S&W 581 - tmavoseda varianta

Krátké vícehlavňové zbraně
Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1159

Příspěvek#1 » ned 22. čer 2014, 19:02

Tak som si vo stvrtok urobil radost a kupil prvy svoj revolver - 4" S&W 581. Zbran kupena u Alfa Tactical - predavana s plnou zarukou. Udajne strielana len na skusobni. Co mozem ako zaciatocnik posudit, fakt vyzera prakticky nepouzivana (pripadne nepouzivana po repasovani a zacierneni - teda vlastne zasedeni). Co som skusal podla navodu 'kupujeme starsi revolver', vsetko vyzera byt 100% - vole, casovanie, hlaven, komory ... opotrebovanie ziadne. Zo zaciatku chodila trochu ztuha, po opakovanom cisteni, prestriekani WDckom a nejakom tom 'suseni' uz je to hladke. Akurat ma skoro slahlo, kym som zistil ze zavit na oske valca je opacny :lol:. Kazdopadne z mojej strany zatial radost a spokojnost, tesim sa na strielanie, vdaka zavadzaniu centralnemu registra si vraj na PZ ale este chvilu pockam :(.

Co by ma zaujimalo - mate niekto skusenosti s touto variantou ? Odkial pochadza ? Na S&W fore v USA boli dost prekvapeni ked som im poslal fotky a seriove cislo (AAD00xx). Podla S&W katalogu pochadza z r. 1981, povodne vraj mala byt vyrobena ako cierna so sluzobnymi 'magna' gripmi. Rozhodne to to ale nie je uprava jednotliveho kusu, tu v Cechach ich je este niekolko a strycko Google najde nejake foto aj z Nemecka.
Skusobne znacky su styri - prve dve podla vsetkeho Belgia, tretiu som narychlo nenasiel a posledna je tusim Juhoslavia. Takze - vie niekto viacej o tejto variante ?

Prikladam foto + detail skusobnych znaciek.

Vdaka za info.

Miro

FrameWGrip.jpg

Markings.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 2 hosti