas, dříve jsem sem chodil několikrát za den, teď cca 1x do týdne, takže si to admin nastavil snad jen pro sebe. No nic, já sem nemusím chodit vůbec, protože tomu nerozumím.
A z tabletu se už neodvažuju sem chodit, asi bych měl menší mozkovou příhodu, nebo nedej bože i částečnou zástavu.
SRDCE

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#101 » pon 5. led 2015, 03:33

Ahojky,

ja jsem tady nový a s prehlednosti problém nemam. Prose sem nezazil co bylo driv. A to bude asi vetsinovy problem. Dejte tomu trochu casu. Zase si vytvorite svuj stereotyp a bude to ok. Pravda je, ze ty pismenka v ctvercich na hlavni strance by mohly byt tučně, nebo aspon vetší. Jinak pohoda.

Uživatelský avatar
sagitarius
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#102 » pon 5. led 2015, 08:02

Ale to není o zvyku. Dřív po otevření úvodní stránky jsem za vteřinu věděl, kde je co nového. Teď se musím proklikat na nepřečtené, kde jsou všechny kategorie smíchaný dohromady, takže ještě musím přečíst názvy všech vláken, abych se dozvěděl, jestli je něco v kategorii, která mě zajímá. A jaký je vlastně smysl těchto změn? (tedy krom toho, že spousty lidí jsou teď nasr***)



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#103 » pon 5. led 2015, 10:23

Ahoj, jeste jedna poznamka ke kalendari (nevim, jestli je to umysl). Kdyz si pridam kalendar ze stranky "Poharove a klubove zavody", tak obsahuje i drily. Puvodne tam myslim nebyly. Dik



garf
Příspěvky: 170

Příspěvek#104 » pon 5. led 2015, 14:43

K horšímu, nepřehledné , nezajímavé , k ničemu , asi záměr zbavit se přítěže těch- co mají registraci 2012 a starší a zároveň ZP 1994 ?
heslo všech co něčemu šéfují vč IT , ale i třeba jen u auto veteránistů, když by se něko mu zdálo něco zastaralého :mrgreen: =ne.ser se do toho co ti běžně denně bezpečně funguje :mrgreen: , a nech to v klidu dál fungovat ,vylepši to okolo, nebo dle sledovanosti sežeň sponzory-reklamu na banner .... aspoň ji nabídni ,jestli to provozování fora pomůže ...
garf jmeno znáte



garf
Příspěvky: 170

Příspěvek#105 » pon 5. led 2015, 14:46

fíša píše:Jj, jsem na tom stejně, chodím sem občas, dříve jsem sem chodil několikrát za den, teď cca 1x do týdne, takže si to admin nastavil snad jen pro sebe. No nic, já sem nemusím chodit vůbec, protože tomu nerozumím.
A z tabletu se už neodvažuju sem chodit, asi bych měl menší mozkovou příhodu, nebo nedej bože i částečnou zástavu.
SRDCE

naprostý souhlas ,
jo nechodím sem , není to zajímavé ,přehrabovat se ve čtverci obdélníků s ničím ....
no nic ,
tak to je ,škoda....

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů