Revolvery Taurus

Krátké vícehlavňové zbraně
Uživatelský avatar
Simier
Příspěvky: 78

Příspěvek#61 » stř 14. pro 2022, 17:36

A na zápalce máš otisk uprostřed? Táta na modelu 689 sice takove problémy neměl, ale při spuštění v DA mu kohout padal dřív, tak to musel nechat seřídit. Bál se právě, aby se střela blbě nenaváděla do hlavně. V režimu SA bylo vše v pořádku.



Redsnake
Příspěvky: 337

Příspěvek#62 » stř 14. pro 2022, 18:46

Zapalky jsou tukle na stred.



barry
Příspěvky: 2

Příspěvek#63 » pát 16. pro 2022, 09:11

Zkusil bych jiné náboje. Nebo alespoň pro přebíjení jiné střely.



Redsnake
Příspěvky: 337

Příspěvek#64 » pát 16. pro 2022, 09:32

S mými poplastovanými střelami které jsem si odléval to nedělá žádné problémy, ale to přisuzuju tomu, že olovo se prostě lépe namáčkne do přechoďáku který by nebyl případně i úplně ideálně vycentrovaný.
Origo S&B přestože se uvádí, že už zdaleka nejsou "magnum" ani jiné celopláště už z toho popravdě nemám odvahu střílet.

Každopádně, včera byl revolver odevzdán na kontrolu puškaři a počkám si na jeho verdikt.



Redsnake
Příspěvky: 337

Příspěvek#65 » pát 16. pro 2022, 09:58

Každopádně to s těma střelama mi vrtá hlavou. Alsy přebíjí spoustu lidí, o limitech a jejich komponentech jsem slyšel spoustu zkazek jako oddělené pláště od jádra a podobně, ale Alsa by měla být v pohodě, ne? Mám jich doma ještě asi tisíc kusů, tak se mi to úplně nechce nasypat do stoupy :)
Příště už asi ale vezmu něco jiného, s poplastovaným olovem jsem i na hradlech dosahoval daleko lepších výsledků v konzistenci, ať už jsem to střílel z 2" Colt detective (samozřejmě jako .38 spec) nebo z revolveru .357.



brco
Příspěvky: 6

Příspěvek#66 » úte 27. pro 2022, 13:17

Nejaka realna skusenost s modelom Raging Hunter, .357 idealne 6,75”? Vyskytol sa jeden celo cierny, revolver uz davno zvazujem. Do ruky sadol, ovladanie a uchop skvely. Len okolite strelnice nic take nemaju na vyskusanie.

Dik za kazdu skusenost



v.k.
Příspěvky: 259

Příspěvek#67 » stř 22. úno 2023, 17:49

Borci nevite kde v CR koupit nahradni dily na stary Taurus 85 UL?
Jedna se mi konkretne o zachyt valce, polozka c.20 na rozkresu.
Zde v detailu: https://www.gunpartscorp.com/products/569330

Co jsem se ptal, tak to nikdo nevede.
Dik za tip.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



MojeTikka
Příspěvky: 1614

Příspěvek#68 » stř 22. úno 2023, 19:57

A nemuzes si to objednat v nejakym obchode venku? Ja kdyz jsem potreboval dily na zbran, co se blbe shanely a pritom nebylo do oci bijici, ze je to na zbran, kupoval jsem to v ruznych kramech, co byly ochotny po platbe dopredu to poslat. Nejprve jsem to resival pres Shipito a virtualni adresu v U.S., ale pak se zadarilo i poslat primo z obchodu. Asi nejvetsi problem jsem mel s dily z Ruska, tam byl problem poslat penize jinak, nez pres WU. Ale to je jine tema. Tauruse mam taky, kdysi se mi podelalo vyklapeni valce a dil jsem kupoval pres Internet v Brazilii. Normalne prislo.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1012

Příspěvek#69 » stř 22. úno 2023, 20:01

Zkus Proarms



v.k.
Příspěvky: 259

Příspěvek#70 » stř 22. úno 2023, 20:59

MojeTikka> venku jsem to zkousel, ale nemaji to ani na taurusexport.com ani primo na shoptaurus.com. Na dotaz mailem mi neodpovidali. Brownels apod. taky nemaji. Jedine co jsem nasel je gunpartscorp.com, ale to je jety dil z rozmontovaneho stareho kusu. To nechci, kor kdyz vychazi komplet asi na 50$. :(
Odkud jsi kupoval ty?

