CZ 557 Range Rifle problém

Sportovní, lovecké, "odstřelovačky" a další
Také jednoranné nebo vícehlavňové dlouhé zbraně


pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#1 » úte 21. lis 2017, 22:51

Poprosil bych znalé odborníky či majitele 557 o názor. U pušky je problém, že nejde zajistit s nábojem v komoře. Jde zajistit prázdná, se školním nábojem, ale se čtyřmi různými druhy nábojů v 90 % případů zajistit nejde. Čím by to mohlo být? Závěr normálně z lehka zamkne.

Puška půjde na reklamaci, ale zajímalo by mě, jaká je příčina...jestli to nemůže vyřešit třeba uživatelský zásah nebo jestli za vším stojí pouze pověstná kvalita výrobků CZUB...



UbalBlunt
Příspěvky: 18

Příspěvek#2 » čtv 23. lis 2017, 18:00

Předem se omlouvám ale nemám odpověď na dotaz. Jen nechci zakládat téma kvůli blbosti tak se přípletu sem.

Weaver lišta má uprostřed drážku přes kterou je možné zamířít přes otevřená mířidla. Mě jen zajímá jestli se tak dá mířit i s namontovat optikou? Podle fotek to vypadá, že optika mířidla zakryje. Díky.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#3 » čtv 23. lis 2017, 20:10

Když se dá ta optika správně vysoko, tak je vidět skrz.



JardaS
Příspěvky: 1

Příspěvek#4 » ned 26. led 2020, 18:16

Zdravím, chtěl bych se zeptat, v čem byl problém. Mě dělá nedávno zakoupená cz 557 lux II to samé. Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
Kečup
Příspěvky: 222

Příspěvek#5 » ned 26. led 2020, 18:38

JardaS -- Já co koupil kulovnice od CZUB vše reklamace, první přestala odpalovat, druhá nešla nastřelit no a na potřetí to byla 3x zasebou prasklá pažba, vždy reklamováno, reklamace vždy uznána ale všeho sem se rychle zbavil - dodnes mi nesmí nic do baráku od CZUB

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů