Obchody a střelnice ve foru

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)


Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#1 » ned 26. led 2014, 18:16

Ahoj, mě tak napadá... když už se udělalo každému subjektu vlastní vlákno, nebylo by fajn do názvu přidat ještě místo, kde to je? Takhle při procházení se těžko orientuje podle oblasti. A dal bych to před název subjektu...

Nebo tak něco pro zpřehlednění... Děkuji, Carloss

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » ned 26. led 2014, 18:18

Možné je všechno, ale jak přesně by sis to představoval? Mohlo by se za to přidat třeba okres nebo tak.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#3 » ned 26. led 2014, 18:20

No.. třeba okres... To už lidem spíš něco řekne... Prostě něco, podle čeho jeden pozná, že to nejni v Praze, ale na druhym konci republiky... Ten okres by mohl asi stačit, co?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » ned 26. led 2014, 18:29

Problém s městem je, že k mnohým střelnicím se nedá žádná obec jednoznačně přiřadit...



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#5 » ned 26. led 2014, 18:34

Tak proto snad ten okres, především místem výskytu, nikoli kde má kancelář, by měl být OK. Ono někdy ani nějaké ty vesničky člověk nemá tucha, kde by tak mohly být, že...

Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#6 » ned 26. led 2014, 19:51

Taky se přimlouvám, bude to přehlednější



aleš_
Příspěvky: 136

Příspěvek#7 » ned 26. led 2014, 20:22

V ČR máme 76 okresů. Znáte každý jednotlivý okres a kde leží? Já tedy ne. Proto bych si dovolil navrhnout rozdělit obchody a střelnice do složek podle krajů, kterých je 14. Název vlákna by mohl být předznamenán O: nebo S: jako obchod nebo střelnice, podobně jako je to v inzerci (zkrácené mi to přijde přehlednější). Pak by mohl být přímo název objektu a nebo ještě okres a pak až název. Ale je to jen rychlý nápad, tak se nezlobte, pokud jsem úplně mimo mísu :-) Ať to bude jakkoliv, určitě to bude přehlednější než teď.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#8 » ned 26. led 2014, 22:12

Klidně kraje, okres byla jen rychlá myšlenka. Ale upozorňuju, že třeba Středočeský kraj je dost rozsáhlý. Proto si myslím, že okresní města jsou lepší. Asi je nikdo nevyjmenuje z hlavy, ale když uvidí okresní město, tak ví, kde to je.

Jinak ano, určitě bych to viděl jak píšeš se strukturou názvů: O(bchod): Okresní město - Název podniku

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » ned 26. led 2014, 23:59

Díky za připomínky, popřemýšlím nad tím...



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#10 » pon 27. led 2014, 16:05

Děkuji... Řekl bych, že za všechny, ale není mým zvykem mluvit za ostatní... Takže děkuji za sebe... ;-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů