PERUN 15

Samonabíjecí pušky


getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#466 » pát 12. úno 2021, 18:36

OT: Střelec: Pokud máš pušku objednanou měsíce, teoreticky i z části zaplacenou, to poslední co chceš slyšet je "když se ti to nelíbí, kup si něco jiného". A součástí výběru toho, co se ti líbí je určitě i barva, respektive jak barvy jdou k sobě. Proto tu tvou reakci nechápu.



jjjhe
Příspěvky: 109

Příspěvek#467 » pát 12. úno 2021, 18:39

Ja tvrdim, ze to zvladli v USA u pusek za 500 USD. Byla by to ostuda... Bushmastery za 20 byly ok, Luvo za 25 bylo ok, tak proc ne Perun



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#468 » pát 12. úno 2021, 18:54

To je další věc, ten rozdíl oproti 500 USD puškám v USA je ten, že ty se více méně vyrábí už sériově, toto do série ještě z daleka nedosáhlo a vývoj stále zjevně probíhá. A to je právě ten kámen úrazu pro ty, kteří objednali a zaplatili zbraň z de fakto z předsériové výroby. Holt se pak tento člověk musí spokojit s tím, že je betatester.
Něco mi to připomíná, použiji analogii s CZUB, když vypustili nedávno P10M, tak to byla nedořešená hrůza. Lidi i zde z fóra se velice divili, jak je možné, že mohli pustit do světa krám, u kterého není dokončen pořádně vývoj a testují jej teprve zákazníci. Tato AR je zatím prostě to samé (každá série o "několika kusech" je v něčem jiná). Ale věřím, že za pár let bude vývoj dokončen a člověk dostane vždy přesně to co si objedná (s přesně definovaným předpažbím, odstínem černé atd.). Já bych osobně betatesterem být nechtěl.



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#469 » pát 12. úno 2021, 19:13

A to je přesně ten problém. Když si člověk koupí zbraň od Norinca tak počítá s tím že bude mít semtam nějakou mouchu. Když si člověk koupí nějakou novinku od CZUB tak musí počítat s tím že nejspíš nebude fungovat nebo se na ní něco "skroutí, praskne nebo rozsype",ale tahle flinta od Perunu byla od IMHO začátku presentovaná jako fajn puška za fajn peníze a pokud je najednou "dvoubarevná" a neříkám že to tak je třeba ta fotka opravdu zkresluje... :roll: tak je to problém a dost to vypovídá o serioznosti výrobce. Ale je to jen můj názor tak mě prosím nebijte. 8-)

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#470 » pát 12. úno 2021, 19:40

Nerobíš dobre, keď chváliš to, čomu nerozumieš.
No ešte horšie je, ak to haníš.

Leonardo da Vinci



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#471 » pát 12. úno 2021, 20:55

Barva je opravdu jednotná. Přechod mezi upperem a předpažbím je podstatně menší než byl dříve. Puška má vývoj dokončený. Jen se prostě v každé sérii seženou jiná předpažbí, nebo jiné drobnosti - to není nic o čem by se nevědělo když se puška staví z dílů ze světa... V aktuální dodávce a nejspíše i v těch budoucích nejsou zásobníky čili puška dojde tak jak je na fotce - prostě holá.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#472 » pát 12. úno 2021, 21:22

Ono je to zajímavá loterie, platící zákazník vlastně neví, co dostane. :)

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#473 » sob 13. úno 2021, 15:44

OT smazáno..opět... Další OT = ban

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 521

Příspěvek#474 » stř 17. úno 2021, 09:40

Kolega co není na foru má objednanou 14.5 a rád by 10.5" Pokud to někdo máte opačně písněte prosím SZ. Pokud to patří do vhodnějšího vlákna, potom prosím moderatory o případný přesun.



KUL
Příspěvky: 61

Příspěvek#475 » stř 17. úno 2021, 16:09

Radši ať si nechá 14,5 které teď mají přijít na řadu......nebo se to znovu posune? :-)



Jezevec
Příspěvky: 139

Příspěvek#476 » stř 17. úno 2021, 16:25

Před pár dny dával Perun na fb fotky 14,5" hlavní, že jsou ve výrobě. Tak snad i budou.



Vikyn
Příspěvky: 3

Příspěvek#477 » pát 19. úno 2021, 05:50

Aktuálně mi na FB odpověděli, že by 14,5" měly být hotové v březnu. Teda pušky, ne jen hlavně ;) Tak snad už to klapne.

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#478 » pát 19. úno 2021, 09:46

No, původně jsem nechtěl otravovat místní oddělení přetížený žádostma o výjimky, ale začíná to vypadat, že si tu nákupku už budu muset podat.
Protože letos už to by to fakt mohlo dopadnout! :D

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 229

Příspěvek#479 » sob 20. úno 2021, 07:04

Psal jsem do Perunu, protože mi zatím nepřišla zálohová faktura a odepsali mi, že to teprve bhudou odesílat. Takže nebojte, střelci, zdá se, že se dočkáme (přičemž moje čekání od ledna je v porovnání s jinými celkem v pohodě).

Uživatelský avatar
Long
Příspěvky: 107

Příspěvek#480 » sob 27. úno 2021, 08:01

Zálohová faktura na 14.5" přistála v e-mailu, termín dodání přelom březen/duben.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Jirka.V.ml a 10 hostů