Revolver Alfa proj - steel

Krátké vícehlavňové zbraně


coddy
Příspěvky: 28

Příspěvek#76 » stř 1. črc 2020, 06:19

Ta trubička je hlavně na vybíjení (nasadit a vykroutit). Jelikož jsou 2 různé klipy tak ten odlehčený lze pohodlně nabíjet v ruce, jde to velmi snadno ale vyloupat je z klipu už tak snadné není. Do toho festovnějšího je někdy opruz je tam vůbec dostat, nejlépe nechat ležet náboje na stole a klip na ně nacvakávat ze shora obouruč ale dostat ty nábojnice zase ven jinak nežli tím forichtunkem prostě nejde. Nabíjet tím ty klipy asi lze ale je to jen bezradné a nešikovné šermování. Dělám to pravidelně každý týden už 3 roky a bez té blbosti na vydloubávání si to nedokážu ani představit.



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#77 » stř 8. črc 2020, 15:53

Ahoj, ještě dva technické dotazy, revolver Alfa para steel je opravdu celocelový, nebo má také nějaké části ze zinkových slitin, jako Holek? A cena v e-shopu platí jen při objednávce přes internet? Díky.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#78 » stř 8. črc 2020, 17:28

Celoocelovy viz pridomek steel, zinek je jen a pouze v sérii Holek! Cena plati jen v eshopu..



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#79 » čtv 9. črc 2020, 05:38

Děkuji:-)



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#80 » čtv 9. črc 2020, 06:11

Tonu nerozumím, tzn. že na podnikové prodejně mají jinou cenu, než v eshopu?



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#81 » pát 10. črc 2020, 21:14

Střelec: Ano, maji. Na revolveru rozdíl pár stovek. Stejně ho ale budeš muset asi objednat tak prostě udělej objednávku přes eshop a pak si to na podnikovce vyzvedneš, za eshopovou cenu.

Trochu pakárna, to je fakt.



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#82 » pon 13. črc 2020, 05:36

Cena u modelu 3530 je podle eshopu běžná 10900,- ale je tam sleva a je za 10355,-. Mám objednáno od 30.6. a paní mi psala, že dodací doba je 3 až 4 měsíce (furt doufám, že to ale bude dřív :) ) Před dvěma týdny měli v magnumu skladem černěný 2,4 a 6" ale zkus jim napsat email a uvidíš ;) Kvér, pouzdro a 3 krabičky střeliva za 12426,- je podle mě absolutně luxusní cena :)



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#83 » pát 14. srp 2020, 19:36

Tak změna :D už se mi nechtělo čekat, a tak jsem vzal 3540 :D za ty prachy mi to přijde velice přijatelné a na primární účel, tedy nošení, úplně v pohodě ale to až po registraci a střelnici. Kontrolní otázka: oni v alfě laufy bronzují? To zkosení na ústí háže bronzový odlesky (otěr to není) a jediný, kde jsem našel něco o bronzu, byl popis na nějaký francouzský stránce.. Každopádně mám z tohoto nákupu zatím dobrý pocit a ještě teda počkat až přijde jetloader a pouzdro :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#84 » sob 15. srp 2020, 09:56

Někdo tady před časem psal o špatné kvalitě povrchu (nedodělané rýhy, stopy po lití a podobně) dnes jsem si ho pořádně prohlídl na světle a kromě jednoho malýho škrábance na válci jsem nenašel jedinou závadu, a to to píšu jako zkušený výstupní kontrolor! Otázkou je, jak vypadá uvnitř, tam po dobu záruky nepolezu. V černění na lučíku se dokonce vidím, zatím ale těžko hodnotit trvanlivost ale cerakote to do budoucna jistí :)



KapitánPacička
Příspěvky: 300

Příspěvek#85 » ned 16. srp 2020, 12:00

Gratuluji, vypada pekne. Jak vidim tvoji obrovskou pracku, tak ten revolver ti bude akorat. Alespon s tim 4" vyuzijes lepe vykon 357.Mag
Urcite to nebronzujou, nevidim to, takze odhaduji.
Muze to byt: bud stopy od bronzoveho kartacku, nebo ten brynyr v tom miste neni cerny, ale jako by do hnedo-cervena. Na Alfe jsem mel v odstinu hnedo-cervene tu vyklapeci konzoly, na ktere je valec (bubinek) Jen si vsimam, ze musku mas uplne cernou, mozna vzit trosku kvalitni bile barvy, a udelat na musku male zvyrazneni, by nebylo na skodu.
Dej pak vedet, jak to strili a soupni sem i nejaky terc :P



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#86 » ned 16. srp 2020, 13:53

Jo, možný to je :) pokud se za terč nebudu stydět, tak ho tady dám ale musím počkat do září, až zase v Tišnově otevřou po letní přestávce. A nebo poprvý prubnu Lysice :) Muška je černá ale v hledí je okolo dost světlá mezera.



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#87 » pát 21. srp 2020, 06:10

S tím černěním máš asi pravdu. Na slunku jsem si všiml, že extrémně vyleštěný části jsou takový hvědočervenorezavý :D Je tak celá krycí deska, konzola a odlehčení na válci.



Texan
Příspěvky: 83

Příspěvek#88 » pát 21. srp 2020, 11:02

Jarda 89: Ahoj, můžu se zeptat na ten jetloader? Už ho máš? Jak funguje a kde se dá sehnat? Díky. V.



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#89 » pát 21. srp 2020, 13:52

Texan píše:Jarda 89: Ahoj, můžu se zeptat na ten jetloader? Už ho máš? Jak funguje a kde se dá sehnat? Díky. V.


Jo už přišel. Je u něj návod ale v kostce - 1. Dáš náboje, 2. Zmáčkneš a otočíš, 3. Nasuneš do válce a náboje vyskočí (na youtube je návod a tam borec po nasunutí lehce pootočí tím knoflíkem, tak to dělám). Bral jsem ho na Melivoře za 515,- akorát mě překvapilo, že je to celý plastový :D



KapitánPacička
Příspěvky: 300

Příspěvek#90 » sob 22. srp 2020, 09:37

I kdyz je to plast, chvilku by to melo vydrzet :-D Nevim tedy presne, jaky model a vyrobce jsi poridil ?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů