Colt Python 2020

Krátké vícehlavňové zbraně

Grimpo

Příspěvek#16 » pon 29. čer 2020, 22:28

Obecně vzato... Asi každej normální harant chtěl svého času bubínkáč jak měl Dempsey, nevravte že nie...
Ale člověk tak nějak dospěl, leccos mu prošlo rukama (a často něco co si tenkrát vůbec nedovedl představit, ani za zlatýho angličáka ne...), a dnes už na tom nemůžu nevidět minimálně dvě mouchy. Jednobodové zamykání válce - pokud to tedy nezměnili, a šoupátko odemykání válce. To už je lepší snad i Dan Wessoní před válcem.

Danny_Z

Příspěvek#17 » pon 29. čer 2020, 23:19

Ano zdá se, že i obyčejný Taurus je minimálně srovnatelný, netrpí ani jedním z těchto neduhů a je za třetinovou cenu... a je skoro jedno jaký z moderních modelů Taurusu člověk zvolí... Za ty peníze fakt "non sense". Tedy pokud člověk neví co s penězi a musí mít prostě Python za každou cenu, tak možná no...

Eastwood

Příspěvek#18 » pon 1. úno 2021, 19:38

Dnes jsem měl jednoho v ruce. Python 6". Už natahování kohoutu je jinde pocitově, než jiné revolvery Rugera a Smitha, ale stejně, kvér za víc jak 50k a při rotaci válce šmajdá vyhazovací tyčka :D Také časování je zmiňované jako problematické u těchto nových kusů. Zkoušel jsem a faktem je, že zamyká válec až na poslední chvíli před spadnutím kladiva, oproti třeba Rugeru, tam je docela v předstihu.

Flash

Příspěvek#19 » úte 2. úno 2021, 09:11

Zamykání "těsně před spadnutím" je vlastnost, dělá to i můj ze 74. roku.

DJ Die

Příspěvek#20 » úte 2. úno 2021, 09:20

To můžu potvrdit, kamarádův Python dělá to samé, r.v. 1960.

Ryft

Příspěvek#21 » pát 5. úno 2021, 22:52

Tak to podle komentářů vypadá, že Python model 2000 za ty prachy určitě nestojí. Za podobný peníz se nabízí Manurhin MR 73. Také v 6", modřený, ale Francouz. Může to někdo znalý porovnat? (kvalita zpracování, náhradní dily, atd).

Ryft

Příspěvek#22 » pát 5. úno 2021, 22:53

Chybka se vloudila - Python model 2020.

Eastwood

Příspěvek#23 » stř 17. bře 2021, 09:25

No už jsem měl v ruce další Python za víc jak 50 a zase šmajdala vytahovací tyčka... To by se u tak drahé zbraně asi stát nemělo.

Zpět na