Ruger Blackhawk .357 mag , .44 mag

Krátké vícehlavňové zbraně


Redsnake
Příspěvky: 333

Příspěvek#31 » pon 31. črc 2023, 09:59

https://gunblast.com/Poorboy.htm

Zkoušel to někdo? Včera jsem jednu packu pružiny shodily u SBH 5,5" a spoušť se jednoznačně zlepšila, ještě musím ověřit na střelnici, jestli zbraň odpaluje jak má a vše funguje. Věnoval jsem prohledávání internetu poměrně dost času, žádnou nevýhodu z toho plynoucí jsem nenašel.

Výhoda je, že je to vratná úprava.

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 303

Příspěvek#32 » pon 31. črc 2023, 15:04

Na to jsem ještě nenarazil. Ale fungovat by to mohlo v klidu. Odpalovat to bude asi ok, jelikož bicí pružina je furt stejná. Já tam mám (v BH) kit pruzin od Wolfa a nyní to má odpor tuším 1kg. Záměrně jsem tam nedával tu nejlehčí bicí právě z důvodu jistoty odpalu všeho...

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 303

Příspěvek#33 » pát 6. říj 2023, 06:00

Tak další přírůstek k menšímu BH v .357 Mag.
Tentokrát SBH .44 Rem Mag. r.v. 2009

2.jpg


1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Redsnake
Příspěvky: 333

Příspěvek#34 » pát 6. říj 2023, 08:19

Krásný kousek, gratuluju!

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 303

Příspěvek#35 » pát 6. říj 2023, 10:59

Díky, díky! Zkoušel jsi už tu spoušť s tou vyháklou jednou packou té spoušťové pružiny?



Redsnake
Příspěvky: 333

Příspěvek#36 » pát 6. říj 2023, 11:14

Nezkoušel. Popravdě jsem se od koupení SBH nedostal na střelnici a ostatně SBH je po zakoupení u puškaře.

Měl několik vad už z výroby což mě velmi zklamalo, jako uvolněný housing ejectoru kdy šroub který ho drží nešel již více dotáhnout, tzn buď dlouhý šroub nebo krátký závit. Dále nesedící muška a další kosmetika.

Ruger nikdy nebyl výrobcem prémiových zbraní, ale tyhle nedodělky mě štvaly a vzhledem k tomu, že to je zbraň dovezená na zakázku, tak to ani nejde vrátit a vybrat na pultu jiný kus. Ale jsou to takové dodělávky, věřím že to puškař doladí. Jen to u zbraně za 36k zamrzí.

Nicméně k původní otázce - nepředpokládal bych problémy

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 303

Příspěvek#37 » pát 6. říj 2023, 13:24

Teď máš na mysli ten 5,5" nebo toho Huntera?

No, tyhle věci mě také celkem mrzí. Cena, kvalita, případný servis.... prostě, člověk si musí poradit sám...
Ale furt to jsou moc krásné zbraně.



Redsnake
Příspěvky: 333

Příspěvek#38 » pát 6. říj 2023, 13:31

Problemy se tykaji noveho huntera. 5,5” je krasny od usti po pazbicky. O to vic to zamrzi, jeta vs nova zbran. No, snad nic co by se nevyresilo. Jen skoda ze i takova pietta umi revolvery ktere stoji pulku a jsou spasovane daleko lepe.
Ruger zda se velmi spoleha na svuj customer support, jenze s tim mame mimo usa trochu smolika.

A souhlasim, krasne zbrane to jsou, nemuzu se dockat az SBH prijde zpet.

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 303

Příspěvek#39 » pát 6. říj 2023, 13:40

Tak to je škoda. Ale někdy to tak bohužel bývá. Ten můj BH je z roku 1980. Jsou na něm známky používání, ale jinak je v super kondici. Ten novější SBH je rok 2009 a je jak nový. Přeci jen z toho našinec moc nevystřílí už jen vzhledem k ceně munice.
Ty Italové jsou obecně moc hezky udělaný, ale já k tomu nemám tak velkou důvěru. Zdá se mi tam horší matroš. Povolování šroubků...to už je jen prkotina... ale provedení a spasování je opravdu pěkné...

S tou podporou máš asi pravdu a také s tím, že my máme smůlu :-)



Redsnake
Příspěvky: 333

Příspěvek#40 » pát 6. říj 2023, 14:58

jasne, tlaky ktere dane zbrane snesou bez nasledku nelze srovnavat. Ostatne uz originalni coltuv design saacka nebyl z nejodolnejsich.

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 303

Příspěvek#41 » pát 6. říj 2023, 15:06

Ještě jsem koukal, že u toho Huntera je celkově delší to pouzdro s vyřazovací tečkou než u klasického SBH, byť jsou to oba 7,5".



Redsnake
Příspěvky: 333

Příspěvek#42 » pát 6. říj 2023, 15:11

Tech rozdilu je tam vic, lista s jejich upinanim ktere umoznuje sundat optiku a vratit ji na misto bez zmeny nastrelu. Krouzky v baleni, kulaty lucik a zrejme dalsi.
Jako SBH se oznacuje prave zmineny hunter model.

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 303

Příspěvek#43 » pát 6. říj 2023, 17:38

Tak jsem teď ještě u dlouhána zvážil spoušť a má rovný 1kg.



Redsnake
Příspěvky: 333

Příspěvek#44 » pát 6. říj 2023, 18:07

S obema packama pruziny nasazenyma? Zkousel jsi to s jednou shozenou? Na muj vkus ta spoust pak uz byla mozna az prilis lehka.

Uživatelský avatar
oldglock
Příspěvky: 303

Příspěvek#45 » pát 6. říj 2023, 19:12

Jo jo. S oběma. Nic jsem s tím nedělal. Docela mě to překvapilo. U toho Black Hawka byl ten odpor 1,8kg a po výměně bicí pružiny má 1,4.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti