Colt Python vs Trooper (MKIII)

Krátké vícehlavňové zbraně


mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#1 » úte 21. črc 2015, 13:37

Ahoj,

přemýšlím o koupi Pythonu, ale dostal se mi do ruky Trooper s cenovkou tak zajímavou (oproti Pythonu), že mě to donutilo přemýšlet nad alternativami. Python je legenda, ale o Trooperu toho moc nevím. Co se mi zatím podařilo vygooglit, Trooper je něco jako nástupce Pythonu a lidi si ho obecně pochvalujou, ale nikde se mi nepodařilo narazit na nějaký přímý srovnání. A ta cenovka mě taky celkem zaráží - Trooper za méně než polovinu ceny Pythona?

díky za tipy.

-m.



Návštěvník

Příspěvek#2 » úte 21. črc 2015, 22:15

P. je ručně dopasovaný a principiálně přesnější konstrukce. Trooper je laciná sériová výroba skládaná z hotových dílů dle tolerance, konstrukčně jako Ruger nebo Taurus. Cena reflektuje rozdíl v kvalitě. Google mi to vyplivl v 10 z 10 prvních odkazů zpoza oceánu ;)



Luboš16
Příspěvky: 111

Příspěvek#3 » úte 22. zář 2015, 23:03

DSC_0003.jpg
Kup radši Python, je lépe zpracovaný, dokonalá spoušť v obou režimech, výtečná přesnost a navíc je to stále nejkrásnější revolver. Cena je sice vyšší, ale jsou to dobře uložené peníze. Pro mne je to srdeční záležitost.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
SlenderLeo
Příspěvky: 21

Příspěvek#4 » úte 23. říj 2018, 13:33

Zdravim, nechci zakladat nove vlakno, tak trosku ozivim mrtve tema :)
Rad bych se obratil na stavajici a byvale majitele pythona s takovym malym dotaznickem :D
1) Jak casto s Pythonem strilite? Nevyskytli se casem nejake problemy? Nebo je to pro Vas ciste trezorovy mazlik?
2) jak hodnotite tuto zbran v porovnani s pomerne velkym mnozstvim kvalitnich az luksusnich .357cek? Jinak receno: proc jste Vaseho pythona prodali/radi byste prodali/neprodali/neprodate nikdy?
Dekuji,
Leos

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů