Revolver Taurus .45 ACP Stellar Tracker

Krátké vícehlavňové zbraně


Texan
Příspěvky: 83

Příspěvek#1 » čtv 1. lis 2018, 14:59

Stále více toužím vlastnit revolver na tento pistolový náboj. Taurus mě zaujal hezkým vzhledem a cenou. Občas ale slyším na tuto značku stížnosti. Zajímá mě tedy, zda má někdo zkušenost s tímto modelem a zda by jej ke koupi doporučil. Prosím jen ověřené zkušenosti vlastní či někoho známého, ne dohady.

Děkuji.

V.

https://www.prodej-zbrani.cz/Revolver-T ... 1078p.html



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#2 » čtv 1. lis 2018, 15:30

Mel jsem trackera ve 44mag. Super rucka, super sa spoust. Tim pozitiva konci. Z vyroby byly vnitrnosti tak zalepene konzervacnim "olejem",ci spis lepidlem, ze skoro nefungoval. Takze po koupi ihned kompletni rozborka,coz neuskodi,aby se clovek presvedcil, ze revolver skutecne neni jednoduhsi nez moderni pistole. Pak mi po prvnich asi 200 ranach sem tam prestala fungovat aretace natoceni valce, coz vedlo k semtam neodpaleni, protoze udernik tloukl mimo stred zapalky a asi to nebylo nic zdraveho pro nabezny kuzel. To se vyresilo vymezeni vule toho dolniho zamku a zahlazeni vsech otrepu z vyroby v tehle mistech(nevyskocil z ramu a valec rotacne drzela jen otaceci paka). Hlaven byla trosku blbe natocena,takze hledi uplne do kraje,aby to slo,kam se miri. No a taky mezera mezi valcem a hlavni byla kolem 0,45mm. Spoust v DA co komora,to originalni prubeh. Takze za me muzu jen doporucit,aby si clovek cuchl k puskarstvi a uvedomil si, ze revolver nemusi byt vubec spolehliva zbran. Ale jestli to chce clovek na strileni, tak radeji nebrat.



Texan
Příspěvky: 83

Příspěvek#3 » pát 2. lis 2018, 23:25

Uf, tak to je horší než jsem čekal..
Že by tu nikdo další neměl zkušenost s velkorážným Taurem?



Shinnare
Příspěvky: 52

Příspěvek#4 » úte 6. lis 2018, 10:02

Tak jeden clovek ti rekne, ze to je super a druhej, ze to je shit :) Bude se to lisit kus vod kusu...
Ja uz bych do Taurusu taky nesel, protoze ten, co sem si koupil (typ 941), sel (jak uz sem psal) po 20 ranach na reklamaci..
Hlavne nejit do tech, co sou MADE IN BRAZIL :)
Blby je, dyz ses newbie lama (jako ja), co se v tom nevyzna, tak pripadny triky pri nakupu nedokazes podchytit. A kdyz po urcitejch zkusenostech vis, na co kouknout a co testnout, tak stejne nedokazes vychytat triky jako poskozena hlaven a podobne...
Ja dyz ted nekde neco kupuju, tak sem dycky z tom krame za exota, protoze si vyndam baterku a kontroluju si, jak to zamyka, jak sou vycentrovany nabojovy diry voproti hlavni a podobne...
Ale jesi ti nedela problem pripadna reklamace a hlavne jesi je prodejce normalni a tu reklamaci bude akceptovat, tak to kup, votestuj na zivo a uvidis... Ja tu reklamaci resil v PROARMS a tam byli v pohode a uznali mi to...
Osobne Taurusu neverim a myslim si, ze vojebavaj jak vyrobni proces, tak material a hlavne si myslim, ze do Cech se dostavaj kusy, kery v USA neprosly nakou kontrolou kvality.. (proste Cechy = popelnice sveta)

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#5 » úte 6. lis 2018, 11:56

Shinnare píše:....... a hlavne si myslim, ze do Cech se dostavaj kusy, kery v USA neprosly nakou kontrolou kvality.. (proste Cechy = popelnice sveta)

taky jsem si to kdysi myslel, realitou ale je že v Kalifornii nadávají na SaW za to že je svými zmetky trestá za jejich zbraňovou legislativu :lol:
provozovat Taura je o to smutnější, že za opotřebený či ve výrobě zmršený díly neseženež v běžným e-shopu náhradu, pokud žiješ mimo US

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů