PERUN 15

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#511 » pon 29. bře 2021, 07:07

Tak to já s platbou zálohy rozhodně nečekal splnění termínu.
S PS5 atd. mají lidé plně zaplaceno třeba od října.



Midnightmare
Příspěvky: 14

Příspěvek#512 » pon 29. bře 2021, 07:58

Killing joke píše:Tak to já s platbou zálohy rozhodně nečekal splnění termínu.
S PS5 atd. mají lidé plně zaplaceno třeba od října.


tak když prostě někdo řekne že to bude prosinec/leden tak očekávám že to opravdu prosinec/leden bude. Dejme tomu ještě únor, ale už je konec března a vypadá to že ani tenhle měsíc to opět nebude (tzn duben už snad ano, a ani tam si nejsem jistý). Komunikace je opravdu tragická a to tenhle produkt fakt zabíjí.

Já se na Peruna opravdu těším, věřím, že to bude super puška. Jen ta komunikace mi opravdu začíná vadit když se prostě až sám dozvím že to zase nebude ve slibovaný čas.

Jedinej důvod proč to tu píšu je ten, že si to snad výrobce přečte a zamyslí se nad tím. Spoléhat na to, že ta puška je žádaná a lidi jí chtějí prostě neznamená, že se může takhle chovat k zákazníkům kteří mu již zaplatili zálohu.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#513 » pon 29. bře 2021, 11:43

Kdybych se již neptal tolikrát, tak bych se také divil.
Ale rozhodně souhlasím s tím, že by bylo dobré se ozvat a více takových ohlasů snad něco zlepší.
Možná jsem neměl objednávat přímo u výrobce, ale u některého z větších prodejců.



jjjhe
Příspěvky: 109

Příspěvek#514 » pon 29. bře 2021, 12:23

Tak se jim na to vyserte a kupte neco jinyho. Zrejme budou delat veci, ktere si nechaji zakaznici libit... chapu, ze je situace slozita, ale tohle je ostuda a chtel bych slevu.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#515 » pon 29. bře 2021, 12:44

Tak zase ušetříte za munici, víte kolik peněz už vypráskali ti, co koupili existující zbraně???:-D



Pbereta
Příspěvky: 37

Příspěvek#516 » pon 29. bře 2021, 13:27

4 Sarkafarka.Loupeznik
Přesně ! Tohle mohu beze zbytku potvrdit. Peruna 12,5" jsem pořídil tak nějak ze zvědavosti na seznámení s platformou AR 15 a kolik mě to už teď stálo na munici jsem fakt nečekal. :lol: Asi jsem se mu měl vyhnout obloukem. Je to potvora nenažraná. :)
Naposledy upravil(a) Pbereta dne pon 29. bře 2021, 13:30, celkem upraveno 1 x.



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#517 » pon 29. bře 2021, 13:29

Nejlevnější je koupit Peruna do Prahy. Tam se teď s dlouhou .223 snad nedá nikde...



JZFireworks
Příspěvky: 95

Příspěvek#518 » pon 29. bře 2021, 18:31

Aspoň nejsem sám kdo zaplatil zálohu na 14,5” a očekával ji opravdu na přelomu března/dubna ...
Škoda, čekal jsem ze když už se platí záloha tak ze opravdu bude.
Kdo z Vás má zaplacenou zálohu a nedostal ani potvrzení o zaplacení? Marně čekám na potvrzeni ze platba v pořádku přišla - stále nic.



Midnightmare
Příspěvky: 14

Příspěvek#519 » úte 30. bře 2021, 07:24

getsome píše:Nejlevnější je koupit Peruna do Prahy. Tam se teď s dlouhou .223 snad nedá nikde...

jo, to je jedinej důvod proč nejsem tak moc nasranej, protože stejně nemám kam chodit na střelnici :lol:



krtek2k
Příspěvky: 125

Příspěvek#520 » úte 30. bře 2021, 08:17

Zálohu jsem platil v půlce listopadu. Potvrzení přišlo asi za týden. Původně měl být termín přelom roku, pak konec ledna, pak konec března. Teď půlka dubna. Od února mi přijde odpověď na každej druhej mail.
Už jsem zde psal, že jsem si čekání zkrátil nákupem DD v 300AAC Blackout, takže mě to tak netrápí, i když na druhou flintu v .223 rem se taky těším.
Není to moc komfortní, ale zase jich nebude 6 půlek.

Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 49

Příspěvek#521 » stř 31. bře 2021, 15:05

Já jsem zálohu platil 11.11.2020. Komunikace, tzn. dotazy kdy zbraň bude hotová byla telefonicky. Když telefon nikdo nebral, tak mi vždy zavolali zpět do cca 20 min. Ano termín měl být přelom roku, spíše leden. Pro zbraň jsem si byl v Běchovicích 12.3.2021. Chtěl jsem PERUNA 15 s 12,5" hlavní. Za ty peníze je to velmi solidní puška, na kterou jsem nepospíchal a mám jí na "hraní". Takže mě osobně to stálo za to. Nemám s firmou PERUN nic společného.....je to jenom popis mé situace.



Midnightmare
Příspěvky: 14

Příspěvek#522 » čtv 1. dub 2021, 08:18

Mirek píše:Já jsem zálohu platil 11.11.2020. Komunikace, tzn. dotazy kdy zbraň bude hotová byla telefonicky. Když telefon nikdo nebral, tak mi vždy zavolali zpět do cca 20 min. Ano termín měl být přelom roku, spíše leden. Pro zbraň jsem si byl v Běchovicích 12.3.2021. Chtěl jsem PERUNA 15 s 12,5" hlavní. Za ty peníze je to velmi solidní puška, na kterou jsem nepospíchal a mám jí na "hraní". Takže mě osobně to stálo za to. Nemám s firmou PERUN nic společného.....je to jenom popis mé situace.


já na tu pušku taky nepospíchal, ale to bylo minulej rok kdy jsem počítal s tím, že tu pušku dostanu prosinec/leden...



grey.man
Příspěvky: 169

Příspěvek#523 » úte 13. dub 2021, 09:21

Příspěvek z 18.1.

Killing joke píše:Vím, že už je to trapný, ale dnes ke 14,5":

"Kolega aktuálně schvaluje hlavně po posledních úpravách do výroby. Do nitridace by mohly jít cca kolem konce měsíce a pak okamžitě do pušek."


Naštěstí neřekli koncem kterého měsíce :lol: Jo, stále je to trapný.



funy44
Příspěvky: 3

Příspěvek#524 » úte 13. dub 2021, 13:00

Zdravím pánové. Prosím vás, mám dotaz. Koupil jsem na Peruna 15 mimo jiné i novou pažbu a to Magpul AR 15 CTR. Příšerně se mi viklá . :? Má někdo podobnou zkušenost. Děkuji



fik
Příspěvky: 33

Příspěvek#525 » úte 13. dub 2021, 13:36

Tak to budeš mít tu pažbu v rozměru commercial. Perun má trubku od pažby v mil-spec.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: gunman a 11 hostů