Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#421 » stř 17. úno 2021, 13:34

Až bude katalog, rád bych na to mrknul...
Bylo by fajn sem potom lípnout link, když si někdo vzpomenete ;)
Díky.



getsome
Příspěvky: 614

Příspěvek#422 » stř 17. úno 2021, 14:45

Myslím, že u pušky téhle cenové je fajn vědět, do čeho člověk jde a nekupuje zajíce v pytli. Jestli na webu a v katalogu prezentují hlavně X, ale třeba kvůli výrobním kapacitám a Covidu najednou prodávají kusy s hlavněmi Y, měli bychom to vědět



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#423 » stř 17. úno 2021, 15:11

getsome - pušky se prodávají ve stejné konfiguraci se stejnými hlavněmi stále stejně. Jen jsou v katalogu nepřesnosti a chystá se nový katalog včetně informací k tlumičům. Covid neCovid výroba je stejný, jen jsou zde průtahy, odklady a zdržení proti původním termínům - to sedí.



getsome
Příspěvky: 614

Příspěvek#424 » stř 17. úno 2021, 15:56

Super, díky.



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#425 » stř 17. úno 2021, 16:23

Na odlehčení, může mi někdo vysvětlit, v čem je rozdíl mezi "Pro" verzí a "normální" s M-Lokem? Vidím v katalogu (tedy, pokud to není už stará informace, jak píše sokar), že se liší tvarem předpažbí, kde u Pro chybí na střední horní části rail, ale k čemu to může být dobré mi jasné není.



Gwin
Příspěvky: 35

Příspěvek#426 » stř 17. úno 2021, 16:29

Dobré to může být z hlediska úchopu.



madbiker
Příspěvky: 68

Příspěvek#427 » stř 17. úno 2021, 16:36

Gwin píše:Dobré to může být z hlediska úchopu.


Přesně tak, kulatá roura se perfektně drží oproti hranatému railu.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#428 » stř 17. úno 2021, 17:05

risa2000 - ano je to jen na uchop. Ve předu je místo na záložní mířidlo. Já to teda vždy dopředu říkám ať si každý rozmyslí zda chce to PRO, protože si tím znemožní na pušku do budoucna cokoliv dát - ten horní rail mu bude chybět a kupovat sólo předpažbí je cca 8k a to už je poznat dost. Tu verzi PRO bere tak 20% lidí.



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#429 » stř 17. úno 2021, 18:08

Trochu jsem si to říkal taky, jen mě mátlo to Pro, ale dává to smysl. Díky.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#430 » stř 17. úno 2021, 18:08

... nepanikařím, jen čtu a zdvořile se ptám. katalog 2020 ...

Obrázek

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#431 » stř 17. úno 2021, 18:11

Česká recenze antreg ar-15
https://m.youtube.com/watch?v=f4vKWpcOjOk

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#432 » čtv 18. úno 2021, 09:01

Ta je ovšem šílená, včetně nepřesných informací, plná subjektivních pocitů a vzájemných rozporů..
- Chromovaný vývrt (který to nemá)
- nejde dorážet zásobníky - pak prostřih kde jiný kus chválí jak tam dobře jdou, ale přitom sám říká že jsou naplněné na 28 (WTF)
- Má to být puška do "práce" ale chtěl by pencil hlaveň
- jak není defaultně Magpul pažba nemá to cenu :lol: (aha, zahodím battlelink a koupím obyč magpul ;) )
- shazování závěru na ukazováku super, chtěl bych to ale spíš v lučíku a hned na to, "nejsem nijak nadšený že bych sahal do lučíku"

nee to fakt nejde, ale špatná reklama taky reklama, jen bych se za tohle asi styděl, Antreg i když není puška pro mě, je dobře zpracovaná, makaj na tom, a takový YT dehonest video asi není třeba..

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#433 » čtv 18. úno 2021, 09:11

Ano, není mi pochopitelní proč Antreg dobrovolně zapůjčuje zbraně podobným pošukům, kteří následně šíří fámy, domněnky, pocity. To nám bude dělat časem recence i FattyPillow ...



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#434 » čtv 18. úno 2021, 09:45

McFly píše:Ta je ovšem šílená, včetně nepřesných informací, plná subjektivních pocitů a vzájemných rozporů..
- Chromovaný vývrt (který to nemá)
- nejde dorážet zásobníky - pak prostřih kde jiný kus chválí jak tam dobře jdou, ale přitom sám říká že jsou naplněné na 28 (WTF)
- Má to být puška do "práce" ale chtěl by pencil hlaveň
- jak není defaultně Magpul pažba nemá to cenu :lol: (aha, zahodím battlelink a koupím obyč magpul ;) )
- shazování závěru na ukazováku super, chtěl bych to ale spíš v lučíku a hned na to, "nejsem nijak nadšený že bych sahal do lučíku"

nee to fakt nejde, ale špatná reklama taky reklama, jen bych se za tohle asi styděl, Antreg i když není puška pro mě, je dobře zpracovaná, makaj na tom, a takový YT dehonest video asi není třeba..

Taky je to největší trotl na YouTube. Stačí kouknout na nějaká jeho videa...



getsome
Příspěvky: 614

Příspěvek#435 » čtv 18. úno 2021, 09:50

McFly píše:- shazování závěru na ukazováku super, chtěl bych to ale spíš v lučíku a hned na to, "nejsem nijak nadšený že bych sahal do lučíku"

V jiném videu se 30 minut rozplývá nad "úžasným" Brenem 2, ktrerý samozřejmě má skvělou funkci shazování v lučíku. Ideální pro časté ND a člověk ani nepotřebuje přikupovat BAD lever... Toho pána brát s rezervou. Antreg určitě chce propagaci, pochopitelné, ale měl by dávat pozor, kdo a co o nich tvrdí.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MichalFelgr a 48 hostů