Albert> zkusim, ale myslim ze nemaji. Resim to uz podruhe po asi dvou letech a mam za to, ze jsem je uz zkousel. Tenkrat jsem to opravil, ale zase to zlobi.



MojeTikka
Příspěvky: 1614

Příspěvek#71 » čtv 23. úno 2023, 20:32

Ja jsem hledal po malych kamennych obchodech, ktere mely na webu, ze prodavaji i Tauruse. A pak jsem mailem lamal prodejce, jestli je ochoten mi dil sehnat a poslat. Vetsinou to klaplo tak na treti, ctvrtej pokus, pokud jsem chtel poslat do Evropy. Jakmile jsem mel adresu na Shipito, tak prakticky nebyl problem. Zaplatil jsem PayPalem a pak jsem si to ze Shipito preposlal. Pochopitelne je to o tom, jestli ten dil fakt clovek chce a nebo jestli mu vadi otravovani/cena/cekani/whatever.



v.k.
Příspěvky: 259

Příspěvek#72 » úte 28. úno 2023, 01:34

MojeTikka> Ja bych fakt ten dil chtel, ale ne stary (tu cenu jsem zminoval jen proto, ze jde o jety stary a navic choulostivy dil). Asi si ho nakonec vyrobim.



cloudy2
Příspěvky: 11

Příspěvek#73 » stř 8. bře 2023, 13:55

Mám Taurus Revolver 44C Tracker .44 Magnum 4" s kompenzátorem, nerez z obchodu http://www.zbranezabreh.cz/

Zážitek z první střelby byl rozporuplný. Zpětný ráz jako high five s Chuckem Norrisem. Jako "bejsbolkou" do dlaně. To jsem opravdu nečekal. Po vystřílení jednoho válce jsem měl rudou dlaň. Ale začala nevyléčitelná závislost. Zážitek neskutečný, to se nedá s "kapslovkou" 9 mm luger srovnat. Příště jsem si vzal cyklistické rukavice. O moc lepší... a závislost ještě narostla. Zbraň má geniální mířidla, mám s tím lepší výsledky než s Shadow se světlovodnými mířidly. Ale po 20ti výstřelech trochu bolelo zápěstí. Vyřešil jsem to nakonec rukavicemi do fitka s omotávkou zápěstí - a konec problému! Teď pálím jako u Verdunu s neuvěřitelnou přesností (na mé poměry) a když to vystřídám s "devítkou", připadám si jako vykastrovaný. Úžasná, zbraň, lehoučká, ale mocná. Má vynikající spoušť s hladkým lineárním chodem, takovou jsem ještě nikdy nezažil.

Jak už tady někdo zmínil, nábojnice se po výstřelu nafouknou a po stlačení tlačítka vyhazovače hned nevyletí. Ale ty tři vteřiny zdržení nestojí za řeč, nejsme v souboji, že... Problém je cena nábojů, ale když za jednu návštěvu střelnice dám 5 válců (25 nábojů) a zbytek střílím ze Shadow, odcházím vysmátý a spokojený.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#74 » čtv 9. bře 2023, 07:14

tak si hlavně schovávej hilzny :-)



cloudy2
Příspěvky: 11

Příspěvek#75 » sob 11. bře 2023, 06:28

Díky za radu, myslel jsem na to, ale to zatím nedělám, protože - jak napsáno - bývají malinko deformované a nevím, jak by z toho byl nadšena osoba, která by náboje přebíjela - a posléze můj revolver. Pokouším se v našem kraji sehnat Magtechy, které jsou levnější a jsem zvědav i na to, jaké budou nábojnice po výstřelu. Zda to nebude lepší, než u S&B.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host